Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

yok korkma sarsıntıdan bi şey olmuyor ben çok yere gittim geldim
sadece dikkatli gidin gelin trafik maalum kendisi korkutuyor beni.. Allah'a emanet olun eğer çok da korkuyorsan yola çıkma kendine stres yapma

Gideceğimiz yolda trafikk yok canım Rabbimiz esirgesinn hayirsizsa gitmem biseyi biseye bahane yapsın ne diyeyim gerçekten çok düşünüyorum doğuma kadar deli olmazsam elhamdulillah diycemm

Simay cidden bizim kafa gitmiş üzerine yorumlar yapıp yarına konuşuyoz baksana :) ben zaten leylayım :) geç olsun güç olmasın da bizimle olsun bebişler

Meltem doğru diyon benim evi de pislik götürüyor süpürge tutamıyorum belim ağrıyor 3 aydır yapabilirsem viledayla geçiştiriyorum.. adama yap desem yapar ama tertip düzen bilmiyor daha da batırır ortalığı kalsın yaaaa gelen giden de yok şükür bu aralar bana.. :)

Amann amann yerinn kulağı vardır:) hemm eşim birden hadi geçerken annenlere götüreyim seni dedi eeee yok dermiyizz:KK70: valize bükmeden koydun elbisrlerii evidee öylede bıraktım ama evimi çok özledim keşke güle güle gitsemdee yavaş yavaş temizlerdim:KK66:

Amann amann yerinn kulağı vardır:) hemm eşim birden hadi geçerken annenlere götüreyim seni dedi eeee yok dermiyizz:KK70: valize bükmeden koydun elbisrlerii evidee öylede bıraktım ama evimi çok özledim keşke güle güle gitsemdee yavaş yavaş temizlerdim:KK66:

evceezinden başka rahat edemiyor insan kendi anamin evi de olsa kendi evimin rahatı başka... hemen kavuşursun evine umarım :)

evceezinden başka rahat edemiyor insan kendi anamin evi de olsa kendi evimin rahatı başka... hemen kavuşursun evine umarım :)

Aynen Vallahi.. İnsanın evi bambaşka yani arada bi kıskanıyorum evinde oturanları arada keşke diyorum... Amin canım dualarin için tsk Rabbimiz hepimizi evlerimizde huzurlu bi şekilde yasatsin.ins

Gideceğimiz yolda trafikk yok canım Rabbimiz esirgesinn hayirsizsa gitmem biseyi biseye bahane yapsın ne diyeyim gerçekten çok düşünüyorum doğuma kadar deli olmazsam elhamdulillah diycemm

kız sen dur daha çıldırma asıl doğduktan sonra çıldırıcaz burada hebberaber yok aç mı tok mu üşüdü mğ gaz mı değil mi napcaz bilmem

kız sen dur daha çıldırma asıl doğduktan sonra çıldırıcaz burada hebberaber yok aç mı tok mu üşüdü mğ gaz mı değil mi napcaz bilmem

Aynen dediğin gibi olcakk şimdi inann doğumu bile düşünmüyorum bebisi düşünmekten :) elbett çıkacak diyorum saglicakla alalım insallahh oyy oyy yerim ben miniklerimizii:)

Kizlar ne ara buyudude bebislerimiz cinsiyet bekler olduk dimi :KK66: bn carsamba gunu norml bir devlet hastanesine kontrol ettrmk icin gttim. 15+3 cikti. Cinsiyetini de soyledi doktor erkekmis kesin dedi. Cok sukur ogrendim ama bu sefer de yanlis olabilir mi diye yakinlarma soyleyemedim. Tekrar baska bir doktrdan da duymadikca emin olamiycam galiba. Sizce artik kesinmidir :emir_bebek: :emir_bebek:

