Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlarrr benmkide göstermedi cinsiyeti dr 10 gn snra tekrar gel de bakalm gösterir belki dedi.... inşalah öğreniriz. 12+4 de gttk.. burun kemiği olşmuş parmakları tam.. ense kalınlığı hiç yok bunlar zaten bnm önceliğimdi.... ağlamadan döndüm ya o bana yetti 2 li sonucuda haftaya belli olacak inşalah oda sorunsuz çıkar alahımın izniyle... tam ultrasondayken küçük çocuk gb zıp zıp zıpladı çikolataları sewdi :9 halbuki cinsiyet için yemiştim... göstermedi sıpa. herkesin kandilini kutluyorum. alahım herkesin kucağına bebişini almayı nasip etsin.. tüm hamile kalmak isteyenlerede göbüşlerine bebiş versin..güzel haberlerde görüşmek dileğiyleee:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

benim kan alındıktan 2 gün sonra çıktı,doktora bile gitmedim,bizim sonuçlar direk doktora gidiyo zaten,ara ben söylerim dedi doktor aradım normalmiş herşey,eminim seninde öle olacaktır yazılanlara bakılırsa :KK16::KK16::KK16:

inşallah öyledir , bi sıkıntı olmaması kuvvetle muhtemel gibi gözüküyor:) çok teşekkür ederim bu arada cevabınız için:)

kızlarrr benmkide göstermedi cinsiyeti dr 10 gn snra tekrar gel de bakalm gösterir belki dedi.... inşalah öğreniriz. 12+4 de gttk.. burun kemiği olşmuş parmakları tam.. ense kalınlığı hiç yok bunlar zaten bnm önceliğimdi.... ağlamadan döndüm ya o bana yetti 2 li sonucuda haftaya belli olacak inşalah oda sorunsuz çıkar alahımın izniyle... tam ultrasondayken küçük çocuk gb zıp zıp zıpladı çikolataları sewdi :9 halbuki cinsiyet için yemiştim... göstermedi sıpa. herkesin kandilini kutluyorum. alahım herkesin kucağına bebişini almayı nasip etsin.. tüm hamile kalmak isteyenlerede göbüşlerine bebiş versin..güzel haberlerde görüşmek dileğiyleee:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Amin canımm.hersey gonlumuzce olsun inşallah.bebişlerımızı saglıklı kucagımıza alalım bian önce inşşş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızzz sen nerelerdesin,daha şimdi gördüm geriye gidince yazdığını nedense bildirim gelmemiş... iyiyim çok şükürr bebişimi gittim gördüm büyük ihtimal oğluşum olucakk :KK16: sen nasılsın görüşmeyeli neler yaptın?

bi heyecanla doktora gittim,ense kalınlığı ölçüldü,normal çıktı burun kemiği oluşmuş dedi( o da önemliymiş galiba) sonra bize pat diye büyük ihtimal oğlunuz olacak dedi,ben şok tabii :) daha 12, haftada bu kadar net söyledi yaa :KK16: sonra kan verdim 2 güne çıktı o da normal çıktı çok şükür,1 ay sonraya tekrar gidicem kim bilir ne kadar büyüyecek,daha ultrasıonda görür görmez eli ayağı kıpır kıpırdı :KK16: hemde hiç çikolata yememiştim,yesem neler yapacaktı kim bilir :KK1: sende son durumlar ne umarım herşey yolundadır :KK16:

Canımm ben tatildeyim Bodrum'da gelmeden önce telefon bozuldu şimdi de net bulduğum yerde yazıyorum.
Gelmeden 2 gün önce gittim doktora hersey yolundaydı cok şükür ama cinsiyet göremedik Pazartesi bodrum dönüşü doktora gitmek istiyorum belki o zaman görürüz :)

Özledim muhabbet etmeyi sizinle arada girer yazarım yine dikkat et kendine ve bebişine

Bu arada ne yaptın taşındın mı ?

