Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Günaydın kızlar negatif 🥺

Eklentiler

• IMG_20240228_072419.jpg
    IMG_20240228_072419.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 77
İstanbulu bilmiyorum orda yaşamıyorum canm bende ilk defa yaptıracağım hiç bilgim yok tabi birde ne içn yaptiracaginizda önemli bildiğim kadarıyla hastanelerde yapıyor artik
Tesekkurederim hastaneleri arastirayim ben de doktor yapsin istiyorum bu arada ilk kez uygulamalarda kac kupa yapiliyor ve sirta diye biliyorum bilginiz varsa bize de katki saglarsaniz memnun olurum🌸🙋🏻‍♀️

Günaydınn 0-7 çıkmış benim test sonucu regl bekleyeyim artık
Canim benim de geçen ay öyle olmuştu 10 gün sonra geldi ama kasik ağrılarım vardı doktora gitmiştim bu arada doktor 15 gün sonra bile belli olabilir demişti yani onu beklediğin için de gelmiyor başka şeylere takıl ben öyle yaptım 🙈🙄

Canim benim de geçen ay öyle olmuştu 10 gün sonra geldi ama kasik ağrılarım vardı doktora gitmiştim bu arada doktor 15 gün sonra bile belli olabilir demişti yani onu beklediğin için de gelmiyor başka şeylere takıl ben öyle yaptım 🙈🙄
Bakalım nasıl olacak arkadaşımın ablası da 15. Gün pozitif görmüş kan verdikten sonra daha bı saldım aslında en azından her şeyi denedim rahat ol diye

Kızlar ben test yaptm az önce 😀 ama hafif lekede geldi peçeteye bilemedm test doğrumu yanlışmı imagination forever imagination forever beyons beyons @fnd_50 @sevayd @Basakbasak1
Oy oy oy ay sabah sabah gözlerim doldu nasıl mutlu oldum kuşum sağlıkla ilerlesin inşallah zaten aslında sen hani ovu testim koyulasti demiştin ya ordan bi olabilirmi diye aklımdan geçti ama umut vermek istemedim ne olur ne olmaz ama oh sonunda oldu canım çok cok güzel dertsiz sıkıntısız geçsin inşallah darisida bize 🙏😘

Oy oy oy ay sabah sabah gözlerim doldu nasıl mutlu oldum kuşum sağlıkla ilerlesin inşallah zaten aslında sen hani ovu testim koyulasti demiştin ya ordan bi olabilirmi diye aklımdan geçti ama umut vermek istemedim ne olur ne olmaz ama oh sonunda oldu canım çok cok güzel dertsiz sıkıntısız geçsin inşallah darisida bize 🙏😘
Aminn canim benim inşallah sağlıkla ilerler 😊🙏 gene ovulasyon yapacaktm hafif leke gorunce modum düştü amann gebelikte yapaym dedim☺️ dun aksm iki defa geldi leke peçeteye şuan içn yok şükür bakalm. Allahım burdaki herkese sağlıkla hayırla evlatlar nasip etisn 🙏

Bakalım nasıl olacak arkadaşımın ablası da 15. Gün pozitif görmüş kan verdikten sonra daha bı saldım aslında en azından her şeyi denedim rahat ol diye
Bencede canım başka şeyler düşün aklin orda olduğu için stresten gecikmiş de olabilir inşallah öyle değildir tabi hamilesindir ama başka şeylerle oyalan. Bende o yüzden pilatese tekrar yazıldım gidiyordum zaten de bu ay yeni denediğimiz için bari oyalanayim dedim kendimi dinlersem daha çok stres olurum ben kesin

Aminn canim benim inşallah sağlıkla ilerler 😊🙏 gene ovulasyon yapacaktm hafif leke gorunce modum düştü amann gebelikte yapaym dedim☺️ dun aksm iki defa geldi leke peçeteye şuan içn yok şükür bakalm. Allahım burdaki herkese sağlıkla hayırla evlatlar nasip etisn 🙏
canımm tebrik ediyorum tekrar test yaptın mı çok sevindim senin adına inşallah sağlıkla ilerler kuzumm sürecini kısaca anlatsana sanırım yakındı yaşlarımız falan kaç yaşındaydın canım :)

X