Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

banada yine olmadı kaplıyor içimi ama en cokta öncesi zaman su gibi geciyor sonrası gelmiyor 😂
artık olsun yaa.hsg cekılmek istemıyorum bıda 😪 gelın akıllı minişlerim anneleriniz burda sizi bekliyoor🥰
Vallahi canm o dalgalanmalari hep yaşıyoruz oldu gibide geliyor yok ya bu defada olmadı diyoruz bakalım artık hayırlısı 🥰
Hep pozıtıf kalmaya calısıyorum ama bazen zorlanıyorum işte🥰

artık olsun yaa.hsg cekılmek istemıyorum bıda 😪 gelın akıllı minişlerim anneleriniz burda sizi bekliyoor🥰

Hep pozıtıf kalmaya calısıyorum ama bazen zorlanıyorum işt
Ah ah o bıdıklar gelmiyor bi türlü ne zaman son bulacak bu bekleyiş çok merak ediyorum 🙏😍

Vallaahi o kadar yoğun ki günlerim çocuklarda çok hareketli sağolsunlar😂😂😂 yetişemiyorum size bugün bir uyku çöktü bana ayıptır söylemesi gözlerim kapanmış çocuklar öğretmenim şaka yapıyorsun bize hahahaha diye uyandırdılar😂😂😂😂 eve gitmek istiyoruuuuum😂 beyons beyons imagination forever imagination forever O _okyanus bencede bekletmesinler kendiliğinden oluşsunlar biz anne baba olarak görevi tamamladık😛

Ayyy napıyosunuz bebişkolarım,bana hep degerlendirmeler bitince bir hüzün çöküyor🥲sanki yinemi olmadı falan gibicesinden.hep pozıtıf dusunuyorum ama işte bi iç sıkıntısı oluyor zaman zaman.Uğur getırelım bırbırımıze inşallah❤️
Ben bugün piki gördüm 10.günümdeyim daha değerlendirmeye başlayacağım 😏

Ben bugün piki gördüm 10.günümdeyim daha değerlendirmeye başlayacağım 😏
Bak erkendende pik gordun yumoşun depar attı resmen😂🧿🧿🤭eşine kecıboynuzunu kaynatıp içiriyosun,içine karanfılde koy tadı cok guzel.ona dekı ıcmezsen bana 200 bın ver ben tup bebek yapcam de o zaman ıcer😂

Bak erkendende pik gordun yumoşun depar attı resmen😂🧿🧿🤭eşine kecıboynuzunu kaynatıp içiriyosun,içine karanfılde koy tadı cok guzel.ona dekı ıcmezsen bana 200 bın ver ben tup bebek yapcam de o zaman ıcer😂
Para olunca veriririm der az daha sabır der yine içmez ben biliyom malımı 😂😂
Çörek otunu bırakayım mı peki bu ay elimin ayarı kaçmış yarısı duruyor daha😂😂 beyons beyons

Para olunca veriririm der az daha sabır der yine içmez ben biliyom malımı 😂😂
Çörek otunu bırakayım mı peki bu ay elimin ayarı kaçmış yarısı duruyor daha😂😂 beyons beyons
Bırak bebıskom artık😂abbaaauuwww senınkı bır efsaneee vallahı benımkı zehır versem bu ne demez😂😂ben senın kocan gıbıyım ama bıseyı yıyıp ıcmem ıcın cook dusunmem gerekır kolay kolay ılacmıs kürmüş hayatta içmem😂😂

Bırak bebıskom artık😂abbaaauuwww senınkı bır efsaneee vallahı benımkı zehır versem bu ne demez😂😂ben senın kocan gıbıyım ama bıseyı yıyıp ıcmem ıcın cook dusunmem gerekır kolay kolay ılacmıs kürmüş hayatta içmem😂😂
İşte aynı sen gel de sinir olma 😂😂😂 dermişim ama keşke senin gibi olsa 😍 bunun değerleri bozuk kahve sigara kötü yeme bozukluğu gırla,günde 2 bardak su anca ısrarımla içer su içmeye aciz ama havalar bin beş yüz 😡 kusursuzmuş gibi 😬 elimde kalcak bir gün 😂😂

Yapacak bişey o benim canım aşkım herşeyim Allah korusun 😍🫣

X