Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Tmm canım çok saol benim de ödüm kopmuştu kaçırdımdim diye Allah gönlüne göre versin inşallah 🥰🥰
Benimde bugün böyle çıktı ovü testim yarın tam pik olur herhalde

Eklentiler

• IMG_0858.jpeg
    IMG_0858.jpeg
    90,3 KB · Görüntüleme: 31
Hayırlı olsun canım pozitif😍 regl kaç gün var belirtilerin varmıydı😍
Çok teşekkür ederim canım inşalllah darısı isteyen herkesin başına olsun💚💚 Benim normalde reglden önce göğüslerim ağrırdı ama hiç bu kadar olmamıştı bu ağrı. Sağ kasık tarafımda sürekli bişey hissediyorum ağrı gibi değil ama değişik bi his. Bir de iki gündür başım dönüyordu ama psikolojik zannediyordum

Çok teşekkür ederim canım inşalllah darısı isteyen herkesin başına olsun💚💚 Benim normalde reglden önce göğüslerim ağrırdı ama hiç bu kadar olmamıştı bu ağrı. Sağ kasık tarafımda sürekli bişey hissediyorum ağrı gibi değil ama değişik bi his. Bir de iki gündür başım dönüyordu ama psikolojik zannediyordum
Ay inşallaah canım benim😍😍 yarın kan testine 😍

Bende geçen ay kimyasal geçirdim acayip derecede göğüs ağrım vardı, şimdi bata 7 gün kaldı hiçbir ağrım sızım yok hayırlısı bakalım 😌

Kızlar folık asıt olayına cok takılmayın bence.ben bır yıldır haftada 3-4 adet folbıol ıcıyorum folık asıtım en fazla 15 cıktı sımdıye kadar.doktorunuz ne dıyosa ona uymak gerek ebnce.bı arkadasım her allahın gunu 5 ay folbıol aldı hamıleyken herhangı bır sorun olmadı.fazlası ıdrarla atılıyor zaten.seçenek çok markalarda,seçim şansımız bol.hepsı faydalı sonucta.spekülatif bi konu bu,her drun tercıhı farklı,bence hepsı aynı yola cıkıyor.folbıol alanlar haftanın hergunu deılde ıkı gunde bır alabılır mesela.çözüm bu.herkese saglıklı bebekler dılıyorum☺️ @Mercan0652
Benim yazdığım şey tıpta genel kabul görmüş bir durum. Bütün makaleleri okuyabilirsiniz, farklı bir rahatsızlığı yoksa bir insanın günlük alması gereken folik asit miktarı bellidir. Üstelik fazlalığı çocuklarda otizme sebep oluyorken bence takılması gereken bir konu diye düşünüyorum 😊 Kanında yüksek oranda folik asit olan annelerin çocuklarının otizm olma ihtimali %15-20 daha fazla. Ayrıca astım riskini de arttırıyor. Eksikliği gibi fazlalığı da zarar. Herkes sizin gibi 3 gün kullanarak dengelemeyi düşünemeyebilir doktor verdiği için her gün içiyor insanlar. 5 mg yüksek bir doz, ben Akdeniz anemisi taşıyıcısıyım düzenli olarak folik asit kullanmam gerekiyor benim kullandığım doz bile bu değil.

Benim yazdığım şey tıpta genel kabul görmüş bir durum. Bütün makaleleri okuyabilirsiniz, farklı bir rahatsızlığı yoksa bir insanın günlük alması gereken folik asit miktarı bellidir. Üstelik fazlalığı çocuklarda otizme sebep oluyorken bence takılması gereken bir konu diye düşünüyorum 😊 Kanında yüksek oranda folik asit olan annelerin çocuklarının otizm olma ihtimali %15-20 daha fazla. Ayrıca astım riskini de arttırıyor. Eksikliği gibi fazlalığı da zarar. Herkes sizin gibi 3 gün kullanarak dengelemeyi düşünemeyebilir doktor verdiği için her gün içiyor insanlar. 5 mg yüksek bir doz, ben Akdeniz anemisi taşıyıcısıyım düzenli olarak folik asit kullanmam gerekiyor benim kullandığım doz bile bu değil.
Canım benım en yakın arkadasım gunde 400 lüklerden aldıgı ıcın hamılelıgınde cocugun kafatası gelısmedı malesef ve bebegını aldılar.sonrakı hamılelıgınde tum hamılelıgı boyunca ıctı o 5 mg lıgı.Sonrasında benı amelıyat eden ve bılgısıne herseyden cok guvendıgım doktorum folbıolu onerdı bana,ve ben sorgulamadım,sadece ıkı gunde bır dedi,o yüzden dıyorum de ne dıyorsa uymak gerekır cok uzerıne yorum yapmama taraftarıyım,kım nasıl etkılenır bılemıyoruz sonucta.ben oyuzden dedım fazla takılmayın dr ne tavsıye edıyorsa ordan devam diye🥰hatta gecen baska bı dr a gıttım gun asırı ıcıyorum dedım hergun ıc dedı,(sanırım hamıle kalamadıgım ıcın uzun suredır bı yararı var yumurtalar uzerınde o yuzden oyle soyledı klomen tedavısıne baslayacagız yakında)

Kızlar benim de son 7-8 günüm kaldı reglime 🤭🤭🤭 çok heyecanlıyım. Çok çok hayatımda hiç ov testi yapmadım biri anlatabılır mi bana nasıl yapılıyor

Hiiç sanmıyorum canım, neden engel olsun ki
Kuzum bende şuan öyleyim her ihtimale karşı ilaç almadım burun spreyi pastil ve karadut özüyle devam ediyorum
Valla baya kötüyüm ilaç almak da istemiyorum ama bağışıklığım çok kötü şu an ve ağrı kesici bile içmedim nasıl bir kafa yasiyorum şu an sizin söylemlerinizle farkettim🤣

X