Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Screenshot_2024-02-28-12-42-15-965_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Kuzum belirtin varmıydı dün akşam evde değildim takip edemedim konuşmaları🥰 O _okyanus
Canm öyle belli başlı belirti yoktu pazar günü şeffaf değil ama uzayan akıntı geldi P.tesi aksami ovu yaptm acaba yenidenmi yumurtluyorum diye 😄 1 2 gündür hafif mide bulantısı ama 1 2 dakikalık süren çok ciddiye almadim çünkü adet öncesi de olurdu başka hatırladığım yok canim

Canm öyle belli başlı belirti yoktu pazar günü şeffaf değil ama uzayan akıntı geldi P.tesi aksami ovu yaptm acaba yenidenmi yumurtluyorum diye 😄 1 2 gündür hafif mide bulantısı ama 1 2 dakikalık süren çok ciddiye almadim çünkü adet öncesi de olurdu başka hatırladığım yok canim
Bendede tam bir kuruluk vardı herkeste farklı demek ki kan verdinizmi

Bendede tam bir kuruluk vardı herkeste farklı demek ki kan verdinizmi
pazar p.tesi ıslaklık hissi vardı çogunluk bugünlük o kadar yok herkeste farklı belirtiler tabi
daha vermedim kan cuma c.tesi adet günüm o zaman vereyim dedim ama heran değişebilir fikrim :))

pazar p.tesi ıslaklık hissi vardı çogunluk bugünlük o kadar yok herkeste farklı belirtiler tabi
daha vermedim kan cuma c.tesi adet günüm o zaman vereyim dedim ama heran değişebilir fikrim :))
Kuzucum eger bı hastalıgın kan sulandırıcı fln kullanman gerekmıyorsa hemen kan verme bence daha cok kucuk 30 falan cıkar betan.Cuma gunu verırsın,sonra takıp ıcın salı bıda verırsın ıyı yukselırse bıda keseyı kalbı dınlemeye gıdersın Allahın ıznıyle❤️❤️

X