Annişler bu aralar ciddi bir baş agrısı cekıyorum sizdede varmı.oyle agrıyokı oturup aglayasm geliyo cok şiddettlı oluyo bazen dayanamıyorumya...

Annişler bu aralar ciddi bir baş agrısı cekıyorum sizdede varmı.oyle agrıyokı oturup aglayasm geliyo cok şiddettlı oluyo bazen dayanamıyorumya...

Bi ara banada vurmustu ama uyuyunca geciyo uykusuz kalinca yapiyo bana bilmem belki ondandir yorduysan kendini

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bi ara banada vurmustu ama uyuyunca geciyo uykusuz kalinca yapiyo bana bilmem belki ondandir yorduysan kendini

Evet sabah cok erken kalktm yorgunumda .ama uykusuz olmadgm zamanda oluyo.doktora sırdum bu dönemde normal dıyo.ama cok şiddetli agrıyo

günaydın canımm,iyiyim çok şükür hamilelik karnımın yavaş yavaş büyümesi ve fgerilmesi dışında başka bişi yok :KK16: evet sessiz ben sürekli giremiyorum şu günlerde :KK1: 13+4 olduk bugün,zaman ne çabuk geçio,sen kaç haftalık oldun bakemm :KK1: bu aralar aşırı lavaboya gidiyorum,başka şikayet yok bende...alışverişe gelince daha hiçbişi almadım,doktor büyük ihtimal erkek desede yinede bi dahaki kontrole kadar bekleyeyim diyorum:KK1::KK1:

Hayirli Aksamlar cnm bugün biraz kosusturdum anca girebiliyorum. MasAllah senin bebiste büyümüste kendisini artik annesine beli ediyormus :KK66: göbegide cikmis ay ayyy :) bizde 14haftalik olduk, Daha bende bir bataniye disinda hic birsey alamadim. Benimkiyle bugün bebek cicilerine baktik ama cinsiyeti bilmedigmiz icin bakinmakla yetindik :) Hayirli Saglikli evlatlar olsunda hepimizin ilk bebeklei cinsiyet farketmez :)

Evine yerlestinmi cnm? Bu arada berat kandiliniz mübarek olsun, dualarda bulusmak dilegiyle...

Hayırlı sabahlar cnm.Kız evet bikac kaç gün biraz sessizdi ben annemlerdeyimm aylada ev taşıdı istee. Bnm bebiş masallah 12+5 oldu kasintimm devam ediyor ve dr bu defa antibiyotik ve bi toz yazdı ama korktuğum için dunden beri icmiyorum. bebiss icinn bi tek sarı bi yazma aldım ilk ins sonunu da getiririz.sen neler yapıyorsun bakiim:) bebiş nasıl

Gecmis olsun cnm :KK43: bende senin gibi korkuyorum ilac almaya hernekadar doktor yazmis e birsey olmaz demis olsada :KK43: bende bas agrisindan dolayiydi. Cnm orani sürekli kuru tutmaya calis. baska dogal ne iyi geliyor bakmak lazim google dan ._.

bizim bebiste iydir insAllah daha kontrole gitmedik ve cinsiyetinide maglesef daha bilmiyoruz ama acele etmiyoruz :) cünkü kesin bir cvp almak istiyorum doktorumdan, suna benziyor ama emin deglim demesini degil :KK43: ona adepte olup birseyler aliriz, sonra yok tersi cikarsa bizimki piskolojimiz biraz bozulur sanki :)

Sari yazmami? ayyy ne güzel masAllah bende sadece birtane bataniye aldim :) oda beyaz sade :KK66: sonra kenarlarini bebegin cinsiyetine göre ya örer yada kurdale takarim :) biraz kokos olsun hihihihi :KK70:

yaaaa bnmdee 2 3 güne bi en geç. tutuo.....ewdeysem vuurup kafayı yatıyırum... aynen bnmde ağlayasım geliyor...

