Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Geç başlamıştım ovulasyon yapmaya ama allahtan bu testlerin öncesinde ve bir iki gün sonrasında 2 günde bir ilişki oldu. Birde 17. Gün yaptığım testten sonraki gün doktora gittim rahim kalınlaşmaya başlamış (10mm) gebe kalmış olabilir misin dedi anlamadım. Acaba rahim yumurta çatladıktan sonra mı kalınlaşıyor
Rahim kalınlaşması iyi bir şey tabiki ama illa hamilelik belirtsi değil şu aşamada. Yumurtladıktan sonra rahim kalınlaşır ,eğer gebelik yoksa adet zamanı da dökülür kanama olarak ve incelir.2 günde bir ilişki olduysa korkma kaçırmışımdır diyr illa denk gelmiştir .ve sağlıklı bir yumurta ve sperm birleştiyse eğer rahim kalınlaşması devam edecek , olmadıysa adette dökülecek. O yüzden test gününü beklemekten başka çare yok

Yaa baak havamız degıstı🥰cok sevındım yaa🥹🧿🥰anlat sımdı bu ay neler yaptın,ne zamanları degerlendırdın,ne yedın ne ıctın😂
Kuzum Bakalım yarın sabahda yapicam test nasıl çıkacak 😁 hiçbirsey yapmadm canim sadece omepaq10 gun aşırı onu içtim bal polen propolis ictim aklima geldikce hergun birliktelik oldu 😍 yani zorla değil isteyerek adetin onuncu gunune kadr sonra bazen gun aşırı

O _okyanus gitti mutlu mutlu önce kocasıyla testlerin değerlendirmesini yapsın tabi 😍😍 gelince bizi de aydınlatır nenyaptı ne zaman ne oldu bugün ne hissetti de test yapası geldi falan 😂😂
Hahaaa 😄 inşallah sağlıkla ilerler canm
Ovulasyon yapacaktım bakalm koyuluk varmi diye sonra peçeteye leke gibi gelince biraz modum düştü amann gebelikte yapayım dedim ve yaptm☺️
Bu ay vitamin kür vs yapmadm sadece bol bol değerlendirdik yani bayağa bol 🤭

Yok sadece regli olacak gibi sancı ve iki defa çok az kahverengi akıntı oldu
Bizede dua et canım
Aynen yumurta geliştirici iğneler yapılıyor bende adet olunca gideceğim hayırlısı olsun hakkımızda ne diyelim deneyeceğiz he tüplü artık
Kaç yaşında
Merhaba, biraz önce kahverengi akintim oldu. Sizinde olmuş. Ne zaman olmuştu. Gebelik belirtilerinde var mi? Adet mi oluyorum acaba:KK43:
Akıntı ne kadar oldu canım bende iç çamaşırında lekelenme gibi gördüm de anlayamadım

Bizede dua et canım

Kaç yaşında

Akıntı ne kadar oldu canım bende iç çamaşırında lekelenme gibi gördüm de anlayamadım
Valla nasıl anlatsam 1 damla kadar ama jel gibi parlayan birseydi. Belimde ağrılar var adet olucak gibi. Insallah olmam. Adetim çok düzensiz ama 15 şubatta yumurtladigimi hissettim. 29 unda adet olmam gerekiyor. Beklemekten stres oldum. Gebelik testi yaptım negatif çıktı.

Valla nasıl anlatsam 1 damla kadar ama jel gibi parlayan birseydi. Belimde ağrılar var adet olucak gibi. Insallah olmam. Adetim çok düzensiz ama 15 şubatta yumurtladigimi hissettim. 29 unda adet olmam gerekiyor. Beklemekten stres oldum. Gebelik testi yaptım negatif çıktı.
Anladım canım inşallah hamiş kalırız ya benimki 1 damla olmuş du dün adetim 3 Mart test yaptım bugün çıkmadı senin gibi erken mi yaptım acaba

Merhabalar ben daha önce yazmıştım benim 24 Ocak adet tarihim zanndersem geç yumurtlama oldu 18 Şubat pik yaptı ovulasyon testim 19 unda ilişki yaşadık şu anda ayın 28 i yani yumurtlama üzerinden 11 gün geçti henüz adet görmedim ama göğüslerim falan baya acıyor kasıklarım da da özellikle sabah uyanınca ağrı oluyor gün içinde ara sıra tabii bilemedim elimde bir tane gebelik testi kaldı stres oldum yapamiyorum da 😑

bakın ne buldum 😀😀

Eklentiler

• IMG_0875.png
    IMG_0875.png
    204,8 KB · Görüntüleme: 49
kızlar benim sat 3 Şubat. 14 şubatta çatlamam oldu hemen ardından 3 gün kanamam geldi. Ardından 21 Şubat tekrar pik 23 Şubat çatlama. Ben şimdi ne zaman adet olacağım. Hangi yumurtlamaya 14 ekleyeceğim?

X