Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Bende de kasik ağrısı ama göğüs sızıntısı falan hiç yok🙈

Olsun mu yahu ne desem ki 😆 iyiler tabi benim eşim inatçı biraz şimdi inatçı bebis de çok zor 🤩
Olsun olsunn bişey olmaazz 😸 bende inatçıyim çocuk da olursa napariz bilemem bakalım hayırlısı biraz daha rötarli gelmiş olursa yayla kurtaririz belki 😸

Ayy niye öyle diyorsunuz bende akrebim çocuklarimiz da olmasın mı 😸😸 yay da Kasım sonu aslında yay da çok isterim olsun
Bende akrebim küçük oğlum zamanında doğsaydı oda akrepti ama 1 ay daha durmadı beyefendi turtu terazi oldu buda öyle olur kesin ben ayımda doğuramıyorum erken doğum oluyor

Kızlar bugün uzayan şeffaf akıntım oldu, kesin yumurtlama zamanim geldi dedim ama bugün ovulasyon testi yaptım ve negatif çıktı. Bugün 13. günüm, 8. günden beri test yapıyorum hep negatif. Test yapanlar bu yumurta akı gibi uzayan akıntıdan kaç gün sonra pozitif goruyo acaba?

Eklentiler

• 20240227_204126.jpg
    20240227_204126.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 79
Yaaa inanamıyorum ohaa çok sevindim 🥳🥳🥳Allah ım ne olur sağlıkla devam etsin 🙏🙏 canım benim gözün aydın inşallah devam etsin sağlıkla
Canm bende inanamadm ama ilk defa böyle çıktı ☺️ yarın sabah yaparm diyordum biranda yapasm geldi ama hafif lekede geldi peçeteye inşallah sağlıkla ilerler canım inşallah hepimize hayırlısıyla Allah nasip eder 🙏🙏

Canm bende inanamadm ama ilk defa böyle çıktı ☺️ yarın sabah yaparm diyordum biranda yapasm geldi ama hafif lekede geldi peçeteye inşallah sağlıkla ilerler canım inşallah hepimize hayırlısıyla Allah nasip eder 🙏🙏
🙏🙏 valla hissediyordum diyecem klişe olacak ama gerçekten hissetmiştim 😂😂Canım yarın kan tahlili yapıp hemen bir doktora git bence lekelenmende varsa belki progestereron falan verirler. Yaa vallahi çok mutlu oldum şimdi bütün gün dışarda enerjisiz gezerken resmen yaşama sevincim geri geldi gibi oldu😍🧿

🙏🙏 valla hissediyordum diyecem klişe olacak ama gerçekten hissetmiştim 😂😂Canım yarın kan tahlili yapıp hemen bir doktora git bence lekelenmende varsa belki progestereron falan verirler. Yaa vallahi çok mutlu oldum şimdi bütün gün dışarda enerjisiz gezerken resmen yaşama sevincim geri geldi gibi oldu😍🧿
😄😄 ınsallah canm ya saglikla ilerler Şuana kadar leke yoktu az önce peçeteye geldi yarında gelirse öyle yapaym canm kan verip doktorla görüşeyim

Ayy allahım ınanmıyorumm cokk mutlu oldum canım benıııımmmm🥰🧿🧿yerımmm senıı.Dogru tabıkı testın yarın dr a gorun ama leke gelıyorsa belkı progestron fln verır doktor.
Şaşkınım canm ☺️ inşallah sağlıkla ilerler sadece peçeteye silince geldi yarın nasil olacak bakalm olmadı giderim doktora

X