Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Zaman okadar cabuk ılerlıyokı. Ama doktor randevuları gelmk bilmiyo hayrlısıyla bende ögrenebilseydm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnşaallah canım Rabbimiz kalbimizdekini hayırlı sağlıklı bu şekilde verir ins:)

İnşaallah canım Rabbimiz kalbimizdekini hayırlı sağlıklı bu şekilde verir ins:)

Amin inşallah canımm.ya sankı erkek olucakların daha erken bellı olmuş. Bu yuzden sankı kızım olcakmış gbı geliyo. Yada oyle istedgm için her kapıyı ona acıyorum artık😃😃

Belki olmaz kız teyzeme 4 ayina kadar erkek demiss ondan sonraki aylarda anlasilmiss kız olduğu :)

Belki olmaz kız teyzeme 4 ayina kadar erkek demiss ondan sonraki aylarda anlasilmiss kız olduğu :)

Valla bana oyle bişey derse doktor naparım o kadını bilmiyorum. Komple ultrasona sokarım heralde😃😃oda nekadar kotuya piskolojık olarak hazrlıyosun kendını sonra hoop yok yanlış olmuş dıyıp baska bişey duyyosun

Teyzemin oğlu vardı kız istiyordu zaten ama ikinci çocuğu olduğu için bilmiyorum ne düşünüyor du ins güzelliklerle gelir bebislerimiz ya.. Bebiş i hissetmemizede yavaş yavaş yaklaşıyoruz :)

Teyzemin oğlu vardı kız istiyordu zaten ama ikinci çocuğu olduğu için bilmiyorum ne düşünüyor du ins güzelliklerle gelir bebislerimiz ya.. Bebiş i hissetmemizede yavaş yavaş yaklaşıyoruz :)

Aynen az kaldı. Ama ben suanda sertlıkten nerde oldugunu az cok hıssedıyorum.dokundgmdada hissedebiliyorum. Göbiş ne durumda buyudumu

Aynen az kaldı. Ama ben suanda sertlıkten nerde oldugunu az cok hıssedıyorum.dokundgmdada hissedebiliyorum. Göbiş ne durumda buyudumu

Evettt artık hamis olduğumuz belli ben arada hissediyordum ama bu son günlerde bebisii hissetmiyorum önce atıyordu.. Ana dün dr gittikten sonra için rahatladı

Ben basladim hissetmeye icimde dondugunu hrkt ettigini ne tarafta oldugunu anliyorum bi kac gunden beri sanirim ikinci oldugundan :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evettt artık hamis olduğumuz belli ben arada hissediyordum ama bu son günlerde bebisii hissetmiyorum önce atıyordu.. Ana dün dr gittikten sonra için rahatladı

Bazen hic belli olmuyo bazende kocaman sisiyo daha tam belli degil benim ya

Biseyler almak istiyorum yavs yvs su cinsiyeti bi ogreneydik daha benim 15 gun var

Ben basladim hissetmeye icimde dondugunu hrkt ettigini ne tarafta oldugunu anliyorum bi kac gunden beri sanirim ikinci oldugundan :)

olabilir cnm bende hisseetmekk istiyorum artıkk bebişimi özledimm

Biseyler almak istiyorum yavs yvs su cinsiyeti bi ogreneydik daha benim 15 gun var

Ben daha once ogrencen inşş tani 10 gunum var tam. Ama geçmiyo işte zaman

Ben kendime hamiş tişortlerı alıp duruyorum hepen son bunu aldm bugun geldi. 😃bebişin cinsiyetı belli olmadgı için kendimi gıydırıyorum 😃

Ohh ne iyi yapmışsın bende pantolon alacağım artık tayt falan çünkü olmuyorlar..

Ohh ne iyi yapmışsın bende pantolon alacağım artık tayt falan çünkü olmuyorlar..

Ben tayta dvm ya o hamiş pantolonlarnda karna gelen yerlernde kumaş varya onu sevmiyorum ustune tsort gıysen o cizgı karnının ortasnda belli oluyo koca kısaelbiseyede izin vermiyo burda .uzunda gıyemem asla. annmlerin oraya gıderken izin var sadece elbiseye.

Alala nasil olmuyor kiz ben normal pantlari bile az bolca olanlari giyebiliyorum tay zaten favorimde :)
bende zayıfım belki onda6 olabilirr cok yorgun hissediyorum kendimi yaa

Bende cok cabuj yoruluyorum sabah mutfagi temizliim dedim belimin agrisindan aglicaktim nerdeyse cabuk yoruldum oturdum sonra napcaz bilmem

Ben cesıt cesıt tayt aldım onları gyyorum. Pantolonla daralıyorum valla

Kizzz benim koca biseye izin vermez.. Ben türbanlıyimm:) tunik altına giyiyorum pantolon ve taytii

Kız birlesmiyo düğme:) Bide giysem bile oturunca cok sıkıyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…