Kizlar ne ara buyudude bebislerimiz cinsiyet bekler olduk dimi :KK66: bn carsamba gunu norml bir devlet hastanesine kontrol ettrmk icin gttim. 15+3 cikti. Cinsiyetini de soyledi doktor erkekmis kesin dedi. Cok sukur ogrendim ama bu sefer de yanlis olabilir mi diye yakinlarma soyleyemedim. Tekrar baska bir doktrdan da duymadikca emin olamiycam galiba. Sizce artik kesinmidir :emir_bebek: :emir_bebek:

Ayyy gözün aydın bizdeee öğrenelim artikkkkk yaaa

valaa kimse bilemez kesin mi :) ben 12+3 de büyük ihtimalle erkek dedi doktor,hala bi dahaki kontrolu bekliyorum eminn olmak için, ama benim herkes öğrendi erkek olacağını:KK1::KK1:

Gec dollenme olmus olablr cnm benm adetim 10 gn geçtignde 58 di sonucum iki katina cikmis norml grnuyo doktra gttnmi keseyi gormeye

Kesenin görünebilnesi için hcg 1000 lerde olması gerekmıyır mu canım şimdi göremez ki zaten

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Simay cidden bizim kafa gitmiş üzerine yorumlar yapıp yarına konuşuyoz baksana :) ben zaten leylayım :) geç olsun güç olmasın da bizimle olsun bebişler

Meltem doğru diyon benim evi de pislik götürüyor süpürge tutamıyorum belim ağrıyor 3 aydır yapabilirsem viledayla geçiştiriyorum.. adama yap desem yapar ama tertip düzen bilmiyor daha da batırır ortalığı kalsın yaaaa gelen giden de yok şükür bu aralar bana.. :)

Aynn cnm bı de bnm ıkıncı yanı nıye bu kdr heyecan anlamadım :))

17. haftanın içindeyim. SAlı günü randevum kısmetse.

3,50 kilo aldım. İştahım iyiydi ama 2 gündür çabuk doyuyorum nedense.

Sabah wc ye gitmeden denedim. Gittim yine denedim. Sabahtan beri o yumağı bulacağım derken pıt pıt etti bir şey. :KK52::KK52::KK52: Şok oldum. Bebeğim kıpırdadı ve ben hissettim. :KK1::KK1: Harika bir şey. Biraz durdu sonra yine pıt pıt etti. Hafif hafif ama öyle sert değil. :KK1::KK1: Elim göbişte dolaşırım artık bütün gün :KK1::KK1: Çok mutluyummmm. Darısı size. Bu arada sol tarımda ararken ben bebeşi sağ taraftan çıktı. Doktorda zaten sağ tarafa ultrasonu koyuyordu. Herkesin sol olunca dedim benimde ordadır :KK1::KK1:

ayy cok sevindim cnm benim heycanladim :) karnimda seyirme var ama tekme daha hic hisedemedim :) masAllah seninki kendini artik hisetirmis devami gelir annesi hazirlikli ol :) bol bol tekme atar gayri :) Rabbim hayirli evlat eylesin insAllah ve darisi bize :)

Kesenin görünebilnesi için hcg 1000 lerde olması gerekmıyır mu canım şimdi göremez ki zaten

Oylemiiydi :KK66: hatrlmyrm ama dgru bende gördüğümde keseyi 1904 du hcg

Aynen dediğin gibi olcakk şimdi inann doğumu bile düşünmüyorum bebisi düşünmekten :) elbett çıkacak diyorum saglicakla alalım insallahh oyy oyy yerim ben miniklerimizii:)

günaydın bende senin gibi düşünüyorum bi şekilde doğacaklar ama ötesi korkutuyor ne kadar iyi bakabilirim endişesi

Aynn cnm bı de bnm ıkıncı yanı nıye bu kdr heyecan anlamadım :))

günaydın
ne güzel ama ya ben elimden gelse 4 tane falan doğurayım diyorum ama adam istemiyor :)
iki çok ideal bi de ikinciyi daha erken hissedermiş anneler doğru mu? ben halen hiç bi şey hissedemiyorum

X