Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Doktorumuz bayan allahtan. Kadın kafasını falan ölçtu hadı cinsiyet zamanı geldi dedi. Bebiş zaten baş aşagı duruyodu. Cinsıyet dedıgı anda doktor. açtı bacakları bızımkı. Öyle tatlıydıkiya. Maşallahhh. Nazar😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet canım maşallah sıra bizde ins bizde güzelliklerle görürüz yaaa yarın i iple çekiyorum kocisimdeee bi yetissee ins güzel haberlerimizi yazarım hemencecikk ins ayla da gitti ins güzel haberler verir

Insallah cnm guzel haberlerini bekliyoruz....benkmde iki hafta sonra var ama ben dayanamicam
bugun gideceğim icimde kötü bir his var rabbim bize bagislasin evlatlarimizi

Günaydınlar

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım benim. İnş Allah her şey iyi çıkar.

Canım neden öyle düşünüyorsun. İyidir bebişin merak etme. Hadi hayırlı haberlerle gel inş Allah.

Ins hadi bakalım güzelliklerle gör bakalım bebisii annesi yarın da sıra bende ins

hadi hayirlisiyla hayirli haberlerini bekliyoruz cnm :KK66: bebegine slm söyle teyzeleinden :)

geldimm canlarım,güzel haberler getirdim çok şükür, bebişimi gördüm dünyalar benim oldu,eli ayağı oynuyodu,ağzını açıp kapıo,elini ağzına sokmaya çalışıyodu,pipisini de gösterdi garanti oğluş geliyo yani,3lü test yaptı 2 güne sonuç alınacak inş. onda da biş çıkmaz,birde 1 ay sonraya 4 boyutlu ultrasona giricem bebişin organlarına bakılacak:KK16:

Evet canım maşallah sıra bizde ins bizde güzelliklerle görürüz yaaa yarın i iple çekiyorum kocisimdeee bi yetissee ins güzel haberlerimizi yazarım hemencecikk ins ayla da gitti ins güzel haberler verir

İnşallah cnm rabbim gönlümüze göre olanı versin inşallahhhhh hayırlısıyla

geldimm canlarım,güzel haberler getirdim çok şükür, bebişimi gördüm dünyalar benim oldu,eli ayağı oynuyodu,ağzını açıp kapıo,elini ağzına sokmaya çalışıyodu,pipisini de gösterdi garanti oğluş geliyo yani,3lü test yaptı 2 güne sonuç alınacak inş. onda da biş çıkmaz,birde 1 ay sonraya 4 boyutlu ultrasona giricem bebişin organlarına bakılacak:KK16:

Aman maşallah prense. 😀😀sonuçlarda guzel çıkar inşallahhhh. Of bende özledim bebişimiiii

Bende bundan korkuyorum. Bwn kendimi nerdeyse sülalemi kızımıza alıştrdm. Şimdi erkek derse bide yolarım o doktoru.saglıklı olsun tabiki öncelikle ama kızıma alıştım ben. 😃😃😚

Ya ilk önce sağlık huzurda.. Benim eşim de oglusumm oglusum die seviyor ama Rabbimiz iyisini bilir... Ins pipi büyüme yapmıştır:) yapmamissada güzeller güzeli kızım olur esimi düşünüyorum ama:) ama ben inaniyorum yaa çünkü biz eşimle sevgiliyken bile oglumuz olursa adı yusuf olsun dioduk hep de Rabbimiz yusuf ismini karşımıza çıkardi gidelim görelim ins hayırlısıyla bnm teyzemede 6 aya kadar erkek demiş sonra kiz demişler yaaa

Aman maşallah prense. 😀😀sonuçlarda guzel çıkar inşallahhhh. Of bende özledim bebişimiiii

saol teyzesii :nazar: şimdi gittim bi sorun olmazsa 1 aya gel dedi banada, 4 boyutluda ta 1 ay sonraa,yani 1 ay daha beklicem bebeğimi:KK16: sağlıklı gitsin de herşey napalımm beklicez artık:21:

saol teyzesii :nazar: şimdi gittim bi sorun olmazsa 1 aya gel dedi banada, 4 boyutluda ta 1 ay sonraa,yani 1 ay daha beklicem bebeğimi:KK16: sağlıklı gitsin de herşey napalımm beklicez artık:21:

Benmkide bi ay sonra. Ama yarın bi başka doktorada cinsiyeti için gıtmek istıyorum. Annemlerın oraya gıdıcem. Orda gıderim kesin bi doktora. Şüphe duymak istemiyrm. Buda kız derse rahatlıcam ancak.

