Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aa cok sevindim aynı olduğumuza ben yemek yemeyi birak duyunca midem kalkıyor isteyen herkes sağlıklı sekilde kucagina alir inşallah melegini

Amin cnm insAllah Rabbim isteyyen herkese nasip etsin insAllah.

Yemekten ziyade meyve ve salatalarla basla cnm yemek agir geliyor sonrada rahatsizlik veriyor kusuyoruz benim istah yeni acildi darisi sana insAllah

Gosterır canm merak etme.rutin kontrolmu ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cok.şükür gittim geldim canım bebiş sağlıklı dedi masallah bi hatta oncesinden gitmiştim bugün de kontrole çağırdı kaşıntım vardı ilaçları kullandim gittim. ama tekrar idrar tahlili yapmadı bebise baktı sağlıklı dedi 3 hafta sonra geri çağırdı

Nazarhep böyle guzel haberlerle gelelim inşallahh

Amin insAllah cnm hersey güzel gecmistir, anca okuyabiliyorum ksb doktor ne dedi? hayirli haberlerini bekluyoruz cnm

Canım gittim dr a herşey şimdilik normal dedi 3 hafta sonra çağırdı güzel mesajlarınız icin çok tsk Rabbimiz melekelerimizi korusun:)

Canım gittim dr a herşey şimdilik normal dedi 3 hafta sonra çağırdı güzel mesajlarınız icin çok tsk Rabbimiz melekelerimizi korusun:)

Amin cnm cümelmizin meleklerini korusun insAllah. herseyin yollunda olmasina cok sevindim cok sükür :) bizde sabah gittik, hersey yollunda dedi elhamdulillah hihihi bana sanki yorgun gibi geldi, ziplamiyordu :) bir dans show bekliyordum oysa

ohh cok sükür, artik ayaklarini uzatip taze meyve sullarini icerek bol bol keyif yap :) yorucu islerden sonra iyi geliyor dinlenmek :) hep beraber büyüyoruz evt :) adas gibi birsey olsa gerek buda :) ayni zamanda hamile olmak :))

evet yaa ancak rahata erdim diyebilirimm aynenn adaş tamm

maşallahh ona o zamann

Gunaydınnnn kızlarr😀😀

Kızlar güne kasintiylaa başladım yani beni çok kötü etkiliyorr:sly: dr ilacını kullan dedi belki bi bilginiz vardır serozil 500mg die bi antibiotik verdi günde 2 tane bide purinol efervesan die bi toz verdi her öğünde 1 ölçek alıyorum günde 3 ölçek yapıyor. ya kasintimin yanı sıra bebeğe bisey olur die de korkuyorum.. Afedersiniz akıntının rengi ne sarı ne de yeşil ikisinin arasi bisey peynir kesiği gibi de oluyor ne yapmalıyım

Bilgım yok malesef canımya. Cok gecmiş olsun. Rahatlıkla kullan ilaçlarını. Bebege bi zararı olsa doktor verırmi hiç canımya. Banmde buaralar akıntm cok oluyo ana normal renkte falan bi sıkıntı yok şükür. Gecer inşş ama ilaçlarını aksatma derim ben

Vallahi sibelim dr kullan dedi ama ben fazla kullanmadim korkumdan

Boşa evham yapıyosun canım. kullan gecsın bian once ara ara kullanırsan bi işine yaramazkı ilaçlar.

Doğru diyorsun canım ya dr a da sordum B sınıfı bu ilaçlar dedi yine de karistiriorumm ... Ahh ahh anne olmak kolay değilmiş kız sen neler yapıyorsun.

Doğru diyorsun canım ya dr a da sordum B sınıfı bu ilaçlar dedi yine de karistiriorumm ... Ahh ahh anne olmak kolay değilmiş kız sen neler yapıyorsun.

Calışıyorum napim canm çok şukur hersey yolunda.

Calışıyorum napim canm çok şukur hersey yolunda.

iyi canım hep böyle yolunda olsun insallah dün dr yine erkege benziyor dedi sağlıklı hayırlı olsunlarda şunun şurasında 6 ayy kaldı nee kiiii

iyi canım hep böyle yolunda olsun insallah dün dr yine erkege benziyor dedi sağlıklı hayırlı olsunlarda şunun şurasında 6 ayy kaldı nee kiiii

Zaman okadar cabuk ılerlıyokı. Ama doktor randevuları gelmk bilmiyo hayrlısıyla bende ögrenebilseydm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…