Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Arkadaşlar aranızdan ayrılıyorum başka konu paylaşımlarında inşallah tekrar karşılaşırız. Rabbim bebeklerinizi sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasib etsin. Allah hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin bebişlerinize ve size. Allaha Emanet Olun

aminn sağol da hayırdır neden ayrılıyosun?

Gideceğimiz yolda trafikk yok canım Rabbimiz esirgesinn hayirsizsa gitmem biseyi biseye bahane yapsın ne diyeyim gerçekten çok düşünüyorum doğuma kadar deli olmazsam elhamdulillah diycemm

Meltem şimdi taylan kümeli var diyetisyen onun gebelik ve beslenme makalesini okuyordum ciğer faydalı bebeğe plasentayı destekleyici A vitamini bol miiktarda içerir ama çok tüketilmemeli diyor.. yumurta sarısıda aynı ciğer gibi etki gösterir ve bebek için çok faydalı bu besinler diyor

Meltem şimdi taylan kümeli var diyetisyen onun gebelik ve beslenme makalesini okuyordum ciğer faydalı bebeğe plasentayı destekleyici A vitamini bol miiktarda içerir ama çok tüketilmemeli diyor.. yumurta sarısıda aynı ciğer gibi etki gösterir ve bebek için çok faydalı bu besinler diyor

Hmm tsk canım bilgin için bende netten okumuştum plasentaya gecio tüketmemeli yazıyoduu bebe fazla yemedimm istee.tsk canım benim

Kızlar patlıycam yaa... Konu ile alakası yok ama kocisimi çok özledim... Günlerim ağlayarak geçiyor. Bazen kıskanıyorum kocisleri evde olanları..yine de hayırlısı diyorum. Bugün canımın sıkıntısından foruma bile giremedim.Ne olur dua edin Rabbimize bizi güzelliklerle kavuştursun ins birinizden birinizin duasini kabul eylerr YÜCE RABBİMİZ :KK43::KK43:

Kızlar patlıycam yaa... Konu ile alakası yok ama kocisimi çok özledim... Günlerim ağlayarak geçiyor. Bazen kıskanıyorum kocisleri evde olanları..yine de hayırlısı diyorum. Bugün canımın sıkıntısından foruma bile giremedim.Ne olur dua edin Rabbimize bizi güzelliklerle kavuştursun ins birinizden birinizin duasini kabul eylerr YÜCE RABBİMİZ :KK43::KK43:

Günaydın....
Amin cnm :) özlemek güzeldir. Sonunda kavuşmak varsa daha da güzeldir...... en kısa zamanda kavuşun inş

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın....
Amin cnm :) özlemek güzeldir. Sonunda kavuşmak varsa daha da güzeldir...... en kısa zamanda kavuşun inş

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın canım ins yaa... RABBİMİZ sağlık huzur versin hepimize... Bebeklerimizi güle gule kucagimiza aldırsın ins

Günaydın annişler. Güzel bir haberle karşınızdayımm😀😀😀ALLAHIM GÖNLÜME göre verdi ve PRENSESİMMM oluyo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayırdır canm kocan nerede benmkide gidecek bayramdan sonra tayini cikti..ve kocamla son gunlerimi kendi evimde değil kv de geciriyorum :KK43:

Günaydın annişler. Güzel bir haberle karşınızdayımm😀😀😀ALLAHIM GÖNLÜME göre verdi ve PRENSESİMMM oluyo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Aaa Sssuperrr hayırlı olsun canm cokkk sevindim :)))))))) darısı bana bi an önce yarın olsun yaa

Hayırdır canm kocan nerede benmkide gidecek bayramdan sonra tayini cikti..ve kocamla son gunlerimi kendi evimde değil kv de geciriyorum :KK43:

Evet bende öyleyim istanbul daa adana arası gidip geliyor ama bi ayy olcak bu cuma.. O da özledi ama ne yapalım işte ekkmeeeekk ekmek... Rabbimiz hayırlarla güle güle kavuştursun hepimizi

Son düzenleme:
X