Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Degıstr bende ilk doktorumu degstrdm. Hiç ısınamamıştm. İlgilenmiyoduda. Öyle sankı onuncu cocugummuş gbi hiç bişey anlatmadan hızlıca geşistırıyodu. Bıde butun doktorlardan faazla muayne parası alıyodu. Şimdi daha ucuza cok ilgilenen bi doktor buldm bu üçüncü gidişim olcak cokta sıcak kanlı. Her detayı uzun uzun anlatıyo cok ilgileniyo. Hep dergıler kıtaplar verıyo bana.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yaa ne güzel inşallah bende bulurum sevebileceim bi dr sen nerede oturuyordun

Kızlar ilk bastann dieyimm canınız çekmesin:) yaa eliniz artığı olsunn annemlerden ciger kavurması istedim onlarda saolsun hemencecik yaptılar. Ama netten okudum sakatat oluomus yenilmesi sakıncalı yazio. Bebegin plesantasindan geciomuss ya yerimde accik. aranızda yiyenler var mı.yine takıldım bak.. Yumurta kaynatiom şimdi

14haziran 6.27
16haziran 14.97
18haziran 30.54
20haziran 66.97
Kızlar beta hcg değerlerim bunlar sonucum nasıl kızlar yavaş mı ilerliyor bi sorun mu var ki neden az artıyor :KK43: hala sevinemedim

Merhaba arkadaslar.siteye yeni uye oldum.martta hamile kalanlardanim.ama hsmileligim hem fiziksel hem de psikolojik olarak kotu geciyo.ilk haftalar hem serumla yasadim.hala duzeldim diyemem.kusmalar devam ediyo.ama en yipratani halsizlik.evden cikmak istemiyorum.bu arada psikolojim berbat durumda.cok karamsarim.surekli agliyorum.neredeyse pismanim hamilekaldigima.napicam nasil duzelicem bilmiyorum.ama gun sayiyorum.eziyet gibi geliyo her gun.lutfen bi cozum onerin bana...

Merhaba arkadaslar.siteye yeni uye oldum.martta hamile kalanlardanim.ama hsmileligim hem fiziksel hem de psikolojik olarak kotu geciyo.ilk haftalar hem serumla yasadim.hala duzeldim diyemem.kusmalar devam ediyo.ama en yipratani halsizlik.evden cikmak istemiyorum.bu arada psikolojim berbat durumda.cok karamsarim.surekli agliyorum.neredeyse pismanim hamilekaldigima.napicam nasil duzelicem bilmiyorum.ama gun sayiyorum.eziyet gibi geliyo her gun.lutfen bi cozum onerin bana...

Canim kacinci haftadasin ....bende zor zamanlar gecirdim 13-14 haftasindan sonra normale dondum..
insallah sende en kisa zamanda duzelirsin...

14.haftanin icindeyim.psikolojim duzelse baska bisey istemem.cok zorlaniyorum

Evet haklisin cok zor cekmeyen bilemez...komada gibi oluyor insan
bulantidan oluyor halsizlikte...

Yani eger annende falan kalma sansin varsa oraya git ben kendi evimde daha kotu olurdum
o donemleri annemde annemin yemekleriyle gecirdim hep yattim ...

Evet haklisin cok zor cekmeyen bilemez...komada gibi oluyor insan
bulantidan oluyor halsizlikte...

Yani eger annende falan kalma sansin varsa oraya git ben kendi evimde daha kotu olurdum
o donemleri annemde annemin yemekleriyle gecirdim hep yattim ...

Izne ciktigim gibi gidicrm.suanda da yalniz degilim yanimda hep birileri var.burayi okurken bile agliyorum.kabus gibi geciyoooo:KK43:

Canım benim bende ilk zamanlarda halsizlikle gecirenlerdeyim gerçi şimdi de var da o kadar dgl:) evimii temizlemeden bırakıp annemlere geldim o şekil dieyim sana yani evime bii hırsız girsee beni antep e rezil eder o:) öyle ki halim yoktu esimde sağolsun normal halimi bildiği için bebisten öyle yaptığımı biliyor...şimdi neredeyse pismanim diosunn canım benim o bebisinn yokluğunu yaşayan o kadar insan var ki hele bide yıllarca çabalayıp hamile kalıp bebegini kaybedenler o insanları bi düşün.. Bi can taşımak ne kaşar güzel bi duygu bebisini hissettiginde sevineceksinn o halsiz anlarinda çünkü o senin kendi canından senin yavrun.. Kendini üzme bebiside üzersin haaa bizim gibi pimpirikli.merakliysann ayrı tabi:KK66:

Ben 2.ay ciktim isten bulantilar yuzunden devam edemedim.
sen yine iyi gidiyosun...
Bende bebegim artık midemi bulandirma diye aglamistim bigun...

Ayni her gun yalvariyorum allahim yardim et diye.ogretmenim ben 2ay okula gidemedim.tuvalete bile giderken yanimda birileri vardi.rapor hakkim bittigi icin mecbur gidiyorum ama okulda bile agliyorum.eskiden cok enerjiktim.herkes sokta halime.psikologa gitsem ise yarar mi acaba?cok caresizim...

