Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar dr gittim idrarda enfeksiyon var dedi ve bi toz yazdı günde uc defa içiyorum bi de antibiyotik yazdı 500 mg lik iki tane al dedi günde.. Ama ben bi tane iciyorum. ama arada bebiş in olduğu yer atardı 3 günden beri bisey olmuyor. Kullandığım ilaçlar kafamı karıştırdı dr da yeni. Sordum bisey yapar mı diye yok dedi ama bu 3 gündür canım sıkılıyor:KK43:

Sıkma canını canım. bendede cıkmıştı onlar aynı ilaçları bende kullandm iki hafta once falan bıttı işte ilaclar.soktr dahada ilac yazmadı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar folik asit ilacımın bi kutusu bıttı sız ıkıncıye dvm edıyomusunuz.doktorumu arıcam bende dvm edimmi alımmı dıye

Bizdede bitek babamın gozlerı yeşil .cok istıyorum gozlerı babacıma benzesın

En azından genlerde var. Benzeme olasılığı yüksek :KK1:
Kızlar dr gittim idrarda enfeksiyon var dedi ve bi toz yazdı günde uc defa içiyorum bi de antibiyotik yazdı 500 mg lik iki tane al dedi günde.. Ama ben bi tane iciyorum. ama arada bebiş in olduğu yer atardı 3 günden beri bisey olmuyor. Kullandığım ilaçlar kafamı karıştırdı dr da yeni. Sordum bisey yapar mı diye yok dedi ama bu 3 gündür canım sıkılıyor:KK43:
Doktor hamile olduğunu bile bile o ilacı veriyorsa bir şey olmaz diye düşünüyorum. Aklına kötü şeyler getirme. O enfeksiyonunda vücuttan atılması lazım ve mecbur kullanıcaksın ilaçları. Geçmiş olsun canım.

Kesinlikle :KK15: o cinsiyet öğrenilecek o kadar :KK9:

Bak sırf sen çatlama diye göstermedi bebiş :KK34: Senin kontrol ne zaman. Bu seferde sen benden önce öğrenme :KK9:

Tabi canım nasıl tatlı heycanlar hemde. İyi olsunlarda geç öğreniriz artık. Tabi erken öğrenirsek o da kar :KK1:
Temmuzun basinda gidicem bakalimm
Kaç haftalık hamileyim daha 4 boyutlu göremedim.:KK52::KK52::KK52: Bahtsız bedevi gibi hissettim kendimi :KK52::KK52:

kiz 4 boyutlu nasil oluyo buralarda hic ole bisi yok :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar folik asit ilacımın bi kutusu bıttı sız ıkıncıye dvm edıyomusunuz.doktorumu arıcam bende dvm edimmi alımmı dıye

3. ayıma girince folik asiti bıraktırdı. Vitamin, kan ilacı ve kalsiyum verdi. Ki zaten bunların içinde de folik asit varmış.

3. ayıma girince folik asiti bıraktırdı. Vitamin, kan ilacı ve kalsiyum verdi. Ki zaten bunların içinde de folik asit varmış.

Bende suanda zaten o kan vitamini falan kullanıyorum.bi sorim bakalım ne dıcek

Kız ben istemedim ki dr kendi gösterdi bebeği çok yakından gösteriyor burnundan tut parmaklarına kadar masallahh aşırı kaşıntım oluyor du giyim bu hafta ilaçlarını kullan gel dedii.. Bebegindee bi çıkıntı var erkek olabilir dedi:KK70: Hayırlısı olsun Rabbimiz korusun
ahaaandaa erkek dolacak buralar yaaa :KK1::KK1: yerim onların çıkıntısını :KK52::KK52:
:KK17::KK17:

