Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Evet bende öyleyim istanbul daa adana arası gidip geliyor ama bi ayy olcak bu cuma.. O da özledi ama ne yapalım işte ekkmeeeekk ekmek... Rabbimiz hayırlarla güle güle kavuştursun hepimizi

Ayy yaa bizde öyle ayda bi filan görüsebileceiz bu kadar özel anları kocissiz yaşayacağız cokk moralim bozuk dün oturdum ağladım saatlerce :KK43:

Kızlar en son dr gittiğimde 13+1 dimm ve bebegimle ilgili sadece şunlar yazıyor
CRL 68.93mm
GA 13w 1d 8d
EDD 18.12.2014
Sizce buna göre bebeğim normal gelişio değil mii bide kg ultrosonn fotosundaa yazıyor mu

Amin canimm inşaallah yaa.. bebiş nasıldı bakim:KK70:

Cok ıyıydı şükür. Hiçbir sorun yoktu. Ya resmen baş aşagı durmus bacaklarını pergel gbi açmıştı. Ellerı parmaklarını falan hep hotdm. Doktor dıyo el sallıyo sana😀😀😀

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cok ıyıydı şükür. Hiçbir sorun yoktu. Ya resmen baş aşagı durmus bacaklarını pergel gbi açmıştı. Ellerı parmaklarını falan hep hotdm. Doktor dıyo el sallıyo sana😀😀😀

Ayyy yerim o eli diedinn ya çok güzel çok sevindim yaaa maşallah Rabbimiz esirgesin:KK70:

Ayyy yerim o eli diedinn ya çok güzel çok sevindim yaaa maşallah Rabbimiz esirgesin:KK70:

Amin cnmmö. Her gttgmde dahada buyumuş. Gep farklı bişeylerını goruyorum. Kız dedıgınde bi cıglık attım. Doktorda korktuu😃😃

Amin cnmmö. Her gttgmde dahada buyumuş. Gep farklı bişeylerını goruyorum. Kız dedıgınde bi cıglık attım. Doktorda korktuu😃😃

:KK70::KK70::KK70: Allah bize bağışlasın ins bebisleri... Kucağımizaa alma çığlıklarını daa atarız:) delisinn kız şimdi ne kadar olmuştu bebiş

Ayy yaa bizde öyle ayda bi filan görüsebileceiz bu kadar özel anları kocissiz yaşayacağız cokk moralim bozuk dün oturdum ağladım saatlerce :KK43:

Aynen yaa :KK43: eşim ilk defa böyle yaptı ama dr kontrolüne ins yetişirim.diooo ahhh gülo ahhh

Günaydın annişler. Güzel bir haberle karşınızdayımm😀😀😀ALLAHIM GÖNLÜME göre verdi ve PRENSESİMMM oluyo

Hayırlı olsun canım. Rabbim sag salim kucağına aldırmayı nasip etain :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın annişler. Güzel bir haberle karşınızdayımm😀😀😀ALLAHIM GÖNLÜME göre verdi ve PRENSESİMMM oluyo

çooook sevindim Sibel prenses hoş gelsin sefalar getirsin evine bereketiyle gelsin :) haftaya biz öğrenicez bakalım

bende 15 haftalığım bi şey sorucam göğüslerinde kararma oldu mu? ben daha cinsiyeti öğrenemedim ama koca karı belirtileri arıyorum :)

Cok degıl ama biraz koyulaştı normale gore. Gıttınde doktora gostermedımı bebiş

Yok bu sefer üç kere söyledş bak 19.. Haftada gel dedıı. Ama 19 bak unutma dedı 😃😃bende dayanabilirsem inş dedimm

Hehee bana da 3 hafta sonra gel dedi şimdi gitmekk istiorumm yaa :) önümüzdeki cumayaa sabretcemm ama nasıl:)

Hiç bi zaman doktora güle oynaya gitmemiştim sabırsızlanıyor insan gitmek için .. Güzel haberleriniz olsun inşallah

Oldu oldu güzel haberlerim oldu. Cinsiyeti öğrendik sonunda. Hissetttiğim gibi oğluşumuz geliyor. :nazar::KK1::KK1:
Canım ne yaptın dr uu gördün mu bebisii:)
Gördün gördüm kocaman olmuş 198,97 gram boyunu tam net hatırlamıyorum 19-20 cm falandı. Ben bebişe bakmaktan doktorla iletişimi kopardım :KK9::KK9:
Kızlar patlıycam yaa... Konu ile alakası yok ama kocisimi çok özledim... Günlerim ağlayarak geçiyor. Bazen kıskanıyorum kocisleri evde olanları..yine de hayırlısı diyorum. Bugün canımın sıkıntısından foruma bile giremedim.Ne olur dua edin Rabbimize bizi güzelliklerle kavuştursun ins birinizden birinizin duasini kabul eylerr YÜCE RABBİMİZ :KK43::KK43:
Allah kavuştursun canım çok zor tahmin edebiliyorum. Eşim de işi dolayısı ile bazı akşamları evde olmuyor. Gece 11 gibi geliyor bende o zamanlar çok sıkılıyorum tabi senin ki daha kötü. Allah büyük sabredin belki başka güzel işler verir. İnşallah bizede sizede.

İlk baş sen doktora gittin diye ilk haberi sen ver diye çatladım. Nerdesin kızım ya :KK20::KK20::KK20: :KK9::KK9::KK9: Neyse hayırlı olsun kızın. Çok sevindim. Benimde erkekim geliyor :nazar::nazar::KK1::KK1:
Kızlar en son dr gittiğimde 13+1 dimm ve bebegimle ilgili sadece şunlar yazıyor
CRL 68.93mm
GA 13w 1d 8d
EDD 18.12.2014
Sizce buna göre bebeğim normal gelişio değil mii bide kg ultrosonn fotosundaa yazıyor mu
Canım endişelenme boşuna eğer bir problem olsaydı doktorun söylerdi. Rahat ol. Onlar çok iyi.

X