Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Eee ben demistimm ya ebeye diicimmm cıktı mı cıktı mii diee. :) dün diorum kız accik dayan bebisine kavusacaksin die

Ben dogumu hiç düşünmedim. Ya çok korkuyorum yada korkmuyorum. Şuan hiçbişey düşünmüyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnm benim % 85 erkek dedı 15+ 4 te dr bakalım hayırlısı olsun tabııkı kız evlt bambaska yerı ayrı ıkısınınde bnm kızımdada memem karardı bundada dr guveneyım ı bılemedım başhekim kendisi cok ıyı eger sıradan bı hekim olsaydı kesın derdı bnce cıkıntı belliydi ona ragmen

yani değişebiliyor mu ? ben anlamadım ya
neden böyle doktorlar yüzdeli konuşuyor tam kesin değil mi bana doktorum kesin kız dedi.

yani değişebiliyor mu ? ben anlamadım ya
neden böyle doktorlar yüzdeli konuşuyor tam kesin değil mi bana doktorum kesin kız dedi.

Tıpta daima yanılma olabılır kesın dıye bırsey denmemeli zaten ama evet yuksek oranda erkek ama arafta kaldım %15 lik oran ya tutarsa :)

Tıpta daima yanılma olabılır kesın dıye bırsey denmemeli zaten ama evet yuksek oranda erkek ama arafta kaldım %15 lik oran ya tutarsa :)

orası da var tabii
hayırla sağlıkla kucaklayalım gerisi boş benim için çok fark etmiyor ama o kadar çok erkek bu bebek dediler ki sanki oğlum olacakmış gibi hislere kapılmışım ama kızım geliyor :) amaan kız olsun yaa pıtırcık bir şey olur fırfırlı etekler pembe pembe renkler sarar etrafımı :)

Ben dogumu hiç düşünmedim. Ya çok korkuyorum yada korkmuyorum. Şuan hiçbişey düşünmüyorum

moral vermeye bakk:KK1::KK1: allahım sağıkla bizi o güne kavuştursun inşallah,düşününce çok heyecanlanıyorumm :KK16::KK16:

Şimdi sibel im bende düşünemiyorum ama bebegimizi kucagimizaa alacağız yaa ins güzel geçer dogumumuz.
Aylacimm bende heyecan yapıyorum yaa hayal gibi birşey yaaa çok güzel Rabbimiz o günlere güzeliklerle çıkariz ins insaaaallaah :) sağlıcakla kurtarir ins bizleri

Şimdi sibel im bende düşünemiyorum ama bebegimizi kucagimizaa alacağız yaa ins güzel geçer dogumumuz.
Aylacimm bende heyecan yapıyorum yaa hayal gibi birşey yaaa çok güzel Rabbimiz o günlere güzeliklerle çıkariz ins insaaaallaah :) sağlıcakla kurtarir ins bizleri

Meltem sen öğrenmiş miydin cinsiyeti?

orası da var tabii
hayırla sağlıkla kucaklayalım gerisi boş benim için çok fark etmiyor ama o kadar çok erkek bu bebek dediler ki sanki oğlum olacakmış gibi hislere kapılmışım ama kızım geliyor :) amaan kız olsun yaa pıtırcık bir şey olur fırfırlı etekler pembe pembe renkler sarar etrafımı :)

Zaten en guzel yanı o biliyomusun Allah herkese kız tattırsın fırfırlar tokalar hemde bı derdım olsa üzülür benle annesını en ıyı o anlar kuzucugum o bnm şükürki ilk kızım oldu şimdi hayırlısından baska ne denirki iyi iftarlar herkese

aminn inşallah canımm :KK16: tez gelsin o günlerr :KK52:

Yaa bende korkmuyorum diyorum ama ilk iliskiden de korkmuyordum 14ay vajinismusla savastim..sanırım farkına varmadan korkularimi bastırıyorum umarım doğum öyle olmaz

orası da var tabii

Yaa bende erkek bekliyordum kız olunca simdi pembelere bakmaya çalışıyorum simdiye kadar mavi almıştım o kadar emindim kendimden :)

Yok canm bence gıt doktora

Hemen dr a gıt vakıt kaybetme tabııkı boyle bısey yaasayan dr a gıder bunun saglıklı olmayla ne ılgısı var hmn gıdın

Korktuğum gibi bisey yokmuş gayta tahlili ii cikti tekrarlamaz inşallah tekrarlarsa müdahale edeceklermis

Kızlar soke oldum dr prenses geliyor deyince hem cokkk sevindim hem çok şaşırdım hep erkek bekliyordum ama kiz annesi olacaim rabbim izin verirse cokkk mutluyum :))))))

cnm ne mutlu san cok sevındım saglıklı sıhhatlı dogsun ınsallah prenses

Yaa bende korkmuyorum diyorum ama ilk iliskiden de korkmuyordum 14ay vajinismusla savastim..sanırım farkına varmadan korkularimi bastırıyorum umarım doğum öyle olmaz

Yaa bende erkek bekliyordum kız olunca simdi pembelere bakmaya çalışıyorum simdiye kadar mavi almıştım o kadar emindim kendimden :)

en çok ikimize sürpriz oldu desene :)
bu arada günaydın canım tüm kızlar günaydın

X