Mart - Nisan 2023 klomen ovitrelle ile gebelik planlayanlar 🥰🤰

Merhaba bayanlar bende ignemi büründüm famera ile 2 yumurtam gelişmiş 23 mm ve 22 mm boyutundalar 4 nişanı 5 e bağlayan gece ilişki olacak oruç olduğumuz için 30, saatte ilişki olmak mecburiyetinde sizlerle önündeki süreci takip etmek istiyorum

Bu boyutlarda yumurtası olanlar varmı aranızda doktor boyutları çok güzel dedi ama burdada okuduğum zaman kist e dönüşüyor diyenlerde olmus

Çok sevindim bir sorun yokmuş eşinizdede yoksa kafaya takmayın kafadan atmanın zamanı şimdi işte 🙏🏼☺️🧿
Çok şükür eşimde de bir sorun yoktu benim de bir hsg kalmıştı işte onu da çektirmiş oldum bende de bir sorin çıkmadı gerisi Allah in takdiri ne zaman nasip ederse en hayırlı en kolay şekilde inşallah ❣️🤲

Çok şükür eşimde de bir sorun yoktu benim de bir hsg kalmıştı işte onu da çektirmiş oldum bende de bir sorin çıkmadı gerisi Allah in takdiri ne zaman nasip ederse en hayırlı en kolay şekilde inşallah ❣️🤲
Hayırlısı olsun inşallah canım 🙏🏼 güzel haberler de alırız inşallah ☘️♥️

KİZLAR MERHANA ARANİZA YENİ KATİLDİM BENDE KLOMEN DE. SONRA CATLATMA İGNESİ VURULDUM KASİKLARDA DEGİSİK BİR AGRİ GİBİ BİRSEY OLUYOR BİRDE İSHAL OLAN VARMİ İLK İKİ GUN BİRDE BU AGRİ GİBİ BİRSEYİN OLMASİ NORMAL Mİ YOKSA GEBELİK OLUSUMUMU OLUYOR ACABA

KİZLAR MERHANA ARANİZA YENİ KATİLDİM BENDE KLOMEN DE. SONRA CATLATMA İGNESİ VURULDUM KASİKLARDA DEGİSİK BİR AGRİ GİBİ BİRSEY OLUYOR BİRDE İSHAL OLAN VARMİ İLK İKİ GUN BİRDE BU AGRİ GİBİ BİRSEYİN OLMASİ NORMAL Mİ YOKSA GEBELİK OLUSUMUMU OLUYOR ACABA
Bende pazartesi akşam vurundum bende de bı degısıklık yok goguslerımde bır hassasıyet olusmaya basladı

Bu arada kızlar pazartesi 21.15 te iğne oldum bugun 4. Gun oluyor acaba yumurtalar catlamişmıdır 23 ve 22 mm olan yumurta hemen catlarmı beyaz akıntı basladı gece 5 ten bu yana acaba yenımı catladımyumurta

Bu arada kızlar pazartesi 21.15 te iğne oldum bugun 4. Gun oluyor acaba yumurtalar catlamişmıdır 23 ve 22 mm olan yumurta hemen catlarmı beyaz akıntı basladı gece 5 ten bu yana acaba yenımı catladımyumurta
Bende hiç akıntı olmuyor acaba bende mi bir anormallik var🙄🙄🙄

Selam kızlar
Ben de bu ay çatlatma denedim ancak adet oldum.
Doktorumla ilk defa çatlatma deneyimimdi. Adet olursan eğer 3 ay sonra gel , 3 ay evde dene olmazsa 3 ay sonra gel zaten ilaçların etkisi 3 ay devam ediyor dedi. Çatlatma tedavisini diğer doktorlar da bu şekilde mi uyguluyor aklıma takıldı. Araya bu şekilde 2-3 ay girmesi mi gerekiyor yoksa her ay klomen+çstlatma iğnesiyle mi tekrarlanıyor? Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Şuan adetimin 2. Günündeyim başka bir doktora randevu aldım eğer o şekildeydi randevumu iptal ettireceğim.

Bende ishal gibi oldum ve 15 gün kasık ağrısı çektim,ovitrelle sonrası 15. Günde adet oldum..insallah senin bebiş vardır.

Kızlar selam, ben geçen ay çatlatma iğnesinden sonra hergün meraktan erken gebelik testleri yapıyodum 7. Gün negatifi görmüştüm, bu ay iğnenin 8. Günündeyim ve bariz bi pozitif çıktı, iğnenin etkisi her ay değişir mi acaba, benzer durumu yaşayanlar varsa yardımcı olabilir mi?

X