Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Insallah cnm guzel haberlerini bekliyoruz....benkmde iki hafta sonra var ama ben dayanamicam
bugun gideceğim icimde kötü bir his var rabbim bize bagislasin evlatlarimizi

Amin insAllah, cnm senindemi? benimde kötü bir his var ve kendimi iyi hisetmiyorum, hafif hafif sancilaniyorum ama uzun sürmüyor, normalmi acaba? hastahaneyemi gitsem :KK43: sen kacta gidiceksin doktora? hayirli haberlerle gel insAllah

Eşler nasıl seviyorsa öyle olmak en iyisi

Bu arada bende cok korkuyordum bişey olcak diye artık atlattım sanki onu tatilde motora bile bindim gezdim Rabbim korusun yine de yavrumı

günaydın canım aynen öyle ... Ama yine de motora binme derim kız... Duyduğuma göre iyi değil diyorlar... Rabbimiz ins kucagimza alacağımız günleri de gösterir

Canım benim bende ilcedeydim iki tane tek dr vardi biri gitti e tek bi tane dr kaldı ee mecbur herkes ona gidiyor baktım ilgi sıfır bende merkeze geldim aynı dediğin gibi bana da ne oynadigini falan göstermedi bebek sağlıklı bi ay sonra tekrar gel başka da yok... anlıyorum seni ee dr biliyo ilçede tek dr kendisi nasıl olsa bana gelecekler dio... elinden keşke gelse de merkeze gitsen
Zaten merkezdeyimki kirklareli merkez ozel hastane bile yok simdilik idare ediyorumda doguna edirneye gidicem burda yapmam zaten ama merkez degil koy sanki
cnm bunumu kafaya takiyorsun? bak hamd olsun bebegin iyi ve sglikli oldugnu biliyorsun, demeki agir abi olucak :) saka bi yana uyuyor olabilir, yorgun olabilir. bizim ikili taramada kipir kipirdi doktoru ugrastirdi, biraz mola verdik sonra devam etti doktor derken bu defada hic kipirdamadi, doktor ultrasyonun basiyla karnima karnima vurdu uyandirmak icin ama yok rahatini bozmadi bizimki. En son gitigimde yine hareketsizdi, yani bunlar normal sagligi yerinde oldugu sürece korkma kötü düsünme ltf

tesekkur ederim canim sagolya insan nw umutlarla gidiyo iste dojtora boledw olunca morali bozuluyo ister istemez

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Zaten merkezdeyimki kirklareli merkez ozel hastane bile yok simdilik idare ediyorumda doguna edirneye gidicem burda yapmam zaten ama merkez degil koy sanki

tesekkur ederim canim sagolya insan nw umutlarla gidiyo iste dojtora boledw olunca morali bozuluyo ister istemez

inanirim cnm, birdahaki gitiginde sekerli birseyler ye en iysi cikolata ye :) kana cok cabuk geciyor tatli, bebegin o zaman kipir kipir olur insAllah

hmm o zaman farklı tabi canım yaa... Ama ins görürsün canım benim .. bebisinn sağlıklı ve seninle yaa sen ona bak ins oynamalarini hissettikten sonra ultrasona gerek de kalmaz:) Rabbimiz o günlere hayırlısıyla çıkmayı nasip eder ins canını sıkma

Gunaydn annişlerr. Muabbetler koyu yıne maşallahh

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benimde 9daydi randevum gittim bi hafta erken gelmissin dedi gramini boyunu soledi siz mesela anlatiyorsunuz kipir kipirdi felan diye kac oldu gidiyorum 15+2oldum bugun hic harrket ederken gormedim hep ya yatiyo ya oturuyo sinirlerim bozuldu hic bi bilgi vermeden geri gonderdi haftaya goruselim dedi baska ii doktorda yok off ne olacak bole bilmem :-(

Canım her bebek aynı olmuyor ki. Benim kide öyle anlattıkları kadar kıpır kıpır değil. Ama sağlıklılar çok şükür. Bir problem yok. Üzülme boşuna.

Amin insAllah, cnm senindemi? benimde kötü bir his var ve kendimi iyi hisetmiyorum, hafif hafif sancilaniyorum ama uzun sürmüyor, normalmi acaba? hastahaneyemi gitsem :KK43: sen kacta gidiceksin doktora? hayirli haberlerle gel insAllah

Canım arada bi sancı oluyor bende de öyle oluyor arada rahim açıldıkça ağrı ve sancı veriyor mus ama asiri.bi ağrısa gitt... Derim ins bisey yoktur sizde kendinizi böyle hissetmeyin ltf bebisler var çünkü bizimleler elhamdulillah :KK66:

Kızlar suratımda minik kırmızı lekeler cıktı demiştimya. Gectı cok şükür. Gıtsemmi doktora acaba ya tekrar cıkarsa.her aynaya baktgmda aglıyodum valla ikincisine dayanamam yani

