Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

aynen öyle .. çok güzel özetledinn kötüye odaklanmadan aşırı korumalı olmadan normalden biraz daha dikkatli yaşamaya devam allahın izniyle sağlıkla alırız kucağımızaa

merhaba canım ben sat 3 mart fakat bebeğin uzunluğu 2.7 mm çıktı 31 mayısa verdi benim ikili testi maşallah senin bebek bayağı büyükmüş :)

Ultrasonda 5gun buyuk cikiyr. Bnm adet duzenim 22gunde bir olmasindan dolayi galiba .gelusimi ona gore demekki canim. Saglikli olsun da bebislerimiz baska bisey isteneyiz:)

bugün çok sessiz buralar yaa yalnız evini taşıyacak olana benim bendeki rahatlığa bak yaaww

bugün çok sessiz buralar yaa yalnız evini taşıyacak olana benim bendeki rahatlığa bak yaaww

Başladın mı çabuk bitirirsin merak etme. Valla 2,5 yılda 3. eve yerleştim. Taşınmayı öğrendim diyebilirim artık ama bu kadar yeter. Kalıcıyım artık

Başladın mı çabuk bitirirsin merak etme. Valla 2,5 yılda 3. eve yerleştim. Taşınmayı öğrendim diyebilirim artık ama bu kadar yeter. Kalıcıyım artık

anammmm ne yaptın senn :) amann bu son olsun kendi evimizi alana kadarr

anammmm ne yaptın senn :) amann bu son olsun kendi evimizi alana kadarr

İlk yıl istemediğim bir semtte oturdum ilk evimdi zaten. Eşime baştan demiştim ancak 1 yıl dayanırım diye. Yılımız dolmadan çıktık. Büyüdüğüm semte kiraya geldik. 1,5 yıl orda durduk. Sonra çok şükür evimizi aldık. 3.evimiz kendi evimiz oldu. Allah herkese versin. kirada olmak çok zor.

evet yaa inşallahh şu ev değiştirme işleri bitsin allahın izniyle bebiş gelsin bizde ev için bişiler yapmaya başlıcazz bu evde 8,5 ay geçti zor gelio ayrılmak hala dahada değiştirmek istemiyorum o yüzden ev alana kadar

İnsan bi evi sevince kolay ayrılamıyor ama kendi evin olunca koşa koşa gidiyorsun. İnş Allah sizede en yakın zamanda nasip olur.

Bnde haftaya gtmeyi planliyirum baklim canm 12+4ken guzel sonuclar aliriz ins. Hakkimizda hayirlisi olsun ins

Amin canım.Bizim yapacağımız sağlımıza dikkat etmek ve bol bol dua etmek gerisi rabbime kalmış.İnşallah herkesden hayırlı haber gelir.İyi düşünelim iyi olsun . Bende haftaya çarsambaya randevu aldım.Bakalım...

Amin cnm insAllah, Rabbim kimseyi bir parca ete muhtac etmesin

bana da yasak ama uyamıyorum.. sürekli canım pasta börek patates kızartması falan istiyor ben şimdiden 5kg aldım ama benim annem bende 30kg almış kardeşimde de 27kg yani genetiğimizde de çok kilo alımı var.. özellikle dondurma çok yiyorum içim yanıyor sanırım ve bugün iğrenç sağlıksız beslendim sadece börek yiyip durdum.. dilerim çok kilo almayız :) ama benim zor

kızlarrrr bişi sorucam gece tuvaleti gelipde uyanan varmı benim gibi. önceden sabaha adar gelmezdi hiç şimdi 4 de ayaktayım valaa birde gece yatakda dnerken kasığıma bi batma oluyo sizdede oluyo mu?

gün içinde batmalar benim durdu ama gece sağdan sola dönerken resmen uyanıyorum baya batıyor.. gece bende kalkmazdım şimdi bir kez kalkıyorum çişe :) benimde ikili taramam 2 haziran senden önce.. haber veririm olup biteni.. bende birde sivilceler başladı şimdiden de 5kg aldım :)

neeeeeeeeeeee 5 kilo mu maşallahhh inşallah hepimiz güzel haberler veririz burdaa

Inşallah inşallah :)

Seninle tanışmadık sanırım

Adım Nazlı , 24 yaşındayım 8,5 aylık evliyim ve 2,5 aylık hamileyim sen ? :)

Bnmde eda 29 yaşındaym 2.5 yıllık ewliyim ve ilk bebişime hamileym 9+5 günlük bgn tiyyyzisiii memnun oldukkk

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar ciddenn kilolar ne alemde ben 2 kilo aldm bi gün 2 bi gün 1 kilo fark çıkıo szde durumlar nasıll 🐣🐣

ben daha hic kilo alamadim, normalde bünyem müsagit ama as ermelerden dolayi galiba daha hala ayni kilodayim bakalim yavas yavas göbüs cikiyor galiba :)

Kızlar ciddenn kilolar ne alemde ben 2 kilo aldm bi gün 2 bi gün 1 kilo fark çıkıo szde durumlar nasıll 🐣🐣

evet değişiyo ama bende 1 kilo değişiyo en fazla yoksa hep 59,5 larda kilomm

ben daha hic kilo alamadim, normalde bünyem müsagit ama as ermelerden dolayi galiba daha hala ayni kilodayim bakalim yavas yavas göbüs cikiyor galiba :)

kilolar kilolar gelsin kilolarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…