Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydın annişler.dun doktora gttm hersey cok ıyı maşallahh.kanımızıda verdık. Bi iki gune sonuçlarınalcaz inşş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İyi iyi masallah bebisinii d görmüşsün.. İns sonuçlarda güzel çıkar sibel imm:) beni de bu cuma ya çağırdı dr

Kizlar gunaydin. Doktordan yeni ciktim. Sirf cinsiYet icin gitmistim. Bebisimin bi tarafi haric her tarafini gosterdi doktor. Bi organini goremedik. Ugrastik ugrastik olmadi. Ben yine beklemedeyim yani. Ama hareket ederken gormek cok guzeldi. Iyiymis cok sukur. 12 gun sonraki kontrolde artik.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

olsun canım sağlık olsun bu bebisler cinsiyett gösterene ve oynayana kadar rahat yokkk :)

Günaydın güzel annelerim:)
günaydın :KK3:
kızlar gunaydın nasılsınız bakalım
Kizlar gunaydin. Doktordan yeni ciktim. Sirf cinsiYet icin gitmistim. Bebisimin bi tarafi haric her tarafini gosterdi doktor. Bi organini goremedik. Ugrastik ugrastik olmadi. Ben yine beklemedeyim yani. Ama hareket ederken gormek cok guzeldi. Iyiymis cok sukur. 12 gun sonraki kontrolde artik.
öğrenseydin bende çatlardım ben öğrenemedim diye :KK1:
Gunaydın annişler.dun doktora gttm hersey cok ıyı maşallahh.kanımızıda verdık. Bi iki gune sonuçlarınalcaz inşş

hadi bakalım inşallah ii hbrlerle gelin bende cuma günü alıcam sonuçları :KK9:

hayırlsıı tatlım bunlar tatlım heyecanlar guzel duygular bebışlerımız nazlı yapcak bısey yok

kızlarr benmde randewum saat 3 de heyecanla cinsiyeti bekliyoırum ama içime göstermeyeceği doğuyor 2li testimz war dualarınızı eksik etmeyn hepimz güzel haberlerimizle doldururuz inşalah topiğiii herkese sewgilerr....:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

olsun bende göstermez daha 12. hafta demiştim de doktor söyledi cinsiyeti o yüzden hiç belli olmaz :KK1:dualerım sizinle inşallahh güzel haberleele gelirsinn :KK16:

senin hala mide bulantıların devam ediyo anlaşılan. Benim canım genelde et, döner tarzı şeyler istiyor ve hala meyve yiyorum durmadan
çok merak ediyorum cinsiyetini çünkü bir tane kızım var bu da değişik olsun istiyor gönül ama sağlıklı olsun da erkek kız fark etmez. ikisini de kabul. Kızımdan önce hep erkek bebekleri severdim (erkek bebekler daha doğal, cidddi olduğu için) o yüzden onun da erkek olmasını çok istemiştim. Şu an ne kadar aptalca davrandığımı görüyorum zira her annenin mutlaka bir kızı olmalı arkadaşlar. Kız evlat eşsiz bir deneyim ve paha biçilemez bir mutluluk kaynağı :) Belki Kzı olacaklardan ne kadar şanslı olduğunu fark etmeyenler olabilir. Biz sağa sola eşlerimizin isteğine veya ataerkil toplumumuzda erkek çocuk baskısına aldırmasak da istemeden bilinçaltımıza işleniyor bu durum. Ben ankara'lıyım iç anadolu'da daha baskın bu durum. Çok saçma şimdi eşim de ben de ikincisi kız olursa da çok sevineceğiz erkek olursa da çok sevineceğiz. Şükür ki bebeklerimiz olabiliyor. Hakkımızda hayırlısı olsun!

çok şükür ki saglıklı ılerlıyor cok gusel ozetlemıssın cnm

günaydın kızlar ne güzel cinsiyetler öğrenilmeye başlandı kıskanıyorum sizi yaaa bizim kontrole daha 3 hafta var.. en sonunda gidip kredi çekip ultrason cihazı alıcam eve o olucak :)
bana da bi yorum yapsanız ben ekşi çok yiyemiyorum ki çok severdim.. vejetaryenim ama bu dönem bi kaç kere ete aşerdim daha çok simit aşeriyorum ben.. bilemedim yaaaa

İyi iyi masallah bebisinii d görmüşsün.. İns sonuçlarda güzel çıkar sibel imm:) beni de bu cuma ya çağırdı dr

Gordum canım of hep gormek istıyorym.bide cınsıyetı ogrenebilseydım catlıcam meraktanya

olsun canım sağlık olsun bu bebisler cinsiyett gösterene ve oynayana kadar rahat yokkk :)
Kesinlikle :KK15: o cinsiyet öğrenilecek o kadar :KK9:

öğrenseydin bende çatlardım ben öğrenemedim diye :KK1:

hadi bakalım inşallah ii hbrlerle gelin bende cuma günü alıcam sonuçları :KK9:
Bak sırf sen çatlama diye göstermedi bebiş :KK34: Senin kontrol ne zaman. Bu seferde sen benden önce öğrenme :KK9:
hayırlsıı tatlım bunlar tatlım heyecanlar guzel duygular bebışlerımız nazlı yapcak bısey yok
Tabi canım nasıl tatlı heycanlar hemde. İyi olsunlarda geç öğreniriz artık. Tabi erken öğrenirsek o da kar :KK1:

Kız kocisimm gelseydi dr.huzurlu mutlu evimize gitseydikk özledik babamızı:sly: sür keyfini anacim

oyyy özlersin tabi ben geleli bugün 4. gün buraya bende özledim kocişimi :KK16: almaya gelecek diye bekliyorum :KK1: :KK34:

Koca düşkünleri sizi :KK1::KK1: :KK9::KK9:
Sanki hamile kalınca hiç ayrılamaz oldum kocamdan. Hani zaten ayrılmazdım da şimdi daha bi yapışık ikiz gibi yaşıyoz sanki :KK9::KK9:

Koca düşkünleri sizi :KK1::KK1: :KK9::KK9:
Sanki hamile kalınca hiç ayrılamaz oldum kocamdan. Hani zaten ayrılmazdım da şimdi daha bi yapışık ikiz gibi yaşıyoz sanki :KK9::KK9:

hahahah bize diyene bak helee :KK33::KK33: duygular tavan yaptı ondan olsa gerek :KK1::KK1: 6 ay daha idare etsinler hihh :KK34:

X