Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Merhaba bu forumu yeni inceleme fırsatım oldu. Bende Aralık sonu gibi bebeğimi alıcam kucağıma inşallah ... Benimde 14 haftalık bebeğim. Cinsiyetini son kontrolde öğrenemedik sabırsızlıkla muayene tarihini beklıyorum . Çok şükür ikili testimizden bi sorun çıkmadı .. 3lü test konusunda ne düşünüyorsunuz yaptıracakmıdınız ??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

3 lü test in artık çok bi önemi yok 4 lü test 3 lü teste göre daha güvenilir ama bazı doktorlar niye bilmiyorum 3 lü test istiyolar heralde. nette de araştırırsan 3 lüyü yaptırmanın bi öneminin olmadığını görürsün. ben 17 hafta da 4 lü tarama yaptıracağım çünkü benim 2 li tarama da bi değerim biraz düşük çıktı o yüzden 4 lü yaptırıcam.

ya bende 15+2 ım we bebeısımızın cınsıyetını merak edıyos, hareketlerını hıssetmek ıstıyoooos :)

18.haftada gıdıp test yaptırjas we cınsıyetınıde ogrenecegıs ınsallah :)

saglıkla kawusalım yaaaaaaa :)

ya bende 15+2 ım we bebeısımızın cınsıyetını merak edıyos, hareketlerını hıssetmek ıstıyoooos :)

hadi hayırlısı :) bizde haftaya öğrenecez

bendee 15+2 yim oğluşum olacakk,12. haftada doktor söyledi erkenden,yanılma payı yoktur umarım çünkü kendimi erkek diye alıştırdım:KK1:

kızlar cumaya kadar yokum,akşam üzeri anneme gidiom ramazan gelmeden :KK16: bu arada vakit geçer de kontrol günümde yaklaşır ohhh :KK1::KK1:

3 lü test in artık çok bi önemi yok 4 lü test 3 lü teste göre daha güvenilir ama bazı doktorlar niye bilmiyorum 3 lü test istiyolar heralde. nette de araştırırsan 3 lüyü yaptırmanın bi öneminin olmadığını görürsün. ben 17 hafta da 4 lü tarama yaptıracağım çünkü benim 2 li tarama da bi değerim biraz düşük çıktı o yüzden 4 lü yaptırıcam.

Teşekkür ederım umarım 4lü testte içiniz rahatlar... Guzel haberlerinizi beklıyoruz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar aranızdan ayrılıyorum başka konu paylaşımlarında inşallah tekrar karşılaşırız. Rabbim bebeklerinizi sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasib etsin. Allah hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin bebişlerinize ve size. Allaha Emanet Olun

X