Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

bende özele gidiyorum ama aynen analık hakkından yararlandığım için muayene ücreti 70 ken 42 ye düşüyo,ama testler dahil değil sanırım bu hakka

Telde pek vermiyorlar. SAdece muayne ücretlerini söylüyorlar.
ooo iyi eşin bulacakmış bak sen rahatına. Ama mutlaka daha uyguna bir yer denk gelir. Çok istemişler sizden şaşırdım gerçekten.

Telde pek vermiyorlar. SAdece muayne ücretlerini söylüyorlar.

ooo iyi eşin bulacakmış bak sen rahatına. Ama mutlaka daha uyguna bir yer denk gelir. Çok istemişler sizden şaşırdım gerçekten.

Doktor istemedı asistanını aradm o soyledi. Hiç sormamıştım çunku

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende özele gidiyorum ama aynen analık hakkından yararlandığım için muayene ücreti 70 ken 42 ye düşüyo,ama testler dahil değil sanırım bu hakka

Özellerde testlerde fiyat değişmiyor sadece muayene ücretinde indirim oluyor ben tahlillerımi hep devlette yaptırıyordum.Sonuçları özeldeki doktora götürüyordum genelde. bu kez doğuma kadar devlet hastanesindeyim doktoruma çok iyi çünkü belki burda bile doğurabilirim.

evet öyle oluyo....doktor iyiyse devam et tabi orda olmaya,heryerde bulunmuyo devlette öle doktorlar,şanslısın

evet öyle oluyo....doktor iyiyse devam et tabi orda olmaya,heryerde bulunmuyo devlette öle doktorlar,şanslısın
Aynen öyle doktor herşey zaten samsundaki her 10 kadından 4 ü ona gidiyor mutlaka insanı rahatlatıyor çok iyi birisi allah yokluğunu aratmasin.

Aynen öyle doktor herşey zaten samsundaki her 10 kadından 4 ü ona gidiyor mutlaka insanı rahatlatıyor çok iyi birisi allah yokluğunu aratmasin.

anamm samsundamısın sen, bende samsundayımm kimmiş o doktor yaa ben niye ona gitmiomm amin canımm vala güvenebilmek çok önemli

anamm samsundamısın sen, bende samsundayımm kimmiş o doktor yaa ben niye ona gitmiomm amin canımm vala güvenebilmek çok önemli

Samsundamisin iyiymis valla yarın muayeneye gideceğim hatta ersan şenere gidiyorum geçen geceligımdede bir süre ona gittim normal doğum düşündüğüm için anadoluda oldum ama sezeryanla oldum sen hangi doktora gidiyorsun samsunda kadın doğum konusunda bir sürü doktor var çok şükür sıkıntı yok burda

ersan şener mi hımm başta bende ona gitmeyi düşünmüştüm,ama ersan şener kadın doğum hastanesinde diye vazgeçmiştim,ben büyük anadolu has. bülent sürücü ye gidiyorum, o da çok ilgili iyi bi doktor..aynen fazla olması çok iyi yaa.hayırlı haberlerle gelirsin inş. bende bugün gittim kontrole b

Gökhan öcal var anadolu da ama hangisinde bilmiyorum çok iyi bir hekim oda hatta birde zehra yılmaz var oda çok iyidir.0bülent sürücüyü duymuştum ama gitmedim mutluysan önemli olan o rahat etmek çok mühim. Yarın cinsiyet öğreniriz inş. Hayırlısı

gökhan da bülentle aynı yerde çiftlikteler, aynen canımm rahat ettikten kendni anlattıkdan güvendikten sonraa gerisi geliyo zatenn kaç haftalıksın sen?

gökhan da bülentle aynı yerde çiftlikteler, aynen canımm rahat ettikten kendni anlattıkdan güvendikten sonraa gerisi geliyo zatenn kaç haftalıksın sen?

16 haftalık olduk galiba sıkıntılar erken başladı ilk iki gün oruç tuttum bugün biraz onun sıkıntısını çektim erken kasılmalarım başladı susuz kalınca oluyor sağlıklı doğumlar nasip etsin rabbim bizlere inşallah.

aman allah korusun canımm,sağlığın ve bebişin sağlığı önemli,sonraz tutarsın bende bende 16. haftamdayım çok şükür amin inşallahh

merhaba kızlar bir konuda bilgiye ihtiyacım var 13+3 günlük hamileyim izmirde aylin barbarosa gidiyorum doktorumdan cok memnunum fakat cinsiyet tahmini dogru cıkıyormu benimkini erkeğe benzetti degişme olasılıgı illaki var ama aylin hanım cok iyi bir doktor yanılmadıgını düşünmek istiyorum tecrübesi olan lütfen yazsın... =)

ben bebeğimi hiç göremedim daha. 20 saniyede kendi bi bakıyor...okadar...adanadan geldim buranın yabancısıyım...

Maltepe de oturuyorum cnm ya

Cevizlide vera hastanesı var muayene 25 tl ufuk beye git ıyı bı dr baska hastanede baş hekimmiş gatada drluk yapmış hemde ilgili

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…