Canımm ben tatildeyim Bodrum'da gelmeden önce telefon bozuldu şimdi de net bulduğum yerde yazıyorum.
Gelmeden 2 gün önce gittim doktora hersey yolundaydı cok şükür ama cinsiyet göremedik Pazartesi bodrum dönüşü doktora gitmek istiyorum belki o zaman görürüz :)

Özledim muhabbet etmeyi sizinle arada girer yazarım yine dikkat et kendine ve bebişine

Bu arada ne yaptın taşındın mı ?

anladımm canım,nşallah görürsün yaa :KK16: bende pek giremiyorum net yok taşındım evede :KK16:

Hayirli Aksamlar cnm bugün biraz kosusturdum anca girebiliyorum. MasAllah senin bebiste büyümüste kendisini artik annesine beli ediyormus :KK66: göbegide cikmis ay ayyy :) bizde 14haftalik olduk, Daha bende bir bataniye disinda hic birsey alamadim. Benimkiyle bugün bebek cicilerine baktik ama cinsiyeti bilmedigmiz icin bakinmakla yetindik :) Hayirli Saglikli evlatlar olsunda hepimizin ilk bebeklei cinsiyet farketmez :)

Evine yerlestinmi cnm? Bu arada berat kandiliniz mübarek olsun, dualarda bulusmak dilegiyle...

ayy evet büyüyozz yaa beraber :KK1::KK1: maşallahh maşallhh :nazar: bakmak bile insanı nasıl heyecanlandırıyo dimi :KK16: aynen sağlıklı olmalrı en güzel haber :KK34: yerleştim eve sonunda bitti:KK1: seninde kandilin mübarek olsun canımmm :KK16:

ayy evet büyüyozz yaa beraber :KK1::KK1: maşallahh maşallhh :nazar: bakmak bile insanı nasıl heyecanlandırıyo dimi :KK16: aynen sağlıklı olmalrı en güzel haber :KK34: yerleştim eve sonunda bitti:KK1: seninde kandilin mübarek olsun canımmm :KK16:

ohh cok sükür, artik ayaklarini uzatip taze meyve sullarini icerek bol bol keyif yap :) yorucu islerden sonra iyi geliyor dinlenmek :) hep beraber büyüyoruz evt :) adas gibi birsey olsa gerek buda :) ayni zamanda hamile olmak :))

günaydın kıslar nasıl gıdıyo bakalım cok sukur benım yanmalarım acımalarım gıttı tek doz yeterlı oldu onu bıle korkarak ıctım hayırlısı bakalım ama kan hapı almaya basladıgım gunden berı ıshalım sürekli aynı seyı yasayan varmı?

Günaydın hanimlar biz 12 haftalik olduk yarın ikili teste gidicem insallah bi sorun cikmaz😐 bu kadar erken cinsiyet belli olurmu acaba deli gibi merak ediyoruz eşimle😄

günaydın kıslar nasıl gıdıyo bakalım cok sukur benım yanmalarım acımalarım gıttı tek doz yeterlı oldu onu bıle korkarak ıctım hayırlısı bakalım ama kan hapı almaya basladıgım gunden berı ıshalım sürekli aynı seyı yasayan varmı?
ben hap değil ufak şişede şurup gibi bişi içiyorum öle bi şikayetim yok ama afedersin büyük tuvaletimin rengi simsiyah oldu benimde korktum ama normalmiş netten baktım hayırlısı olsun böle şeyler normal aslında ama biz biraz fazla pimpirikliiz sanırım :KK1:
Günaydın hanimlar biz 12 haftalik olduk yarın ikili teste gidicem insallah bi sorun cikmaz😐 bu kadar erken cinsiyet belli olurmu acaba deli gibi merak ediyoruz eşimle😄

günaydın kızçelerr :KK3::KK3: canım bende ikli teste gittiğimde 12+0 dım ama bi dahaki kontrole bi ay sonra belli olur net sölerim şuan kahve falı bakmak gibi bişi olur demişti doktorr :KK1:

Gunaydın meraklı heycanlı annişler😀😀😀

X