Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

uyuzcan sanirsamki senin dogumun kolay olucak, insAllah yani, öyle hisediyorum :) as ermeyenlerin genelde dogumuda kolay oluyor

uyuzcan sanirsamki senin dogumun kolay olucak, insAllah yani, öyle hisediyorum :) as ermeyenlerin genelde dogumuda kolay oluyor

ayyy canım yaa ağzından bal damlıyoo :21: bi sorun olmazsa normal doğum istiyorum sonuna kadarr... inşallah hepimiz bi bağırtıda doğururuz :KK16::KK16::KK16:

Amin cnm Rabbim hepimize Meryem annemizin dogumu gibi kolay dogumlar nasip eder insAllah :)

ileriki zamanlarda wc konusunda rahat edecekmisiz ama bebek büyüdükce yine wc sorunu olucakmis cünkü bebek idrar torbasina bastiriyormus

öyle mii daha şimdiden böyleyizz,ilerleyen haftalarda artık yatağı wc ye taşırızz :KK1::KK1::KK1:

tek isteğim şu 3 aylık dönemi bitirmek sağlıkla hayırlısıyla.. şu ikili taramayı atlatalım isterse 10 kere kalkayım gece :))) günler geçmiyo bi türlü merak ediyorum :S

Merhaba kizlar martin 20 sinde ogrendim hamileligimi 25 kasim gibi dogum dediler ama doktor araligida sarkabilir dedi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tek isteğim şu 3 aylık dönemi bitirmek sağlıkla hayırlısıyla.. şu ikili taramayı atlatalım isterse 10 kere kalkayım gece :))) günler geçmiyo bi türlü merak ediyorum :S

aynennn :KK16: 3 aya girmeme 2 hafta kaldı,2 haftaya da 2li teste gircem benimde tek derdim o şu an,sağlıkla mutlu atlatabilmek

öyle mii daha şimdiden böyleyizz,ilerleyen haftalarda artık yatağı wc ye taşırızz :KK1::KK1::KK1:

aynennn :KK16: 3 aya girmeme 2 hafta kaldı,2 haftaya da 2li teste gircem benimde tek derdim o şu an,sağlıkla mutlu atlatabilmek

sanırım aynıyız benim sat 8 mart. ikili tarama için dr 2 haziranı verdi. en son 9. haftanın başında gitmiştim :S inşallah ogünleri görür sona bebeklerimizi hissedip hissettiklerimizi yazarız paylaşırız :)))

sanırım aynıyız benim sat 8 mart. ikili tarama için dr 2 haziranı verdi. en son 9. haftanın başında gitmiştim :S inşallah ogünleri görür sona bebeklerimizi hissedip hissettiklerimizi yazarız paylaşırız :)))

teşekkür ederimm inşallah :)) rabbim herkesin isteyip dilediğini versin inşallah :)

benimde 9 mart canım aynı sayılırr :KK16:bende 4 haziranda gideceğim iştee.. bende 8 haftalıkken gitmiştim en son 3 haftadan fazla olacak nerdeyse.. ayyy evet o günler gelsin dee ne güzel olaacakkk :KK34:

Merhaba kizlar martin 20 sinde ogrendim hamileligimi 25 kasim gibi dogum dediler ama doktor araligida sarkabilir dedi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ooo sen bizden öndesinn :KK1::KK1: rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin,artık bi aralıkda bi kasımda dolanırsın belli değil ya hangisinde olacağı doğumun :KK1:

neeeeeeeeeeee 5 kilo mu :KK52::KK52::KK52: maşallahhh :nazar: inşallah hepimiz güzel haberler veririz burdaa :KK49:

EVET :) 5 kg benim ailemdeki tüm kadınlar en az 30 kg ile bitiriyor gebeliği yiyeni yemeyeni :) doktor da çok buluyor amaaan olsun
ilk gebeliğimde kilo alıyorum diye çok üzülüyordum sonra Allah al düşük yap da gör dedi şimdi umrumda değil :)

EVET :) 5 kg benim ailemdeki tüm kadınlar en az 30 kg ile bitiriyor gebeliği yiyeni yemeyeni :) doktor da çok buluyor amaaan olsun
ilk gebeliğimde kilo alıyorum diye çok üzülüyordum sonra Allah al düşük yap da gör dedi şimdi umrumda değil :)

amann boşver bebiş ve sen sağlıklı olda kilo sonra verilirr :KK16:

X