Canım benim bende ilk zamanlarda halsizlikle gecirenlerdeyim gerçi şimdi de var da o kadar dgl:) evimii temizlemeden bırakıp annemlere geldim o şekil dieyim sana yani evime bii hırsız girsee beni antep e rezil eder o:) öyle ki halim yoktu esimde sağolsun normal halimi bildiği için bebisten öyle yaptığımı biliyor...şimdi neredeyse pismanim diosunn canım benim o bebisinn yokluğunu yaşayan o kadar insan var ki hele bide yıllarca çabalayıp hamile kalıp bebegini kaybedenler o insanları bi düşün.. Bi can taşımak ne kaşar güzel bi duygu bebisini hissettiginde sevineceksinn o halsiz anlarinda çünkü o senin kendi canından senin yavrun.. Kendini üzme bebiside üzersin haaa bizim gibi pimpirikli.merakliysann ayrı tabi:KK66:

Haklisin...ama kendimi cok caresiz hissediyorum.:KK43:

14haziran 6.27
16haziran 14.97
18haziran 30.54
20haziran 66.97
Kızlar beta hcg değerlerim bunlar sonucum nasıl kızlar yavaş mı ilerliyor bi sorun mu var ki neden az artıyor :KK43: hala sevinemedim

Canım benim benn kan tahlili yaptirmadigim için bilmiyorum... 2. Asilamamda yaptırdım bebis %85var dedi dr ama 2 gün sonra adet.oldum tutunmamisti yavrum ondan sonraki ay yine denedim olmadii vee Rabbimiz in isidir ki dr gitmedigim ayy hamile kalmışım ustune adet de gördüm kurban olduğum verirse bisey dinlemiorr ne olur sabret Rabbimiz seninde bebisini kucaginda koysun ins karamsar olmaa

Ayni her gun yalvariyorum allahim yardim et diye.ogretmenim ben 2ay okula gidemedim.tuvalete bile giderken yanimda birileri vardi.rapor hakkim bittigi icin mecbur gidiyorum ama okulda bile agliyorum.eskiden cok enerjiktim.herkes sokta halime.psikologa gitsem ise yarar mi acaba?cok caresizim...

Imkanin varsa git valla iyi gelecegi kesin motive olucaksindir...
okullar tatil oldu en azindan evinde rahat rahat yat pencereleri ac temiz hava çok iyi geliyor. .
bide az ama sik yemek yemelisin ac kalma sakin.
gecicek bu zor gunler bunu dusun

Haklisin...ama kendimi cok caresiz hissediyorum.:KK43:

Canım benimm kendini hicc öyle düşünme inan bende herşeye takiyorum ama içimde Rabbimiz in hediyesii var ben bebisimi surpriz yumurtam diee seviyorum:) o kadar dr gittim dr bıraktım ay hamiss olmuşum 5 yıllık evliyim çok şükür ederim Rabbimiz e uzun sürdürmedi:) peki esinin düşüncesi nedir.canım

Canım benimm kendini hicc öyle düşünme inan bende herşeye takiyorum ama içimde Rabbimiz in hediyesii var ben bebisimi surpriz yumurtam diee seviyorum:) o kadar dr gittim dr bıraktım ay hamiss olmuşum 5 yıllık evliyim çok şükür ederim Rabbimiz e uzun sürdürmedi:) peki esinin düşüncesi nedir.canım

Allah razi olsun kizlar.esim cok mutlu.benim durumuma cok uzuluyo sadece.o da napicani bilemiyo galiba.mutlulugunu degil sikintisini gorduk 3aydir belki o yuzden.insallah sizler kadar umutlu olurum.hep dua ediyorum..

Allah razi olsun kizlar.esim cok mutlu.benim durumuma cok uzuluyo sadece.o da napicani bilemiyo galiba.mutlulugunu degil sikintisini gorduk 3aydir belki o yuzden.insallah sizler kadar umutlu olurum.hep dua ediyorum..

Ne demek canım esinide kendini de bebisinide mutlu etmek sana kalıyor.. Rabbimiz hepimizin bebisini kucagimizda koysun ssglicakla hayırlı bi şekilde.. Ooo daha ins biz yazcazz bebegimin gazi çıkmıyor uyumuyor kızlar yardiiiimm diee:) böyle düşün ayyy bide cinsiyetini öğrenirsen saglicaklaa... Burada kızlar ve ben dr dedigii günden erken gidiyoruz meraktan:):)

Ne demek canım esinide kendini de bebisinide mutlu etmek sana kalıyor.. Rabbimiz hepimizin bebisini kucagimizda koysun ssglicakla hayırlı bi şekilde.. Ooo daha ins biz yazcazz bebegimin gazi çıkmıyor uyumuyor kızlar yardiiiimm diee:) böyle düşün ayyy bide cinsiyetini öğrenirsen saglicaklaa... Burada kızlar ve ben dr dedigii günden erken gidiyoruz meraktan:):)
Insallah....burada
Belli oldu benim.erkek

X