Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ilk kizimda maddiyatim pek ii degildi cok bisi alamadim ondan buna hevesim cok her gordugumi alasim geliyo bizimde araba evin onunde ama esim calisiyo senin hesap gezemiyok yine :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu bebişineymiş kısmet demekki,allah herkese bol hayırlı kazanç versin canım.. bizimde zaten bi akşamları çıkıyoduk ondan da mahrum kaldık vala yaa:KK1:

Haklisin...ama kendimi cok caresiz hissediyorum.:KK43:

Günaydın canım
neyin var? yapabileceğimiz bir şey varsa söyle bir de boş zamanlarını doldurmaya çalış böylece düştüğün buhranı hatırlamana zaman bile kalmaz ben kendimi dinlersem kötü hissediyorum ama çevirilerden kafamı kaldıramayınca zaman da hızlı geçiyor.

Kızlar ilk bastann dieyimm canınız çekmesin:) yaa eliniz artığı olsunn annemlerden ciger kavurması istedim onlarda saolsun hemencecik yaptılar. Ama netten okudum sakatat oluomus yenilmesi sakıncalı yazio. Bebegin plesantasindan geciomuss ya yerimde accik. aranızda yiyenler var mı.yine takıldım bak.. Yumurta kaynatiom şimdi

günaydın afiyet olsun :)
ben vejeteryanım ama doktorum et ve et ürünlerinin bebeğe çok faydalı olduğunu söylüyor ayrıca ablam gebeyken her gün kokoreç yerdi tam tersi gerekli A vitaminleri ve proteini bol miktarda alacağını düşünüyorum.. doğudaki kadınlar her gün yiyor misal komşum.. yeter ki çiğ yeme gönlün ferah olsun bende yumurtamı yedim az önce şimdi portakal suyumda :)

ben vejeteryanım ama doktorum et ve et ürünlerinin bebeğe çok faydalı olduğunu söylüyor ayrıca ablam gebeyken her gün kokoreç yerdi tam tersi gerekli A vitaminleri ve proteini bol miktarda alacağını düşünüyorum.. doğudaki kadınlar her gün yiyor misal komşum.. yeter ki çiğ yeme gönlün ferah olsun bende yumurtamı yedim az önce şimdi portakal suyumda :)

Günaydın canım.. Ohh bende yedimm yumurtayı canım.. Accicikk yedim zaten :)

Yok cnm bişey olmaz az pişmiş yada cig yemk zararlı Afıyet olsun ye rahat rahat😀😀

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın canım
neyin var? yapabileceğimiz bir şey varsa söyle bir de boş zamanlarını doldurmaya çalış böylece düştüğün buhranı hatırlamana zaman bile kalmaz ben kendimi dinlersem kötü hissediyorum ama çevirilerden kafamı kaldıramayınca zaman da hızlı geçiyor.

Allah razi olsun canim.psikolojim cik bozuldu.onunla bas etmeye cslisiyorum iste.birbirimize dua edelim bol bol.

Hmm ben Ankara'daim cok fazla dr var ama biri begeniyor biri beğenmiyor hala bi bulamadim bakalım ne olacak

Hayrlısı inşallah canm. Inş ıyı bir doktora denk gelırsın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah razi olsun canim.psikolojim cik bozuldu.onunla bas etmeye cslisiyorum iste.birbirimize dua edelim bol bol.

Allah yardımcın olsun biraz hayır işlerine kendini ada.. öğretmensen yurtlarda bedava ders çalıştır çocuklara ödevlerinde yardım et ben yapardım eskiden yurt kapanmadan buradaki.. terapi gibi gelirdi oradaki kimsesiz yavruları gördükçe dertlerimi unuturdum

bir ara bende senin gibi bunalima giriyordum nerdeyse, hic gecmicek gibi geliyordu, kendimi yatalak hisediyordum ama sonra o bebegi istedigim günler aklima geldikce sükrediyordum ve bircok sey ögrendim bu sürede... insan genclignin saglignin kiymetini bilmeliymis, ibadetler yasliyken degilde asil genc iken yapilmaliymis, hersey zamaninda güzelmis bunu cok iyi anladim derken birde baktimki hamd olsun kendime gelmisim simdi iyim, insAllah sende toparlanirsin, bebeginle geciricegin günlerini düsün, ona ciciler bak eger cikamiyordan interneten bak, dogum hikayeleri oku fln derken iple cekersin bebeginin dogmasini, az daha sabir insAllah güzel annecik, Rabbim cenneti bosuna ayaklarimizin altina sermemis...

uyuzcan tatil neyimize :KK70: hahah ben hala kara kara düsünüyom, besigi nereye koyalim diye :) kanepelerin yerini degistircem, o zaman bebege hem besik hemde bebek dolabi icin yer aciliyor :) yani oturma odasinin icinde ona köse hazirlicaz insAllah :)

sen ne güzel tasindin, simdi rahatsin. hamileligin nasil geciyor?

uyuzcan tatil neyimize :KK70: hahah ben hala kara kara düsünüyom, besigi nereye koyalim diye :) kanepelerin yerini degistircem, o zaman bebege hem besik hemde bebek dolabi icin yer aciliyor :) yani oturma odasinin icinde ona köse hazirlicaz insAllah :)

sen ne güzel tasindin, simdi rahatsin. hamileligin nasil geciyor?

hahaha çocuğa yer ayarlama başlamış,aferin ona odanın bi köşesine taht kuracakk :KK1::KK1: aynen taşındım rahatım.hamilelik güzel çok şükür,arada karın ağrısı dışında bi sorunum yok,birde kıyafetler dar gelmeye başladı iştee :KK1::KK1:

hafta sonu yaa herkes tatil yapıo sanırımm :KK1::KK1:

ben buradayım :) adam sınava gitti gözetmenliğe ben de takılıyorum ortalıkta yaaa bi şey sorucam beşik bakıyorum ben biraz erken ama kafamda bi şekiller oluşsun diye ama hasır beşik bulamıyorum sen nasl bi şey düşünüyon

X