Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Slm kızlarr.hastaneden şimdi geldim.sonuçlar çok sükür iyi çıktı.bi sorun yok herseyı normal maşallah.nazar :nazar.çınsıyetını ogrenemedık bebişimiz poposunu dondu bize.ayın 24 ünde kontrolumuz var inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın kıslar dun doktroa gıttım ıdrar yolu enfeksıyonum varmış tek ıcımlık toz verdı onu ıctım .bebeısım yıne gostermedı naz yapıyo:)

Aynen bende içtın gectı cok şükürr

gözün aydınn canımmm heheheh popoyla idare ediverin artıkınn

gözün aydınn canımmm heheheh popoyla idare ediverin artıkınn

Hehe😀aynenya.döndu valla popişini .aman olsun saglıklı olsunda cınsıyetını gec ogrenelim.napalm dayanıcaz iki hafta daha.

Buarada herkeze hayırlı kandiller arkadaşlar.

Hehe😀aynenya.döndu valla popişini .aman olsun saglıklı olsunda cınsıyetını gec ogrenelim.napalm dayanıcaz iki hafta daha.

aynen öyleee,bizim için en önemli olan şu anda sağlıkları,allaha şükür sağlıklılar

Kızlar folik asit ilacımın bi kutusu bıttı sız ıkıncıye dvm edıyomusunuz.doktorumu arıcam bende dvm edimmi alımmı dıye

bana doktorum 1 ay daha folik asite devam dedi ( son iki hafta kaldı ) daha sonra vitamin ve demir hapı vereceğini söledi şuan folik ve balık yağı doktorun isteği üzerine devam ) ---- 2. kutu bitmiş oluyor bende

bana doktorum 1 ay daha folik asite devam dedi ( son iki hafta kaldı ) daha sonra vitamin ve demir hapı vereceğini söledi şuan folik ve balık yağı doktorun isteği üzerine devam ) ---- 2. kutu bitmiş oluyor bende

Benimki dvm ettırmedı.suan bı ilaç kullanıyorum ondada demir vıtamin kan folık asıt hepsı var

Kızlar üçlü tarama testine girecek olan var mı??? Özellikle İkili kombine test sonucu iyi yada düşük riskli olanlar benim sonucum iyi çıktı ama doktorum istersen yaparız dedi 3 lü testi .Sigortan var zaten dedi. Doktor öle söyleyince bende karasız kaldım bu konuda sizlerinde fikrini öğrenmek istedim.

Benimki dvm ettırmedı.suan bı ilaç kullanıyorum ondada demir vıtamin kan folık asıt hepsı var

Her doktor farklı davranıyor işte.Arkadaşımada hiç folik vermedi doğrudan demir verdi )
Kaç haftalıksınız ? Biz 15+3 olduk

Darısı benim başıma inşş.bende o cvbı duymak istıyorum cunku.

İnşallah canım en kısa zamanda öğrenirsin.Benim doktor 13+2 de cinsiyetini söledi 1 hafta sonrada kesin dedi. Sağlığı yerinde olsunda cinsiyeti hiç önemli değil.

İnşallah canım en kısa zamanda öğrenirsin.Benim doktor 13+2 de cinsiyetini söledi 1 hafta sonrada kesin dedi. Sağlığı yerinde olsunda cinsiyeti hiç önemli değil.

Tabiki canım o ayrı.24 ünde ogrenicem bende inşallah

Kalbinden geçen nedir, genellde anne adayı hisseder derler ama yada rüyasında görür

Ruyamda kız gordum.allah biliyo deli gbi kız bebişi istıyoruz eşimle.hayrlısı saglıklısı olur inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…