Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

17. haftanın içindeyim. SAlı günü randevum kısmetse.

3,50 kilo aldım. İştahım iyiydi ama 2 gündür çabuk doyuyorum nedense.

Sabah wc ye gitmeden denedim. Gittim yine denedim. Sabahtan beri o yumağı bulacağım derken pıt pıt etti bir şey. :KK52::KK52::KK52: Şok oldum. Bebeğim kıpırdadı ve ben hissettim. :KK1::KK1: Harika bir şey. Biraz durdu sonra yine pıt pıt etti. Hafif hafif ama öyle sert değil. :KK1::KK1: Elim göbişte dolaşırım artık bütün gün :KK1::KK1: Çok mutluyummmm. Darısı size. Bu arada sol tarımda ararken ben bebeşi sağ taraftan çıktı. Doktorda zaten sağ tarafa ultrasonu koyuyordu. Herkesin sol olunca dedim benimde ordadır :KK1::KK1:

Ben denedim yine bulamadimm bebisimm icimee iyice saklanmış:) masallahh sizee canım:) ben kilo aldım mi bilmiyorum hemen bi tarti almalıyım

Ben denedim yine bulamadimm bebisimm icimee iyice saklanmış:) masallahh sizee canım:) ben kilo aldım mi bilmiyorum hemen bi tarti almalıyım

SAğol canım sizede Maş Allah. Bizim işyerinde var. Her sabah aç karnına tartılıyorum :KK1::KK1: Çok iyi oluyor :KK1::KK1:
şimdi ben tecrübesiz hamiş olarak bişi sorcam arkadaşlar. Bu bebiş 1 saat içinde sağdan sola dönebilir mi ? Çünkü ilk hareket sağdaydi şimdi solda hissettim. :26::26:

Rabbimiz kimseye yokluğunu vermesin kız 4 yıl bekledim bebisimii şimdi en ufak biseyden korkuyorum :sly: bende istemiyorum böyle olmayı hamileligimi yaşamayı ama elimde olmuyor... Sizde olmsanizz kimin başını sisiricemm çok tsk canım:)

Nedemk cnm birbirimize destek olmk için burdayz. Şansa herkezde cok ıyı burda. İnşş dogumdan sonrada arkdaşlıgmz dvm eder

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

14haziran 6.27
16haziran 14.97
18haziran 30.54
20haziran 66.97
Kızlar beta hcg değerlerim bunlar sonucum nasıl kızlar yavaş mı ilerliyor bi sorun mu var ki neden az artıyor :KK43: hala sevinemedim

14haziran 6.27
16haziran 14.97
18haziran 30.54
20haziran 66.97
Kızlar beta hcg değerlerim bunlar sonucum nasıl kızlar yavaş mı ilerliyor bi sorun mu var ki neden az artıyor :KK43: hala sevinemedim

Gec dollenme olmus olablr cnm benm adetim 10 gn geçtignde 58 di sonucum iki katina cikmis norml grnuyo doktra gttnmi keseyi gormeye

SAğol canım sizede Maş Allah. Bizim işyerinde var. Her sabah aç karnına tartılıyorum :KK1::KK1: Çok iyi oluyor :KK1::KK1:
şimdi ben tecrübesiz hamiş olarak bişi sorcam arkadaşlar. Bu bebiş 1 saat içinde sağdan sola dönebilir mi ? Çünkü ilk hareket sağdaydi şimdi solda hissettim. :26::26:

Kız anamm ben de acemiyimm dahaa bebisii bulamiomm :KK70: elbet icimizden birilerii biliodurr:)

14haziran 6.27
16haziran 14.97
18haziran 30.54
20haziran 66.97

Son adet ne peki cnm belki geç döllenmedir....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nedemk cnm birbirimize destek olmk için burdayz. Şansa herkezde cok ıyı burda. İnşş dogumdan sonrada arkdaşlıgmz dvm eder

Evet canım kızlar hepsii iyii inşllah dvm eder daha bebek bakıcaz Rabbimiz in izniylee soracak coookk soru var cookk :KK66:

Kız anamm ben de acemiyimm dahaa bebisii bulamiomm :KK70: elbet icimizden birilerii biliodurr:)

Yok canım onu sana sormadım. Tecrübeli anneler görür dedim. Bende bebişi bulamadım ki. Kıpırdamasa bulamazdım :KK1::KK1: Tez zamanda sende hissedersin inş ALlah

Hepimiz kara cahil. Sorarak bebişleri de büyüteceğiz inş Allah ilk baş karnımızda sonra kucağımızda :)

Hepimiz kara cahil. Sorarak bebişleri de büyüteceğiz inş Allah ilk baş karnımızda sonra kucağımızda :)

Aminnn inşallah cnm. Aynen ıyle sizin ailenz yanınızdadr benmkilet uzakta mlsf telle soruyrm herseyı

Yok canım onu sana sormadım. Tecrübeli anneler görür dedim. Bende bebişi bulamadım ki. Kıpırdamasa bulamazdım :KK1::KK1: Tez zamanda sende hissedersin inş ALlah

Insallahh bakk göreceksin hihh.. bende Rabbimiz izin verirse 6 tane getircemm :KK70: o zaman tecrubee dgl prf olurum.... Ayyy kociss duymasinnn :p:p

Aminnn inşallah cnm. Aynen ıyle sizin ailenz yanınızdadr benmkilet uzakta mlsf telle soruyrm herseyı

Yanımda çok şükür. Çok yardımcı oluyorlar daha şimdiden.
Insallahh bakk göreceksin hihh.. bende Rabbimiz izin verirse 6 tane getircemm :KK70: o zaman tecrubee dgl prf olurum.... Ayyy kociss duymasinnn :p:p
:KK1::KK1::KK1: 6 tane Maş Allah.. Sen söyleyince benim gözüm korktu resmen. :KK1::KK1:

Aynn cnm hbr verırım aa kız yrn cmt ya 😄😄😄😄😄 pzt kaldı

Bi 7. Aya gelelim de ins bizde uyumayız hem alıştırma olur... Bende evimi öylece bıraktım geldim..

Simay cidden bizim kafa gitmiş üzerine yorumlar yapıp yarına konuşuyoz baksana :) ben zaten leylayım :) geç olsun güç olmasın da bizimle olsun bebişler

Meltem doğru diyon benim evi de pislik götürüyor süpürge tutamıyorum belim ağrıyor 3 aydır yapabilirsem viledayla geçiştiriyorum.. adama yap desem yapar ama tertip düzen bilmiyor daha da batırır ortalığı kalsın yaaaa gelen giden de yok şükür bu aralar bana.. :)

Kızlar yaa pazar günü teyzemlere gitcezz oda antepin araban ilcesinde yol bi saatten fazla sürüyor ebide bunun aksam gelişi var arabaylaa gidecegizz ama korkuyorum bebise bisey olur die 14+3 Olacak ins pazar günü acaba gitmesemmi bilemedim

yok korkma sarsıntıdan bi şey olmuyor ben çok yere gittim geldim
sadece dikkatli gidin gelin trafik maalum kendisi korkutuyor beni.. Allah'a emanet olun eğer çok da korkuyorsan yola çıkma kendine stres yapma

X