Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

olmayana olmuyo bişi anamm :KK1::KK1: biz çok pinpirikliyizz :KK16:

Evet yaaa biraz dışarı çıkıyorum acabaa bisey olcak mı die kafam karisiyorr... 4 ayı atlattik darısı 5 ayın başına :KK70: Rabbimiz rahmetini eksik eylemesin yeter ki

Son düzenleme:
İşin şakası kız.:)Eşim öyle seviyor boyayayım diorum evde kıyamet kopuyor :) bende bi ara heves ettim istedim ama şimdi hoşuma gidiyor arada gıcıklığına boyayacagimm diomm. Seviyorum yaa

Eşler nasıl seviyorsa öyle olmak en iyisi

Bu arada bende cok korkuyordum bişey olcak diye artık atlattım sanki onu tatilde motora bile bindim gezdim Rabbim korusun yine de yavrumı

günaydınnn kızlar bana dua edin doktora gidiyorum,9 da randevum varrr,:KK16: inşallah herşey yolundadır da size güzel haberlerle gelirimmm :KK16:

günaydınnn kızlar bana dua edin doktora gidiyorum,9 da randevum varrr,:KK16: inşallah herşey yolundadır da size güzel haberlerle gelirimmm :KK16:

Insallah cnm guzel haberlerini bekliyoruz....benkmde iki hafta sonra var ama ben dayanamicam
bugun gideceğim icimde kötü bir his var rabbim bize bagislasin evlatlarimizi

Günaydınlar

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım benim. İnş Allah her şey iyi çıkar.
Insallah cnm guzel haberlerini bekliyoruz....benkmde iki hafta sonra var ama ben dayanamicam
bugun gideceğim icimde kötü bir his var rabbim bize bagislasin evlatlarimizi
Canım neden öyle düşünüyorsun. İyidir bebişin merak etme. Hadi hayırlı haberlerle gel inş Allah.

Benimde 9daydi randevum gittim bi hafta erken gelmissin dedi gramini boyunu soledi siz mesela anlatiyorsunuz kipir kipirdi felan diye kac oldu gidiyorum 15+2oldum bugun hic harrket ederken gormedim hep ya yatiyo ya oturuyo sinirlerim bozuldu hic bi bilgi vermeden geri gonderdi haftaya goruselim dedi baska ii doktorda yok off ne olacak bole bilmem :-(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gunaydin bu arada kizlar demeyi unuttum uzuntumden

Benimde 9daydi randevum gittim bi hafta erken gelmissin dedi gramini boyunu soledi siz mesela anlatiyorsunuz kipir kipirdi felan diye kac oldu gidiyorum 15+2oldum bugun hic harrket ederken gormedim hep ya yatiyo ya oturuyo sinirlerim bozuldu hic bi bilgi vermeden geri gonderdi haftaya goruselim dedi baska ii doktorda yok off ne olacak bole bilmem :-(

Canım benim bende ilcedeydim iki tane tek dr vardi biri gitti e tek bi tane dr kaldı ee mecbur herkes ona gidiyor baktım ilgi sıfır bende merkeze geldim aynı dediğin gibi bana da ne oynadigini falan göstermedi bebek sağlıklı bi ay sonra tekrar gel başka da yok... anlıyorum seni ee dr biliyo ilçede tek dr kendisi nasıl olsa bana gelecekler dio... elinden keşke gelse de merkeze gitsen

Son düzenleme:

cnm bunumu kafaya takiyorsun? bak hamd olsun bebegin iyi ve sglikli oldugnu biliyorsun, demeki agir abi olucak :) saka bi yana uyuyor olabilir, yorgun olabilir. bizim ikili taramada kipir kipirdi doktoru ugrastirdi, biraz mola verdik sonra devam etti doktor derken bu defada hic kipirdamadi, doktor ultrasyonun basiyla karnima karnima vurdu uyandirmak icin ama yok rahatini bozmadi bizimki. En son gitigimde yine hareketsizdi, yani bunlar normal sagligi yerinde oldugu sürece korkma kötü düsünme ltf

X