Biz istiyoz :KK1: inş Allah bizede gösterir bakalım. Hayırlısı olsun bir erkek bebiş daha mı geliyor :KK34:
:nazar::nazar::nazar::nazar:
Ben kocamdan bikere ayrıldım.yanı ben annemde kaldım bi gece sadece ablamın dugunu için.vallahı gozlerımız doldu aglayarak ayrıldık yanı. Birbirimizi asla yanlız bıyere gonderemiyorız.ablam bile şasrdı sacmalamayın bi gece dıye😀😀

tabi alışmışsan çok zor gelir,allahım sevenleri ayırmasın:KK16::KK16: ablaya bak saçmalamayın diyo,anlar mı bi geceden duygular ahh ahh :KK52:
ayyy alahım işalah.... çok saol arkadaşım dualarınza ihtiyacmz olcak :9

ne demekk hepimiz dualara güveniyoruz vala

benim 6. haftada decavite başlamıştı bitmişti son gittiğimde tekrar yazdı,içmeye devam yani...

ahaaandaa erkek dolacak buralar yaaa :KK1::KK1: yerim onların çıkıntısını :KK52::KK52:

:nazar::nazar::nazar::nazar:

tabi alışmışsan çok zor gelir,allahım sevenleri ayırmasın:KK16::KK16: ablaya bak saçmalamayın diyo,anlar mı bi geceden duygular ahh ahh :KK52:

ne demekk hepimiz dualara güveniyoruz vala

Aynen bizde kocada bende cok duygusalız. Baktım onun gozler doluyo.kapıda sarıldı sımdıkı bırakmıyo..e sonra mecburen ayrıldık .butun gece o evde ben annmde msjlaştık uyuyamadık😃😃nazar nazar😃😃

Aynen bizde kocada bende cok duygusalız. Baktım onun gozler doluyo.kapıda sarıldı sımdıkı bırakmıyo..e sonra mecburen ayrıldık .butun gece o evde ben annmde msjlaştık uyuyamadık😃😃nazar nazar😃😃

aman hep böle olun inşallahh :nazar:

Kızlar en son bebişlerım crl si kaçtı

Sıkma canını canım. bendede cıkmıştı onlar aynı ilaçları bende kullandm iki hafta once falan bıttı işte ilaclar.soktr dahada ilac yazmadı

En azından genlerde var. Benzeme olasılığı yüksek :KK1:

Doktor hamile olduğunu bile bile o ilacı veriyorsa bir şey olmaz diye düşünüyorum. Aklına kötü şeyler getirme. O enfeksiyonunda vücuttan atılması lazım ve mecbur kullanıcaksın ilaçları. Geçmiş olsun canım.

Kızlar cook tsk ederim.. Ama karnim arada oynuyordu nasil desem böyle kalp atışı gibi ama şimdi yok 3 gündür bilmiyorum yas

kızlar bısey sorucam gecen gun kuzzenım gozumun onunde takla attı arabayla cok korktum bebege bısey olmamıstır dımı ya bugun ıs cıkısı gıdıcem doktora .kesın kızıcak bana nıye geldın dıye bıde ıdrarımı yapınca acıma oluyo enfeksıyon olablırmıskı? onuda soylıycem

Kızlar cook tsk ederim.. Ama karnim arada oynuyordu nasil desem böyle kalp atışı gibi ama şimdi yok 3 gündür bilmiyorum yas

Olur oyle arada sen strese gedıkce bebişte gırıyo. Benmde hep kalp arışı gbı oluyo karnımda.kendı kalbimi dınlıyorum o atarken bebişimn kalbi galiba benimki degil😀😀😀

kızlar bısey sorucam gecen gun kuzzenım gozumun onunde takla attı arabayla cok korktum bebege bısey olmamıstır dımı ya bugun ıs cıkısı gıdıcem doktora .kesın kızıcak bana nıye geldın dıye bıde ıdrarımı yapınca acıma oluyo enfeksıyon olablırmıskı? onuda soylıycem

Olmamıştr inşş bişey ama oyle ani korkulardan heycanlardan biraz kaçınmak lazım. İdrardada enfelsiyon olabilir ilaç kullanmadan once bendede oluyo.ilaç bitti yanma gitti😀😀😀

olmamıştr inşş bişey ama oyle ani korkulardan heycanlardan biraz kaçınmak lazım. Idrardada enfelsiyon olabilir ilaç kullanmadan once bendede oluyo.ilaç bitti yanma gitti😀😀😀

iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ınsallah cnm yanma degılde acıma oluyo

X