Kızlar suratımda minik kırmızı lekeler cıktı demiştimya. Gectı cok şükür. Gıtsemmi doktora acaba ya tekrar cıkarsa.her aynaya baktgmda aglıyodum valla ikincisine dayanamam yani

Kız bende de ilk defa yanağımda sivilce cıktı şaşurdum ama geçti. Dr luk biseyse git ama lekelenme oluyormuss gitmesen bile bi ara... :KK66:

Kız bende de ilk defa yanağımda sivilce cıktı şaşurdum ama geçti. Dr luk biseyse git ama lekelenme oluyormuss gitmesen bile bi ara... :KK66:

Aynen arim bi anlatm. Bide kontrolume bir ay var daha. Bebişimide özledim.o bahaneyle kızımıda gorurum gidersem. Umarım çagırır gormk ister cildimi. Ama şuan hiç bişey yok

Aynen arim bi anlatm. Bide kontrolume bir ay var daha. Bebişimide özledim.o bahaneyle kızımıda gorurum gidersem. Umarım çagırır gormk ister cildimi. Ama şuan hiç bişey yok

Seni seni fırsatçı:KK70: benimki de yarına ins eşim yetişir hayırlısıyla... Beraber gideriz dr a bakalım bizim bebiş ne durumda bi çıkıntı var demişti o pipii büyüdumu acabaa:p sende korkma ins bişeycikler olmazz

Seni seni fırsatçı:KK70: benimki de yarına ins eşim yetişir hayırlısıyla... Beraber gideriz dr a bakalım bizim bebiş ne durumda bi çıkıntı var demişti o pipii büyüdumu acabaa:p sende korkma ins bişeycikler olmazz

İnşallah yetişir eşin cnm. Guzel haberlerle gelelim inşallah. Benimkide cıkıntı yok. Bebişimiz kız demişti tekrar gtmk istyorumki içim rahatlasn. Zaten bizim bebiş direk pergel gbi açmiştı bacaklarını. Cok gülmüştük ya😃😃

Canim gittim dr a sukur iyi bebis bende sanci bisi yokta evhamlaniyorum
13haftalikken erkege benziyor demiisti simdide kiz diyoo on gun sona kontrolum var o zaman yine bakalim dedi...
seninkide iyidir canim kafaya cok takmamak lazim .....

İnşallah yetişir eşin cnm. Guzel haberlerle gelelim inşallah. Benimkide cıkıntı yok. Bebişimiz kız demişti tekrar gtmk istyorumki içim rahatlasn. Zaten bizim bebiş direk pergel gbi açmiştı bacaklarını. Cok gülmüştük ya😃😃

Aaaa kızın böylesini de görmedim anommm maşallah :KK70: kiz utanirr dioduk daaa ama sizinki bacaklarii acmiss ayip dgl mi dr amca gördü ahaandaa :KK70: RABBİMİZ esirgesin canım yaa beni de güldürdün

Son düzenleme:
Günaydınlar

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım benim. İnş Allah her şey iyi çıkar.

Canım neden öyle düşünüyorsun. İyidir bebişin merak etme. Hadi hayırlı haberlerle gel inş Allah.

Dr dan geldim...Sukur cnm iyi bebis boş kuruntu yapiyorum iste cisiyetimizede kiz dedi kizmi dedim evet kizzz dedi...
sona on gun sona cinsiyete yine bakalim dedi..bende anlamadimmmmmmmmm

Canim gittim dr a sukur iyi bebis bende sanci bisi yokta evhamlaniyorum
13haftalikken erkege benziyor demiisti simdide kiz diyoo on gun sona kontrolum var o zaman yine bakalim dedi...
seninkide iyidir canim kafaya cok takmamak lazim .....

Canım şimdi kaç haftalık ki bana da öyle demisti dr. Rabbimiz gönlümüzdekini hakkimiza hayırlı kılar ins.. Sağlıcakla huzurla

Son düzenleme:
Aaaa kızın böylesini de görmedim anommm maşallah :KK70: kiz utanirr dioduk daaa ama sizinki bacaklarii acmiss ayip dgl mi dr amca gördü ahaandaa :KK70: RABBİMİZ esirgesin canım yaa beni de bildirdin güldürdün

Doktorumuz bayan allahtan. Kadın kafasını falan ölçtu hadı cinsiyet zamanı geldi dedi. Bebiş zaten baş aşagı duruyodu. Cinsıyet dedıgı anda doktor. açtı bacakları bızımkı. Öyle tatlıydıkiya. Maşallahhh. Nazar😃😃

Canım şimdi kaç haftalık ki bana da öyle demisti dr gönlümüzdekini hakkimiza hayırlı kılar ins.. Sağlıcakla huzurla

Bende bundan korkuyorum. Bwn kendimi nerdeyse sülalemi kızımıza alıştrdm. Şimdi erkek derse bide yolarım o doktoru.saglıklı olsun tabiki öncelikle ama kızıma alıştım ben. 😃😃😚

X