Ayyy darısı bizim başımıza ins testlerde güzel çıkar Rabbimiz esirgesin yaaaa dr gitmeyi şimdi biraz daha istiorumm ins güzel güzel büyürler yavrularimiz sağlıcakla :KK70:

Ya ilk önce sağlık huzurda.. Benim eşim de oglusumm oglusum die seviyor ama Rabbimiz iyisini bilir... Ins pipi büyüme yapmıştır:) yapmamissada güzeller güzeli kızım olur esimi düşünüyorum ama:) ama ben inaniyorum yaa çünkü biz eşimle sevgiliyken bile oglumuz olursa adı yusuf olsun dioduk hep de Rabbimiz yusuf ismini karşımıza çıkardi gidelim görelim ins hayırlısıyla bnm teyzemede 6 aya kadar erkek demiş sonra kiz demişler yaaa

Ya bizde hep kız istıyoduk.eşim benden daha cok istıyodu hatta butun ailem. Şimdi erkek derse kızımı istıyorum dıye aglarım heralde😀😀😀saka bıyana rabbim saglıklı kucagımıza almamızı nasip etsin inşallaahh

Benmkide bi ay sonra. Ama yarın bi başka doktorada cinsiyeti için gıtmek istıyorum. Annemlerın oraya gıdıcem. Orda gıderim kesin bi doktora. Şüphe duymak istemiyrm. Buda kız derse rahatlıcam ancak.

aynen canım sor göstersin birde,benim eşim görmeden inanmam diyodu bugün dedi doktora gösterin pipiyi diye doktor da gösterdi,ancak öle netleştirdi erkek olduğunu:KK16:

Ayyy darısı bizim başımıza ins testlerde güzel çıkar Rabbimiz esirgesin yaaaa dr gitmeyi şimdi biraz daha istiorumm ins güzel güzel büyürler yavrularimiz sağlıcakla :KK70:

aminnn inşallahh canım yaaa,o kadar heyecan yapıorum ki daha girmeden,girince onu görünce heyecan geçio,idrar kesesi,midesi,omuriliği,kafatası herşeyi belli ve düzenli çok şükür rabbime,birde şu 4 boyutlu ultrason gelsede daha ayrıntılı görsen oğluşumu :KK1::KK16::nazar::nazar: kız benim doktor çekmio 4 boyutluyo randevu aldık az ilerde bi yer var ora çekecek, 80 tl karşılığında, 3lü yede 60 tl aldılar,oğluş daha gelmeden yiyecem paraları diyo galibaa hehehe :KK1::KK1:

aynen canım sor göstersin birde,benim eşim görmeden inanmam diyodu bugün dedi doktora gösterin pipiyi diye doktor da gösterdi,ancak öle netleştirdi erkek olduğunu:KK16:

Yaa bebiş oyle sokar burnuna pipişini😀😀

Insallah cnm guzel haberlerini bekliyoruz....benkmde iki hafta sonra var ama ben dayanamicam
bugun gideceğim icimde kötü bir his var rabbim bize bagislasin evlatlarimizi

Ay canm ii düşün hiicc bişey olmaz inşallah bizim bebislerimize git için ferahlasin ama kötü bişey getirme aklına lütfen. .aslında bende senn gibiyim :))

Aynen arim bi anlatm. Bide kontrolume bir ay var daha. Bebişimide özledim.o bahaneyle kızımıda gorurum gidersem. Umarım çagırır gormk ister cildimi. Ama şuan hiç

Ayyyy bende özledim bebisimi dr hergün gel gör dese hic usenmem giderim görmeye de eşim cokk istemiyor gitmemi :KK43:

Dr dan geldim...Sukur cnm iyi bebis boş kuruntu yapiyorum iste cisiyetimizede kiz dedi kizmi dedim evet kizzz dedi...
sona on gun sona cinsiyete yine bakalim dedi..bende anlamadimmmmmmmmm
Aa bi prenses daha geliyor :)) hayırlı olsun
Demekki tam emin olamadı. .benm dr cok emin kız oldugundan ama ben hala erkek hissediyorum benide cagirsaydi on gün sonra :) bi daha görürdüm bebisimi :))

Doktorumuz bayan allahtan. Kadın kafasını falan ölçtu hadı cinsiyet zamanı geldi dedi. Bebiş zaten baş aşagı duruyodu. Cinsıyet dedıgı anda doktor. açtı bacakları bızımkı. Öyle tatlıydıkiya. Maşallahhh. Nazar😃😃

iPhone 'den Kadınlar
Maşallah size biz cokk ugrastik ara verdik biseyler yedim yine olmadi dr karnıma vurdu yine olmadı keyfi isteyince gösterdi :)

Hayırlı olsun canmm bi ay sonra bizimde var 4 boyutlu ama nasıl gececek zaman :KK43:

kızlar ya...allah aşkına istanbul anadolu yakasın da tavsiye edebilceğiniz gebelik takibini adam akıllı yapan bi doktor yokmu yaaa... devletteki muayene den hiç memnun kalmadım...seri üretim gibi...???????

kızlar ya...allah aşkına istanbul anadolu yakasın da tavsiye edebilceğiniz gebelik takibini adam akıllı yapan bi doktor yokmu yaaa... devletteki muayene den hiç memnun kalmadım...seri üretim gibi...???????

Devlette dogru duzgun ilgilenmiyolarki cnm. Ben bikere öylesine bebişi gormeye gıtmiştım bidahada devlete gtmedim. Ne tarafta oturuyosun

X