Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

cnm birseyler ters gitse zaten bunu hisedersin, ya ağrin olur yada kanaman olur. ltf icini ferah tut. o ultrason da bebege zararli sih sih girildiginde biliyorsun degilmi? bide altan bakiyorlar daha büyümedigi icin, daha kötü yapma bence ltf, doktorunu dinle. benim ilk hamileliğim düşük olmasina rağmen senin gibi yapmiyorum :) 28.04 gittim ve doktor ta 06.07. bir dahaki randevuyu verdi, yani hersey yollunda gidince pimpiriklenmeye gerek yok :) dedigim gibi ters giden birsey olduğunda ztn hisedersin annesi

kiz bunu yapipta gercektende idrarin rengi değiştiği oluyormuşmu? sen bi dene sonuc alirsan yaz ltf bende deniyeyim :) pet bardagi nerden bulam şimdi :/

kiz bunu yapipta gercektende idrarin rengi değiştiği oluyormuşmu? sen bi dene sonuc alirsan yaz ltf bende deniyeyim :) pet bardagi nerden bulam şimdi :/

yazan anniş benim yeşile döndü demiş bilmiom valaa allah bilir onu ama öylesine denicem unutmazsam yarın sabahh sonucuda yazarım burayaa

bnm bildiğim bu test groseri marketlerdde de var 80tl aynı şeyden mi bahsediyoruz acabaaaa

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bnm bildiğim bu test groseri marketlerdde de var 80tl aynı şeyden mi bahsediyoruz acabaaaa

ben okuduğumu yazdım test aldım yazmamış hatta ordakilerin bazılarıda; yanlış anlamış testle oluyo falan demişler ama bilmiyorum ki canımm,

yazan anniş benim yeşile döndü demiş bilmiom valaa allah bilir onu ama öylesine denicem unutmazsam yarın sabahh sonucuda yazarım burayaa

merakla yarini bekliyorum cnm :)

kiz 80tl teste ne gerek, onun ultrasonda bamyasini yada pismaniyesini görmek daha heycanli daha mutlu edici bence :) bu pet olayi sadece meraktan hani ultrason girdigmizdeki sonucla ayni cikaakmi diye :)

merakla yarini bekliyorum cnm :)

kiz 80tl teste ne gerek, onun ultrasonda bamyasini yada pismaniyesini görmek daha heycanli daha mutlu edici bence :) bu pet olayi sadece meraktan hani ultrason girdigmizdeki sonucla ayni cikaakmi diye :)

aynen öyle, yok canım yaa cinsiyeti nasıl olsa öğreneceğiz 80 tl ye yazık sadece tutuyomu diye bakıcaz masumcaa

aynen, bebislerimi icin onlarin gelecegi icin harcamalarimizda dikkatli olmaliyiz :) ben kendime artik hic birsey bakmiyorum, direk bebek cocuk reyonlarina gidiyorum :)

demi aynenn önceden hep kendime,eşime.. şimdi tek bebişee bi cinsiyet öğrenelim vay o zaman halimizee

Merhaba kizlar martin 20 sinde ogrendim hamileligimi 25 kasim gibi dogum dediler ama doktor araligida sarkabilir dedi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayırlı olsun bebeişin. Benimde 1 Aralık doğum dedi erken gelirse Kasım da olacak. Biz Kasım ARalık arası dolaşırız artık :)

9 haftalık hamileyim ama hiçbir belirtim yok sizce normal mi:26:

12+4 günlük hamileyim. Bende de sık idrara çıkma dışında belirti yoktu hiç. Ne bulantım, ne kusmam hiç birşeyim yoktu. Merak etme. Oluyor. normal bunlar. Hayırlı olsun bebişin.

Allah'ım kucağımıza almamızıda nasip etsin inş Allah. Gelişmeleri paylaşırsın.

Bebeğin hayırlı olsun seninde. Sık sık ultrasona girmekte çok iyi değil diye biliyorum. Sonuçta ufakta olsa radyasyon yayıyor. Sen doktoruna güven. Ablam ve doktorum hep söyler bir şey olsa o sana mutlaka belli eder bir şekilde. Kendini iyi hissediyorsan sorun etme rahat ol diye. Sende rahat ol iyidir iyi.

Ben cevap yazana kadar testin alınması gerektiğini öğrenmişsiniz. Türkiyede yasaklandı satışı diye biliyorum ama zaten dünya kadar masrafımız oluyor birde ona masrafa gerek yok. Belli olacak işte 1-2 haftaya inş Allah.

evet canım bende başta evde kendimiz yaptığımız bişi sandım, parayla alınıp yapılacağını okuyunca vazgeçtimm..aynenn sabredebilirimm zaten benim için cinsiyet değil sağlığı çok daha önemli

Kızlar doktordan geldim meleğimi gördüm kalbini dinledk çok mutluyum hayrlı haberler getrdm sizlere boyumuz 2.43 cm olmuş ❤️❤️🐣🐣🐣

oyy maşallahhhh hep böle güzel haberler alalım birbirimizden inş.

ben 48 kilo ile başladım şimdi 49 buçuk kiloyum ben almak istiyorum da sanırım sadece bebeğe alıcam kiloları :)

48 Kilocukmusun:) ne güzel ya ben şimdi zaten 67'yim boy olmasa patates gibi görüncem :26: inşallah kilo almam bebişim alır benimde

Allah nazarlardan saklasın miniğini. Sağlıkla kucağına da alırsın inş Allah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…