Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

hayırlısı olsun kuzummm hepimiz için❤️ bazen çok istemek olmuyor hayırlısını istemek gerek🥰

Kız sana yemeğe gelsem yaaaa😂

Ahh canımmm inşallah hayırlısı bakalım nolucakk merak ediyorum😂 test yapmak istemiyorum daha ama çokta merak ediyorum 🙈 amiiiinnn❤️ senin nasıl kuzummm durumlar
Yarın tekrar beta istedi doktor onu vericem belki tekrar alır ultrasona bekliyorum merakla :KK17:

Ayy bugün ay 🌙 çok güzel dolunay kıpkırmızıydi aklıma geldi
Benım düşük yaptıgım bebısn adı dolunay olacaktı🥰mersinde yazlık evde gece sahılde esımle otururken cok guzel dolunay vardı yıllar yıllar once,kızımız olursa ılerde adını dolunay koyalım demıstık🤭🥰,ama koyamadık,şimdi yenıden hamiş kalırsam koymayız heralde,çünkü uğur mevzusuna ınanıyorum ben bıraz.

Benım düşük yaptıgım bebısn adı dolunay olacaktı🥰mersinde yazlık evde gece sahılde esımle otururken cok guzel dolunay vardı yıllar yıllar once,kızımız olursa ılerde adını dolunay koyalım demıstık🤭🥰,ama koyamadık,şimdi yenıden hamiş kalırsam koymayız heralde,çünkü uğur mevzusuna ınanıyorum ben bıraz.
Ayyy kıyamam ya inşallah bu seferki bebise nasip olacak 😊
Kız fotografındakı yer kaya artemismi?
Yokk kız Makedonya orası Üsküp 😸

Kuzum bilmiyorum ki hiç bana regl olucamm gibi geliyo ateş basması yaşadım dün resmen 😂 ya da sinirlendim kv ve görümceme ondan 😂 kızlarla perşembe yapalım demiştik ama testi regl olmazsam o gün yaparım bende ne kadar geç o kadar iyi😂
Himm kv ve gorumce faktorleri ates basmasi yapabilir normaldir derin nefes alip veriyoruz onlara takilmiyoruz stres olmuyoruz💆🏻‍♀️ onemli hedeflerimiz var insaallah😍🥰

Himm kv ve gorumce faktorleri ates basmasi yapabilir normaldir derin nefes alip veriyoruz onlara takilmiyoruz stres olmuyoruz💆🏻‍♀️ onemli hedeflerimiz var insaallah😍🥰
Ara sıra ağlamamla eşimle kavga etmemle son buldu kuzum😂😂😂😂 hayırlısı bebek konusu ben regl bekliyorum belirtilerin var ama

Nerden başlıyayım bilmiyorum ki ben evlendiğinden beri o kadar kiskaniyorki beni bunu ben değil etraftakiler bile söylüyor ne zaman bir araya gelsek hep çocuk üzerinden beni vurmaya başlıyor en son kürtaj oldugumda haberi olmasına rağmen beni ne aradı ne sordu nede bi geçmiş olsun dedi o kadar zoruma gitti ki neden yaptığını da anlamadım anneme söyledim oda sormuş hayırdır niye böyle yapıyorsun diye ne demiş biliyor musun e geçenlerde cocuklari okuldan aldim eve gidiyirduk ben gördüm geldiler eşiyle arabayla yanımızdan geçtiler insan bi durur sorar diye bahsettiği zaman da benim kürtaj olacağım hafta dr gitmiştik eve dönüyorduk ben yolda ağlamıştım eşimin durumu da iyi değildi çok üzgündü onuda farketmedim yanından geçince farkettim onunda yanında bi yabancı vardı o durumda eşim durmak istemedi bende el salladım yanlış düşünmesin diye ama benim ne halde olduğumu hiç düşünmemiş hastaneye gidip geldiğini de bildiği halde hatta durumumu bilip abime bile söylememiş abimde annemden duymuş kürtaj olduğumu yani insanları hiç anlamıyorum ama bu hayatta anladığım tek şey kimsenin başına gelmeden kimse kimsenin halini anlamıyor 😢😢
Cok uzuldum canim malesef bazi insanlar bu hayatta sadece kendileri varmis gibi yasiyor senin ne hissettigin ne yasadigini gormuyorlar hatta bazilari gorse bile orali olmuyor. Boylelerine cok takilmamak lazim ayni ortamda olunca zor tabi haliyle surekli gorusuluyordur ama sen ne dersen de onlar bildigini yapmaya devam eder. O yuzden kendini uzme anlicak insan zaten anlar anlamiyorsa da bosuna hic muhattap olmaya gerek yok. Mesafeli olmak cok daha iyi en azindan uzulmemis olursun kendi haline birakmak en iyisi.Uzulme lutfen🌸

Aysima olur belki😍😁

Dogum gunun kutlu olsun canim🥳 yeni yasin hayirlara vesile olsun ozellikle saglikli sihhatli tatli bebis haberlerine vesile olsun insaallah Rabbim gonlunden gecen guzellikleri hakkinda hayirli eylesin🌸
Aminn canim benim ne güzel bir dua 🙏 Allah hepimize sağlıklı hayırlı bebişler nasip etsin🥰

X