Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

çok güzel bir mevsimde doğum yapacaksınız :) benim 26 aralık doğumlu kızım süperr :KK49:

İnşAllah. Zor zamanlarımız serin havalara gelecek. Sadece bebişi üşütürmüyüz diyorum bazen ama biz evlerde üşümüyoruz ki ekstra ona 1 kat fazla giydirilecek sadece... Yazın tüm meyvelerden yiyip bol bol vitamin alacağız. Kışında hooopp kucağımızda olacak inş Allah.

Merhaba bu forumu yeni inceleme fırsatım oldu. Bende Aralık sonu gibi bebeğimi alıcam kucağıma inşallah ... Benimde 14 haftalık bebeğim. Cinsiyetini son kontrolde öğrenemedik sabırsızlıkla muayene tarihini beklıyorum . Çok şükür ikili testimizden bi sorun çıkmadı .. 3lü test konusunda ne düşünüyorsunuz yaptıracakmıdınız ??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çokkk :KK1::KK1: aynen ben gidene kadar o gelir zaten :KK1::KK1:

:KK9::KK9: Gelin ama biz sizin gibi renkli göremiyoruz. Torpillisiniz siz :KK1::KK1:

Ben 3 kilo 80 gram almışım. :KK52::KK52::KK52: her gün tartılıyorum iş yerimde. Dün karnım çok şişti. Bu gün indi resmen. Gazım vardı ama dün. Şimdi iyiyim çok şükür.

:KK52::KK52: Aynen bende korktum ama ağrın yoksa hiç korkma. Doktorum demişti. Bebeğe bir şey olsa o mutlaka kanamayla,ağrıyla sana belli eder. Onun haricinde endişelenme diye. Ama ister istemez korkuyoruz. Allah'ım korusun hepsini.

olsun yeterki görüşelim prensesimle renkli renksiz farketmez :KK52::KK52:

tam çocuk palazlanıyor ele avuca geliyor mevsim bahar oluyor giydirip cicili bicili dışarıya çıkabiliyorsunuz sonra yaz geliyor cuppp denize çok rahat büyüor kış bebekleri:KK37:

Biz aştık onları :KK1::KK1::KK1: Ne yapayım dibimden ayrılmıyor bazen. :KK9: Özellikle başka odaya geçiyorum koşa koşa bu sefer ne oldu diye geliyor. Bende artık kaçmıyor. Sessizce hallediyorum işimi :KK1::KK1::KK1:

anam sessiz olaydı keşke ama nerdeee inlettim resmen benimkiler gürültülü oluyor nedendir bilmem... neyse sağlık olsun adamlar da şükür anlayışlı gebeyiz diye ses etmiyor

sanırım ilerleyen dönemlerde daha çok bekliyormuş gaz sorunu bizi :KK43: bu arada günaydın anca diyorum aklıma yeni geldi :)

Merhaba bu forumu yeni inceleme fırsatım oldu. Bende Aralık sonu gibi bebeğimi alıcam kucağıma inşallah ... Benimde 14 haftalık bebeğim. Cinsiyetini son kontrolde öğrenemedik sabırsızlıkla muayene tarihini beklıyorum . Çok şükür ikili testimizden bi sorun çıkmadı .. 3lü test konusunda ne düşünüyorsunuz yaptıracakmıdınız ??

hoşgeldin cnm :KK16:
2li testimin sonucu benimde kötü çıkmadı çok şükür doktorum iyi çıkarsa direk 4lüyü yaptırırız dedi geçen hafta cumartesi kan verdim 4lüyü cuma günü alıcaz bakalım :nazar::emir_bebek: inş. oda iyi çıkacak allahın izniyle

ayrıca doğunca 1 ay dışarı çıkamıyorsun anca bebege alışıyorsun.kışında pek dışarı çıkılmıyor çok güzel bir ay ayrıcada Oğlak burcu çook akıllı ve zeki oluyorlar anneyede çoooook düşkün bir burçtur

üçlü testi doktor isterse yani ön görürse yaptırmak daha mantıklı geliyor bana... bizim de şükürler olsun ikilimiz temiz çıktı doktorumuz üçlüye gerek yok dedi yine de doktoruna danış çok ta önemli değil derse yaptırmazsın

Hoş geldiniz o zaman. İkili de benimde bir problem çıkmadı. Bu gün randevum var. 3lü için konuşacağız ama pek yaptırma taraftarı değilim.
olsun yeterki görüşelim prensesimle renkli renksiz farketmez :KK52::KK52:
:KK1::KK1: :KK1::KK1: Annelik işte yaa. Özlemmmm :KK9::KK9:
tam çocuk palazlanıyor ele avuca geliyor mevsim bahar oluyor giydirip cicili bicili dışarıya çıkabiliyorsunuz sonra yaz geliyor cuppp denize çok rahat büyüor kış bebekleri:KK37:
İnş Allah bakalım.
anam sessiz olaydı keşke ama nerdeee inlettim resmen benimkiler gürültülü oluyor nedendir bilmem... neyse sağlık olsun adamlar da şükür anlayışlı gebeyiz diye ses etmiyor

sanırım ilerleyen dönemlerde daha çok bekliyormuş gaz sorunu bizi :KK43: bu arada günaydın anca diyorum aklıma yeni geldi :)
Sağolsun kocalarımız anlayışla karşılıyor çoğu şeyi. :KK52::KK52: Daha çok mu olacakmış. Neyse yapacak bişi yok :KK1::KK1:
Günaydın günaydın :KK9::KK9:

benim ara ara yani bi gün çok oluyor bi gün az geçen gün adamcaazımın yanında pırt yaptım tutamadım o kadar doldum ki :KK17::KK17::KK17::KK17: çok utandım yaa duymamazlığa verdi garibim
hahahah seni ben yerimm yaa :KK1::KK1::KK1: pırt heee,seninki yine duymamazlıkdan gelmiş benimki zorla sakın tutma daha kötü olur yapacaksın yanımda kızarım diyo :KK17:

hahahah seni ben yerimm yaa :KK1::KK1::KK1: pırt heee,seninki yine duymamazlıkdan gelmiş benimki zorla sakın tutma daha kötü olur yapacaksın yanımda kızarım diyo :KK17:

günaydın uyuzum canım :)
evet yaaa dert büyük eskiden tutabiliyordum çok sıkışsamda ama şimdi tutamıyorum pırt pırt çıkıyor :)

günaydın uyuzum canım :)
evet yaaa dert büyük eskiden tutabiliyordum çok sıkışsamda ama şimdi tutamıyorum pırt pırt çıkıyor :)

hahahaha :KK1::KK1: çıksın boşver,en azından rahatlıyo insan canım yaaa, çıkaramasak daha kötü yaa aman allah korusun :KK16:

zaten aynen böle diyorum,pırt yapimmi? o da yap tabiii diyo:KK1::KK1::KK1:
Çok terbiyesiz olduk biz ya. Geçenlerde eşime diyorum sevgiliyken böyle olacağımızı söyleseler hayatta inanmazdım. Şimdi her şeyden hiç utanmadan konuşuyoruz, yapıyoruz pırtları bile :KK1::KK1::KK1:

Çok terbiyesiz olduk biz ya. Geçenlerde eşime diyorum sevgiliyken böyle olacağımızı söyleseler hayatta inanmazdım. Şimdi her şeyden hiç utanmadan konuşuyoruz, yapıyoruz pırtları bile :KK1::KK1::KK1:

aynenn, o hiç utanmaz benle yarışır hahahhaha :KK1::KK1::KK1::KK1: o yüzden rahatım ben yoksa hayatta yapamam :KK53:

X