Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar hastaneyı aradım ikili test sonuçlarımz cıkmış.yarın gıdıp gosterıcem doktorumaa.dualarınız bebişim ve benimle olsun inş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Olur oyle arada sen strese gedıkce bebişte gırıyo. Benmde hep kalp arışı gbı oluyo karnımda.kendı kalbimi dınlıyorum o atarken bebişimn kalbi galiba benimki degil😀😀😀

İnşaallah canım yaa cuma günü kontrolüm var Rabbimiz güzel haberler verdirirr ins

Kızlar hastaneyı aradım ikili test sonuçlarımz cıkmış.yarın gıdıp gosterıcem doktorumaa.dualarınız bebişim ve benimle olsun inş

hadi bakalım,hayırlı,güzel haberlerle gel buraya inşallahh :KK16:

Hayırlı iyi haberlerini bekliyoruz canım. Dualarımdasınız :KK19:

İnşaallah güzel haberlerle gelirsin canım birbirimizden dualarimizi eksik etmeyelim Rabbimiz birimizden birimizin duasini kabuk eder ins

ikili test sonuçlarınız çıktı mı ?ben bugün aldım ama işten geç çıktığım için doktora gösteremedim. ama düşük risk yazmışlar test sonucuna eşimde baktı bi sıkıntı yok ama yine de sorarız dedi. insan bunu bi kadın doğum dr duymadan rahat edemiyo galiba.ama çok şükür düşük risk yazması bile insanın yüreğine su serpiyo:KK34:

günaydın kıslar dun doktroa gıttım ıdrar yolu enfeksıyonum varmış tek ıcımlık toz verdı onu ıctım .bebeısım yıne gostermedı naz yapıyo:)

günaydın kıslar dun doktroa gıttım ıdrar yolu enfeksıyonum varmış tek ıcımlık toz verdı onu ıctım .bebeısım yıne gostermedı naz yapıyo:)

Günaydın canım.Kizzz bende içtim o tozdan ams benimki gecmemiss ins seninki.hemen geçer.. :KK66: nazlı bebekler

Hayirli Sabahlar Annecikler nasilsiniz? Son zamanlarda sesizmi burasi banami öyle geliyor :) Kac haftalik olduk bakalim? sikayetleri devam eden varmi? Alisveris yapan oldumu? resimler bekliyorum fikir edinmek amacli :)

Hayirli Sabahlar Annecikler nasilsiniz? Son zamanlarda sesizmi burasi banami öyle geliyor :) Kac haftalik olduk bakalim? sikayetleri devam eden varmi? Alisveris yapan oldumu? resimler bekliyorum fikir edinmek amacli :)

Hayırlı sabahlar cnm.Kız evet bikac kaç gün biraz sessizdi ben annemlerdeyimm aylada ev taşıdı istee. Bnm bebiş masallah 12+5 oldu kasintimm devam ediyor ve dr bu defa antibiyotik ve bi toz yazdı ama korktuğum için dunden beri icmiyorum. bebiss icinn bi tek sarı bi yazma aldım ilk ins sonunu da getiririz.sen neler yapıyorsun bakiim:) bebiş nasıl

günaydın canımm,iyiyim çok şükür hamilelik karnımın yavaş yavaş büyümesi ve fgerilmesi dışında başka bişi yok :KK16: evet sessiz ben sürekli giremiyorum şu günlerde :KK1: 13+4 olduk bugün,zaman ne çabuk geçio,sen kaç haftalık oldun bakemm :KK1: bu aralar aşırı lavaboya gidiyorum,başka şikayet yok bende...alışverişe gelince daha hiçbişi almadım,doktor büyük ihtimal erkek desede yinede bi dahaki kontrole kadar bekleyeyim diyorum:KK1::KK1:

ikili test sonuçlarınız çıktı mı ?ben bugün aldım ama işten geç çıktığım için doktora gösteremedim. ama düşük risk yazmışlar test sonucuna eşimde baktı bi sıkıntı yok ama yine de sorarız dedi. insan bunu bi kadın doğum dr duymadan rahat edemiyo galiba.ama çok şükür düşük risk yazması bile insanın yüreğine su serpiyo:KK34:

benim kan alındıktan 2 gün sonra çıktı,doktora bile gitmedim,bizim sonuçlar direk doktora gidiyo zaten,ara ben söylerim dedi doktor aradım normalmiş herşey,eminim seninde öle olacaktır yazılanlara bakılırsa :KK16::KK16::KK16:

nbr kızlar yine seslenmiş buralar herkescikler gelmiş tat gelmiş valla :KK55: bende bugün 13+0 oldum bakalım gerginlik bendede var artık geriliyoruz içten içe bundan sonra bebişler daha hızlı büyücektir ara sıra karnımın sertliğinden nerde olduğunu anlayabiliyorum sanırım ikinci gebeliğim olduğundan dolayı ben devlette yaptırdığım için uzun sürdü sonuçlarımın çıkması inş yarın alıcam bakalım
benim karnım daha çok belli değil ama sizin göbecikler ne durumda bakalım
bende cinsiyet belli olmadan bişi almak istemiyorum belli olsun başlıcam bakalım bişiler almaya burdan bilgi veririz birbirimize neler aldık diyee :KK16:

X