Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

aynen bende maglesef tutamadim :KK43: insAllah bebek doguduktan sonra tutucam.

Amin darisi basiniza insAllah, cok degisik bir duyguymus, kendini unuturmuyor arada bir oynuyor sanki onunla ilgilenmeni istiyor, dikkat cekmeye calisiyor :) darisi size insAllah, kac haftalik oldunuz cnm?

15+2 canım bende uzanmıştım göbek deligimin hemen altindaa içimde pıtı pıtı biseyler hissettim ayyy ins bebiş tirrr:)

hoşgeldin şekerimmm :KK16: iyiyim çok şükür yarın kontrol var bakalım bebiş nasıl:KK16: seninde mi oğluşun olucak yaa maşallahh :nazar: sen nasılsın

Iyiyim canım hala türkiyedeyim son 2 haftam kaldı :)
Oğlum olcak benim de evet dün ona ciciler aldı ananesi :)

Nasıl geciyor günler güzel haberler bekliyoruz yarın

Iyiyim canım hala türkiyedeyim son 2 haftam kaldı :)
Oğlum olcak benim de evet dün ona ciciler aldı ananesi :)

Nasıl geciyor günler güzel haberler bekliyoruz yarın

ölee mi türkiye semalarında devam diyosun :KK1:
anomm cicilerini yiyim ben onların,ben daha bişicik almadım yaa yarın kesin erkek olduğunu öğreneyim de başlayayım ufaktan cicişlere :KK16:
amin inşallah canım,ben taşındım yeni evimde öle takılmaca evde :KK1:

ölee mi türkiye semalarında devam diyosun :KK1:
anomm cicilerini yiyim ben onların,ben daha bişicik almadım yaa yarın kesin erkek olduğunu öğreneyim de başlayayım ufaktan cicişlere :KK16:
amin inşallah canım,ben taşındım yeni evimde öle takılmaca evde :KK1:

Ya bizde de annem almak istedi erken normalde ama o bir daha göremicel doğuma kadar o yüzden almak istedi

Nasıl sevdin mi alıştın mı yeni evine

Ya bizde de annem almak istedi erken normalde ama o bir daha göremicel doğuma kadar o yüzden almak istedi

Nasıl sevdin mi alıştın mı yeni evine

iyi yapmış canım benimm,benim annem bi iki parça kıyafeti daha bebek haberi yokken almıştı düşün yani :KK1::KK1: anneler iştee :KK16:
sevdiim yaa alıştım,biraz merkeze uzak ama allahtan her yerden araba geçiyo gidiliyo yani:KK52:

daha doüru dürüst kilo almadım yaa 60 oldum işte,500 gram falan almışım, ama iştahım açılmış durumda bundan sonra alırım herhalde,sen kaç kilo aldın

hihihi bünyemiz ayni galiba :) bende 1 kg almisim ve bundan sonra alirim galiba, hem göbegim cikiyor hemde istah acildi :)

15+2 canım bende uzanmıştım göbek deligimin hemen altindaa içimde pıtı pıtı biseyler hissettim ayyy ins bebiş tirrr:)

hihihi insAllah cnm 17haftaliktan sonra baslarsin yavas yavas hisetmeye :) pitirciklarla basliyor ztn :) hadi hayirlisiyla insAllah seninde bebisinin dans showlarini bekliyoruz

iyi yapmış canım benimm,benim annem bi iki parça kıyafeti daha bebek haberi yokken almıştı düşün yani :KK1::KK1: anneler iştee :KK16:
sevdiim yaa alıştım,biraz merkeze uzak ama allahtan her yerden araba geçiyo gidiliyo yani:KK52:

Anne olunca anlarız artık :)

Olsun araba olunca insana heryer yakın

Bak oğluşumun cicileri bunlar $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404053238.982553.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404053256.227692.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404053268.269892.jpg

X