Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

aynen canımmm teşekkür ederim ne kadar iyi düşünürsek o kadar iyi olur

aynen kolaymi icimizde bir kalp daha atiyor bir canli var, bol bol dinlenelim tadini cikartalim lakin agirlastikca hareketlerimizde kisitlancak, uykusuz geceler geldimi, daha bu günleri cok arariz

aynen kolaymi icimizde bir kalp daha atiyor bir canli var, bol bol dinlenelim tadini cikartalim lakin agirlastikca hareketlerimizde kisitlancak, uykusuz geceler geldimi, daha bu günleri cok arariz
valaa hee,şimdi keyfini çıkarmak lazım,gittikçe şişicezz doktor bana hamilelik nasıl sence dedi bende şimdilik gayet iyi dedim,o da dedi ki ilk 3 ayı rahat geçirenler çoğunlukla devamında da rahat olur,ilk 3 ayda bocalama, sorunlar olursa ilerde de zor oluyo dedi,bi ohh çektim,inşallah böle devam eder

Ya kızlar hastaneyı aradım. 4 lu ultrasonu 22 haftada bakıcakmış. Asıstanıyla goruştum. Fıyatıda sıgortalıya 312 lira dedı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Benim de sigortalıya 90 TL.. 312 de neymiş o kadar canım Araştır mutlaka daha uygun yapan yerler vardır. Orda çektir doktorunla konuşursun sonra.

Selam kızlar bugün doktora gittim bizim ordaki doktor her ay test istiyordu bu ay Türkiye de denk geldi yaptırayım dedim sabah 10 dan beri hastanedeyim birde 145 tl para aldılar sanki özel hastane ya :/
Sigortam yok diye basıma gelene bak

millet nerden para koparayım diye bakıyo,özel hastane değilse o kadar para neymiş ya ben özel hastaneye gidiyorum,muayene ve 3 lü test için bugün 102 tl aldılar o kadar

Sigortan yokmuş ya o zaman devlet soyuyor. Keşke direkt özele gitseydin yine aynı para alırlardı hemen hemen ama rahat hallederdin.
Türkiye burası

Sigortan yokmuş ya o zaman devlet soyuyor. Keşke direkt özele gitseydin yine aynı para alırlardı hemen hemen ama rahat hallederdin.
Türkiye burası

İşte bilemedim ki canım devlet hastanesi hemen arka sokakta gider gelirim dedim o kadar saat beklediğime mi yanayım paramın gittiğine mi

Telden hiçbi hastane 4 lu ultrason fıyatı vermiyo ya. İşim yokta hepsını gezıcem sanki he. Netten bakıyorum. Ordada üç dört yıl önceki fıyatlar yazıyo yorumlarda. Bilemedm valla

illa gidicen yani,sağdan soldan tanıdığın giden bilen yok mu onlara sorsan da bi karar versen canımm, internette ne kadar doğru olur fiyatlar meçhul

illa gidicen yani,sağdan soldan tanıdığın giden bilen yok mu onlara sorsan da bi karar versen canımm, internette ne kadar doğru olur fiyatlar meçhul

Yok kocamm cevresı var o araştırıyo. Ben burda yeniyim Ailemde karşıda. Burayı cok bilen yok. Doktorumu herseyımı eşim bulmuştu. Onuds bulur o😀😀

hee bulur zaman,boşa o kadar para verme,bebiş için lazım

Kızlar devlet hamile olup sigortası olmayanları analık hakkı diye bir sigortaya bağlıyor biz sigortamızi kendimiz yatırıyorduk bir kaç ay yatırmamiştık gittiğim devlet hastanesinde bana sigortanız yok analık hakkından faydalanmak istermişiniz diye sormuşlardi. Sizde neden böyle bir sorun olduki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…