martta gün sayanlar buraya

kızlar bu gün yine test yaptım pozitif çıktı:teytey:
adetim 7 gün geçince test yapmıştım negatifti bu güne kadar gelmedi bende bu gün yine test yaptım pozitif çıktı darısı sizlerin başına allah herkeze nasip etsin hala şoktayım:1shok:

canım çok sevindim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.:Saruboceq:
darısı bizlerin başına

canım benım sıtede bı sorun var gıremıyordum ay yerım ben senı allah saglıkla kucagına almayıda nasıp etsın sımdı bızım ıcınde dua zamanı mıtharas bızlerde dua et canım benım cok sevındım yaaaaaaaaaa bende dıyorum bugun ıcımde garıp bı heyecan var dıoye bak sana cıktı

ya ben ne yapım sımdı dıger arkadaslar bırdaha gırmedı durumlarını bıze haber vermedıler sılımmı artık baskada hamıs yok sanırım bakın nısanın 3 bugun

ya ben ne yapım sımdı dıger arkadaslar bırdaha gırmedı durumlarını bıze haber vermedıler sılımmı artık baskada hamıs yok sanırım bakın nısanın 3 bugun

demetcim çok saol canım pazartesi dr gidicem bakalım nekadarlık o zaman ögrenicem hala şaşkınım inanamadım melegim sonunda bana geldi darısı sizlerin başına bu gün cuma ve sizin içinde dua edicem

tebrik ederimhihoyyyt içime doğmuştu senin hamileliğin allah tamamına erdirsina.s.

merhaba arkadaslar siteye yeni üye oldum bende amme olmak istiyorum bende gögüs ağrısı yok ama kasıklarımda hafif ağrı oluyo isallah hamileyimdir allah isteyen herkese nasip etsin

demetcim benim henüz belli değil.hafta sonu belli olacak.ben haber vericem size
inşallah hayırlı haberler veririm:Saruboceq:

merhaba arkadaslar siteye yeni üye oldum bende amme olmak istiyorum bende gögüs ağrısı yok ama kasıklarımda hafif ağrı oluyo isallah hamileyimdir allah isteyen herkese nasip etsin

mrb canım.hoşgeldin
inşallah en kısa zamanda anne olursun.günün geçti mi canım?

merhaba 8 nisanda günüm kasıklarımda hafif ağrı var ama bilmiyorum herseyin hayırlısı
işallah en yakın zamanda anne oluruzzz

kızlar çok mutluyum bu gün dr gittim kendim test yapmıştım ama içimde hep bir şüpe vardı bu gün bebişimin 6 haftalık oldugunu ögrendim allaha şükür hiç mide bulantım baş dönmem yok sadece çok yürüyünce kasıklarım agrıyor darısı hepinizin başına çok güzel bişeymiş ama şimdide dogumdan korkmaya başladım ben ameliyattan falan çok korkarımda normalde zaten dr gitmeyi sevmem ama bebişim için bir günlük acı çekmeye deger şimdi tek duam:Saruboceq: bebegimin saglıklı olması ve sagsalim dogması darısı sizlerin başına allah isteyen her keze versin :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…