Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydın arkadaşlarr😃😃bugun mide bulantısız rahatca kahvaltımı ederek gune basladm cok şükür. İnşş akşama kadar boyle dvm ederim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gunaydın arkadaşlarr😃😃bugun mide bulantısız rahatca kahvaltımı ederek gune basladm cok şükür. İnşş akşama kadar boyle dvm ederim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

eferin sanaa siboşum :KK16: inşallahh devam edecekk

Hayirli Ramazanlar Annecikler :)

nasilsiniz? Bebisler nasil? Oruc tutan varmi aranizda?

Dün ilk bebegimin atislarini hisetim :) insAllah tekmeleride yakindir ve haftayada insallah cinsiyetini ögrenicez :) suan bile öyle atiyorki kuzum heycan yapti galiba :)

ve kizlar bir soru, bebisi sag'da olanlar, cinsiyetini biliyormusunuz?

Dün ilk bebegimin atislarini hisetim :) insAllah tekmeleride yakindir ve haftayada insallah cinsiyetini ögrenicez :) suan bile öyle atiyorki kuzum heycan yapti galiba :)

sanada hayırlı ramazanlar canımmm,ohh bebişi de hissetmişsin ne güzel,arada bende hissediyo gibiyim sanki:KK16::KK16:
canım şu an ne tarafta bebişim bilemiyorum ama 12 haftalıkken doktora gittiğimde sağdaydı ve erkek dedi doktor,yarında gidicem doktora bakalım ne diyecek :KK16:

sanada hayırlı ramazanlar canımmm,ohh bebişi de hissetmişsin ne güzel,arada bende hissediyo gibiyim sanki:KK16::KK16:
canım şu an ne tarafta bebişim bilemiyorum ama 12 haftalıkken doktora gittiğimde sağdaydı ve erkek dedi doktor,yarında gidicem doktora bakalım ne diyecek :KK16:

cok tsk ederiz teyzesi darisi size insAllah :)

genelde sagda olursa erkek, solda olursa kiz diyorlar ama terside olan örnekler varmis, o yüzden bi tahmin yürütmeye calisiyorum :)
seninde yarin hayirli haberlerini beklicem insAllah :)

cok tsk ederiz teyzesi darisi size insAllah :)

genelde sagda olursa erkek, solda olursa kiz diyorlar ama terside olan örnekler varmis, o yüzden bi tahmin yürütmeye calisiyorum :)
seninde yarin hayirli haberlerini beklicem insAllah :)

amin inşallahh canım,evet öle diyolar,senin bebiş ne tarafta peki :KK1:

Ohh maşallah canım ne güzel yaaa darısı bizim başımıza ins. Ayrıca ben tutmuyorumm yaa

Ohh maşallah canım ne güzel yaaa darısı bizim başımıza ins. Ayrıca ben tutmuyorumm yaa

aynen bende maglesef tutamadim :KK43: insAllah bebek doguduktan sonra tutucam.

Amin darisi basiniza insAllah, cok degisik bir duyguymus, kendini unuturmuyor arada bir oynuyor sanki onunla ilgilenmeni istiyor, dikkat cekmeye calisiyor :) darisi size insAllah, kac haftalik oldunuz cnm?

X