Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

evet bak internete moses basket yaz google resimlerden bak ne güzel beşikler var ama hiç biri burada yok iki üç çeşit var bizde ya da fazla kumaşlı kabarık şeyler vAR ve sentetik ürünler alerjik bünye oluyor ileride.. çünkü çok toz topluyorlar ben beğendiğim beşikleri atıcam sayfaya

baktim gülüm, sen begendiklerini bi göndersene? amazon baksana bi

kiz kaynanamlar memlekete, onlar gelmeden yapayim diyom, yoksa konusup konusup sonra yinede siz bilirsiniz diyorlar, benimkide etkileniyor kirilmasinlar diye ikimizde ses cikaramiyoz, bari simdi hevesimizi kirmazlar :)

hihihi cnm mutfaginda yer varmi? bizim amerikan mutfagi, yemek masasi kücük 4kisilik. Senin misafir durumun nasil bilmiyorum ama ben rahatim :) o bahaneyle kalabalik pek gelmiyorlar :)

Mutfagmda ufak ıkı kişilik duvardan masa var sadece kahvaltı için falan. Ymk masası sıgmıyo Ben butun akraba ve aılelere 1.5 2 saat uzaklıktaym cok gelen gıden yok uzaklıktan dolayı.
Benm kaynana karışamaz eşimin ailesıyle pek aram yok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mutfagmda ufak ıkı kişilik duvardan masa var sadece kahvaltı için falan. Ymk masası sıgmıyo Ben butun akraba ve aılelere 1.5 2 saat uzaklıktaym cok gelen gıden yok uzaklıktan dolayı.
Benm kaynana karışamaz eşimin ailesıyle pek aram yok

ohh masAllah cok rahatsin o zaman :) banada karismazlar ama hani fikirlerini belirtirler, yada hevesle su iymis fln dediklerinde yok ben ben begenmedim diyemiyom kiramiyom :)

cnm o zaman yemek masasinin bir icabina bakacaksin, bizde oturma odasindaki kanepelerin :))

ohh masAllah cok rahatsin o zaman :) banada karismazlar ama hani fikirlerini belirtirler, yada hevesle su iymis fln dediklerinde yok ben ben begenmedim diyemiyom kiramiyom :)

cnm o zaman yemek masasinin bir icabina bakacaksin, bizde oturma odasindaki kanepelerin :))

Hehe aynen canm. Hani orta sehpa gbı olup acınca buyuyen yemk masası olan sehpalar var. Olmadı onlardan alıcam. Guzelım yemek masamda boşa gıdıcek.

Hehe aynen canm. Hani orta sehpa gbı olup acınca buyuyen yemk masası olan sehpalar var. Olmadı onlardan alıcam. Guzelım yemek masamda boşa gıdıcek.

ikinci el olarak satmaya calis cnm onun parasiylada o acilanlardan alirsin insAllah

Kızlar yatak odasına böyle bişey nasıl olur bana mantıklı geldı $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403437460.108148.jpg

cnm cnm yanlis anlamadiysam türkiyeyede kargo var ama 24£ civari galiba, yani dünyanin diger ülkelerine öyle

Türkiye ye yok :KK43:
listesi var hangi ülkelere gönderdiğinin ama listede olmayan ülkelere kilosuna göre 30pound ve üzeri uygulama var bu kez astarı yüzünü geçicek.. ama bulucam bi formül almanya odaklı siteler buldum gibi gibi benim en fazla beşiğe verebileceğim para 400tl civarı üstünü verecek gücümüz maalesef yok :KK43: ev de kira
şimdiden biriktiriyorum bakalım daha çok çeviri yapayım diyorum :) çeviri yapılacaksa ben buradayım :))))

X