Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Bencede canım başka şeyler düşün aklin orda olduğu için stresten gecikmiş de olabilir inşallah öyle değildir tabi hamilesindir ama başka şeylerle oyalan. Bende o yüzden pilatese tekrar yazıldım gidiyordum zaten de bu ay yeni denediğimiz için bari oyalanayim dedim kendimi dinlersem daha çok stres olurum ben kesin
Evden aktif olarak çalıştığım işimde var aslında bayağı yoğunum yani ama ister istemez aklıma düştü muhtemelen saldım artık ❤️

20240228_091928.jpg

Şubat ayını ateş takibi yaparak değerlendirmek istedim ama bu tabloya bakarak yorum yapamıyorum lütfen bilen biri yardımcı olsun

Kızlar çatlamadan kaç gün sonra kana geçiyor biliyor musunuz ? Daha bat a var. Testte pozitif çıktı , gittim kan verdim maalesef sonuç negatif.

Eki Görüntüle 3394085
Şubat ayını ateş takibi yaparak değerlendirmek istedim ama bu tabloya bakarak yorum yapamıyorum lütfen bilen biri yardımcı olsun
Çok güzel çizmişsin 😍 ama aynısını uygulama da çiziyor yüklesen daha iyi daha rahat olur aslında. Kapak çzgini 35,7 den çizsen (yatay olarak) çatlaman da sanırım 12. gün gibi görünüyor

canımm tebrik ediyorum tekrar test yaptın mı çok sevindim senin adına inşallah sağlıkla ilerler kuzumm sürecini kısaca anlatsana sanırım yakındı yaşlarımız falan kaç yaşındaydın canım :)
Amin canım inşallah sağlıkla ilerler sizlerde sağlıkla hayırlısıyla nasip olur🙏
Pazar günü 40 yaşıma girdim ☺️ 3 yıllık evliyim doktor süreçlerin oldu klomen femara tarzı ama nasip olmadı herkes tüp bebek diyordu bu ay böyle birsey oldu canm bakalım hayırlısı stresi azaltın derim😊

Amin canım inşallah sağlıkla ilerler sizlerde sağlıkla hayırlısıyla nasip olur🙏
Pazar günü 40 yaşıma girdim ☺️ 3 yıllık evliyim doktor süreçlerin oldu klomen femara tarzı ama nasip olmadı herkes tüp bebek diyordu bu ay böyle birsey oldu canm bakalım hayırlısı stresi azaltın derim😊
ayyy kurban olurummm maşallahhh maşallahhhh inşallah çok güzel ilerleyecek sağlıkla kucağına alıp sağlıkla büyüteceksin inşallah canım benimmm çok sevindim çok mutlu oldum senin adınaa :) keşke azaltabilsek kuzucum stresi de elde değil işte bende sabah yaptım test negatif eşim yine test verdi bugün sonuçları çıkacak akşama varikosel var baştan sıkı bir sürece girme kararı aldık bizde isteyen herkese en güzel bir şekilde nasip olsun inşallah

ayyy kurban olurummm maşallahhh maşallahhhh inşallah çok güzel ilerleyecek sağlıkla kucağına alıp sağlıkla büyüteceksin inşallah canım benimmm çok sevindim çok mutlu oldum senin adınaa :) keşke azaltabilsek kuzucum stresi de elde değil işte bende sabah yaptım test negatif eşim yine test verdi bugün sonuçları çıkacak akşama varikosel var baştan sıkı bir sürece girme kararı aldık bizde isteyen herkese en güzel bir şekilde nasip olsun inşallah
Aminn canim benim Allah razı olsun stresi azaltın diyorum ama bende çok stresli biriyim hatta burda düşünmedim o ay oldu diyenlere nasıl düşünmedin be mübarek diyordum 😁 illaki yapıyoruz illaki aklımızn bir köşesinde duruyor ☺️
İnşallah kolaylıkla sağlıkla hiç ummadığınız anda mucizeniz bulur sizi 🥰

Testte Pozitif görmeklede bitmiyor canm ama inşallah sağlıkla hayırlısıyla ilerler kucağına almak nasip olur beta vermismiydin onceden
Amin canım sağolasın yok henüz vermedim ilk verdim işte iş yerinden sürekli izin almamak için bu iki hafta bekleyim dedim ama kanama olunca acil gittim şükr doktor kanama göremiyorum dedi çok azalmış zaten

X