Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

benımde sımsıyah suan cnm ama bagırsak problemım vardı cıkamıyorum cok ıyı oldu aslında ıshal olmam ama bılmıyorum gıttıgımde doktor bı sorucam bkalım.ayncok pimpirikliyz ya

off ya ben gene de bi soriyim belki bisey gorebilir alisveris yapicam ona gore bi belli olsaydi😙

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

off ya ben gene de bi soriyim belki bisey gorebilir alisveris yapicam ona gore bi belli olsaydi😙

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE]

benımde sımsıyah suan cnm ama bagırsak problemım vardı cıkamıyorum cok ıyı oldu aslında ıshal olmam ama bılmıyorum gıttıgımde doktor bı sorucam bkalım.ayncok pimpirikliyz ya

Aynı sorun bendede var kıZlarben bi iki senedr bu ilaçlardan kullanyrm normal bu olanların hepsı. Endişelenmenıze gerek yok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sansını bi dene canımmm sen yine de

bende bekliyorum alışveriş için ama bu kadar bekledik biraz daha beklicez napalımm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE]

Aynı sorun bendede var kıZlarben bi iki senedr bu ilaçlardan kullanyrm normal bu olanların hepsı. Endişelenmenıze gerek yok

sağol canım ya valla içimize su serpildi

o değilde benim göbiş öle pek belli değil kızlar ya sizin göbişler nasıll meraklandım

o değilde benim göbiş öle pek belli değil kızlar ya sizin göbişler nasıll meraklandım

Valla benmkı baya buyudu eskı kıyafetlerm kapanmıyo göleklerm falan. yemk yedgmde dahada buyuyo.

Hehee kokoş olsun bebiss bu arada ben kontrole geldim duaa edin noluuuurrr :sly: helee ne diyecek dr ins güzel haberler veririz birbirimize

sansını bi dene canımmm sen yine de

bende bekliyorum alışveriş için ama bu kadar bekledik biraz daha beklicez napalımm

sağol canım ya valla içimize su serpildi[/QUOTE]

Bosuna evhamlanıyoruz bazen ama elimizde degıl. Ben hem minik surup olanını içtm hem ilaçlarını içtm.evlenmeden oncede baya kullanıyodum. Hem koyu renklı hemde ishal olmuş gbi geliyodu tuvaletım. Cok sormuştm doktora normal demiştı

Kızlar dr a kontrelee geldim duaa edin lütfen bebisimi güzelliklerle göreyimm Rabbimiz hepimizin bebislerinikorusun ins

Kızlar dr a kontrelee geldim duaa edin lütfen bebisimi güzelliklerle göreyimm Rabbimiz hepimizin bebislerinikorusun ins

Amin inşallah canım.dualarımız hepimiz için.hep guzel haberler verelim birbirimize inşallah

Amin amin sibelimm inss :) sen ne yapiyordun

Caluşıyorm napim. Bizde cinsiyetı ogrenmeye kontrole falan 24 unde gıdıcez. Zaman gecmek bilmiyo. Ama test sonucum guzel cıktıya içime su serpildi resmen. Cok sukur hiç bir sorunumuz yok

Ohh ohh çok şükür kız ben de burada sıra bekliyorum ama nasıl bekliyorum ins dr bebisimi gösterir güzel bi şekilde

seninle ayniyiz abc hem hafta olarak hemde bulanti olarak ama eskiye bakaraktan yemek yigyebiliyorum :)
Rabbim hayirli saglikli bebisler nasip etsin insAllah :)

Aa cok sevindim aynı olduğumuza ben yemek yemeyi birak duyunca midem kalkıyor isteyen herkes sağlıklı sekilde kucagina alir inşallah melegini

Canim ben de hamile oldugunu ogreneli 2 gun oldu 4 haftalikken keseyi nasil gördün benim de sata göre su an 4+2gunluk doktora ne zaman gitsem kese gozukur?

benim sat 11 mart 14 nisanda gebelik testi yaptırdım pozitif çıktı hemen ertesi gün doktora gittim kesede izlendi dedi bilmiyorum seninkininde görünmesi lazım ama yinede belli olmuyor canım hayırlısı olsun allah tamamına erdirsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…