Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlar dün doktora gittim ya doktor bebeğin baş çevresini,omuriliğini,karın çevresini falan ölçtü, birde rahim ağzı kapalı,içerdeki su yeterli falan dedi,sizede böle şeyler söylediler mi

Tabi ki öyle canım telaş yapmaya gerek yok zaten daha erken bunlar için bence

Benim doğru düzgün karnım bile yok göbek var sadece pantolonlar oluyor ama önünü kapatmıyorum kapanınca sıkıyor :)
Aynen ben de pantolonlarımı giyiyorum ama paket lastiği ile tutturuyorum. Kapanmıyor zaten. Bebişimi sıkıştıramam
kızlar dün doktora gittim ya doktor bebeğin baş çevresini,omuriliğini,karın çevresini falan ölçtü, birde rahim ağzı kapalı,içerdeki su yeterli falan dedi,sizede böle şeyler söylediler mi
Ölçümleri yapıp söylüyor, suyum hakkında da bilgi veriyor ama rahim ağzı ile ilgili bir şey demedi. Bir şey olsa söylerdi heralde

Ölçümleri yapıp söylüyor, suyum hakkında da bilgi veriyor ama rahim ağzı ile ilgili bir şey demedi. Bir şey olsa söylerdi heralde

ilk defa dedi bende dedim ne oluyo,allahtan olumsuz bişi demedi aynenn gittikçe hamilelik ortalarına geliyoruz,konrtol ediyo bi sorun var mı diye..

Aa seninki de güzel çözüm :)

Birde ben baya kilo aldım sanırım haber ay bi kilo olayı yalan oldu bende 53 kiloydum şimdi 60 olmuşum

ilk defa dedi bende dedim ne oluyo,allahtan olumsuz bişi demedi aynenn gittikçe hamilelik ortalarına geliyoruz,konrtol ediyo bi sorun var mı diye..

Tabi canım. Erken doğum riskleri var mı diye hep bakacaklardır artık. Arkadaşım 4 aylıkken kasılmaları vardı. Doktor eş ikizide aşağıda o yüzden yatmaya çalış demiş. Böyle şeyler var mı kontrol edecekler. inş Allah aksi, ters şeylerle karşılaşmadan sağlıkla alırız kucaklarımıza bebişlerimizi.

hadi yaaa aman allah korusun bizi böle tehlikelerdenn benim ablamda da oldu o aşağıda diye yattı 4 ay boynca,aminnn inşallahh

Aa seninki de güzel çözüm :)

Birde ben baya kilo aldım sanırım haber ay bi kilo olayı yalan oldu bende 53 kiloydum şimdi 60 olmuşum

Bende de yalan oldu gibi bir şey 5 kilo almışım. Hepsi göbek yani bebek olmadığına göre dağılmış vücudumun simit bölgesine doğru
Hayır anlamıyorum daha 250 gram bebiş bizdeki bu 5 kilo niye
Sağlıklı olsunlarda vericez artık

Dr geçen hafta basini ölçtu omuriligini kontrol etti su yeterli dedi ama rahim ağzı kapalı filan demedi onun icin vajinal muayene mi yaptı

Ayy kızlar alın kiloları cokk olmadigi surece bişey olmaz bak ben alamıyorum hala bisey yiyemiyorum hamile kaldığım kiloya cikamadim bile

Ya cok fazla kullanan yok ama ben deniyeceim sanırım
dene bi bakalımm nasıl olacakk
Dr geçen hafta basini ölçtu omuriligini kontrol etti su yeterli dedi ama rahim ağzı kapalı filan demedi onun icin vajinal muayene mi yaptı

yok canımmm ultrasonla karnımdan tabi kasığıma kadar indi nerdeyse öle dedi,,senin öle bii olsa söylerdi zaten demkki açılma yok senden de

Ayy kızlar alın kiloları cokk olmadigi surece bişey olmaz bak ben alamıyorum hala bisey yiyemiyorum hamile kaldığım kiloya cikamadim bile

bende alamadım halaa,59,5 - 60 arası dönüp duruyorum,galiba sadece göbişden alcaz kiloyu biz, bebiş 155 gram zaten daha

dene bi bakalımm nasıl olacakk

yok canımmm ultrasonla karnımdan tabi kasığıma kadar indi nerdeyse öle dedi,,senin öle bii olsa söylerdi zaten demkki açılma yok senden de

Ayy hiç bişey olmasın cokk sağlıklı hamilelik gecirelim inşallah ben ogrendigimden beri yatıyordum düşük tehlikem var diye cokk zor bi durum Allah yasatmasin..dr umu degistirdim kalk yatma hic bisey in yok dedi rahatladimmm

bende alamadım halaa,59,5 - 60 arası dönüp duruyorum,galiba sadece göbişden alcaz kiloyu biz, bebiş 155 gram zaten daha

Aman bebislerimiz güzel beslensin dr kilo almayalim sonra vermekle ugrasiriz bide :)) ama kilo almayinca gobisler de sismiyooo hamile gibi değilim hiç

Aynı şeyi bende düşündüm ama ben çok acıkıyorum o yüzden sürekli elimde bişey var :)

aminnn ayy ciddi misin yaaa,insanın psikolojisini de bozar böle doktorlar bişi olmadığı halde insanı sıkıntıya sokuyolar geçmiş olsun canımm

Aman bebislerimiz güzel beslensin dr kilo almayalim sonra vermekle ugrasiriz bide :)) ama kilo almayinca gobisler de sismiyooo hamile gibi değilim hiç

heheeheh bende göbiş vardı azcık,o biraz daha büyüdü ama dikatli bakmayınca anlaşılmıyo hala,bende istiyorum az çıksın hamile kıyafeti alayım evet bebişler sağlıklı olsun da daha ne isteyelim allahtann

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…