Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar merhaba, öncelikle hepimiz için çok güzel bir ay olsun insallah🙏 Ben size bir sey danısmak istiyorum. Ovü testi 2 aydır yapıyprum ama pik göremiyorum bugün de akıntım var hafif ama test negatif sizce ne yapmalıyım 🥹

Kızlar merhaba, öncelikle hepimiz için çok güzel bir ay olsun insallah🙏 Ben size bir sey danısmak istiyorum. Ovü testi 2 aydır yapıyprum ama pik göremiyorum bugün de akıntım var hafif ama test negatif sizce ne yapmalıyım 🥹
Hoşgeldin 😍 yaptığın şartlardan eminsen ( az sıvı alımı gibi) geçen ay belki yumurtlama olmamıştır ama bu ay olabilir akıntı başladıktan bir kaç gün içinde pik oluyor zaten çoğunlukla

Kızlar 3 lü olan görsel dün yaptığım ovülasyonlar en son gece 2 de yaptım. Bugün de 1 tane az önce yaptım. Sizce çatladı mı yumurta?

Eklentiler

• 84A377C6-1A15-440D-8575-53329ABCDB94.jpeg
    84A377C6-1A15-440D-8575-53329ABCDB94.jpeg
    51,6 KB · Görüntüleme: 57
  • 3ACAADAD-357D-401C-8360-C2A157D8BBFB.jpeg
    3ACAADAD-357D-401C-8360-C2A157D8BBFB.jpeg
    53,6 KB · Görüntüleme: 46
İşte aynı sen gel de sinir olma 😂😂😂 dermişim ama keşke senin gibi olsa 😍 bunun değerleri bozuk kahve sigara kötü yeme bozukluğu gırla,günde 2 bardak su anca ısrarımla içer su içmeye aciz ama havalar bin beş yüz 😡 kusursuzmuş gibi 😬 elimde kalcak bir gün 😂😂

Yapacak bişey o benim canım aşkım herşeyim Allah korusun 😍🫣
Hahahah favorı cıftımsınız😂😘😍deli dolu askları severım monotonluk yanımdan gecemez arada kavga gürültü beni besler ahahahah😂😂hele sızın eskıden tanısıp sonradan bırbırınızı bulmanız ahh kalbııım😍😂

Bana hala pikmiş gibi görünüyor teste devam et bence canım her an silikleşecekmiş gibi de duruyor ama koyu gibi de duruyor bilemedim 🙄
Canım bende bilemedim ya şu 1 yazan en pik haliydi dün. İkinci attığım Bugün de biraz silindi ama c ile eşit gibi neredeyse. Bugünü de değerlendireyim değil mi ben

Eklentiler

• 4ABCACEB-55B6-4979-B572-6286A500A104.jpeg
    4ABCACEB-55B6-4979-B572-6286A500A104.jpeg
    93,8 KB · Görüntüleme: 42
  • 0527D244-9298-4AEC-BD29-046F1F40C6A9.jpeg
    0527D244-9298-4AEC-BD29-046F1F40C6A9.jpeg
    82,4 KB · Görüntüleme: 42
Hahahah favorı cıftımsınız😂😘😍deli dolu askları severım monotonluk yanımdan gecemez arada kavga gürültü beni besler ahahahah😂😂hele sızın eskıden tanısıp sonradan bırbırınızı bulmanız ahh kalbııım😍😂
Yaa ❤️kalbimi çaldın şimdi 😍😍 hatırlıyor musun geçen sene anlatmışımdır muhtemelen dimi😂😂 hatırlamıyorum bile herhalde kavga ettiğimiz bir gün dert yanarkendir 😂

Yaa ❤️kalbimi çaldın şimdi 😍😍 hatırlıyor musun geçen sene anlatmışımdır muhtemelen dimi😂😂 hatırlamıyorum bile herhalde kavga ettiğimiz bir gün dert yanarkendir 😂
Evet sen arabadayken anlatmıstın(arabada yatcam derken hani hahaha)😂😍vaaay ne gunlerdı🥹😂❤️atraksıyona devam,yaşlanırız ayol yoksa💃🥰

Canım bende bilemedim ya şu 1 yazan en pik haliydi dün. İkinci attığım Bugün de biraz silindi ama c ile eşit gibi neredeyse. Bugünü de değerlendireyim değil mi ben
Evet 1 daha koyu ama diğeri de eşit koyulukta gibi yani hala pik gibi bence deperlendirmeye devam et canım . Bide innovita testler böyle oluyor sanırım değer algısı diğerlerine göre bir tık daha düşük o yüzden pik görünümü daha uzun sürüyor. Ben de ilk kez innovita aldım bu ay laboquic e göre çok daha kolay kızarıyor anladığım kadarıyla

Evet 1 daha koyu ama diğeri de eşit koyulukta gibi yani hala pik gibi bence deperlendirmeye devam et canım . Bide innovita testler böyle oluyor sanırım değer algısı diğerlerine göre bir tık daha düşük o yüzden pik görünümü daha uzun sürüyor. Ben de ilk kez innovita aldım bu ay laboquic e göre çok daha kolay kızarıyor anladığım kadarıyla
Ben hep innovita kullanmıştım canım aslında hiç böyle olmuyordu ama bu ay sanırım benim 2. Yumurtlama ilkinde baya kanamam falan oldu bence testten değil de benim yumurtalar sapıttı bu ay😂

Evet sen arabadayken anlatmıstın(arabada yatcam derken hani hahaha)😂😍vaaay ne gunlerdı🥹😂❤️atraksıyona devam,yaşlanırız ayol yoksa💃🥰
Hahahhakdmrk😂😂😂 aynen aynen ne günlerdi 😂 Allah bidaha yaşatmasın 😂🙏 otobanda oksijen tesisinde sabahlamıştım o gece o soğukta hem de 😡 pislik herif 😂 aman Allah korusun ya yaşlanıp insan gibi anne baba olalım artık hepimiz bir an önce 😍🙏

Ya canım bir şey diyeceğim bende bu testlere çok güveniyordum ama geçen ay doktor dediki çok itimat etme o testlere döngünün 10. Gününden 20. Gününe kadar gün aşırı ilişkiye devam dedi. Sende pik görmüyorum diye bırakma bence hiç

Kaçıncı günün ki belki yumurtlama değil de sürprizdir o koyulaşma 🙏
Canım bak o zamanki testleri de atayım sana. 3 yazanda tahminime göre 14 şubatta çatladı 8-9 gün falan oldu:/ 14 şubattada kanamam oldu garip bi şekilde 3 gün devam etti döngünün 12. Günüydü

Eklentiler

• C4FE530A-90DE-4BC4-9B2D-C8219957BE21.jpeg
    C4FE530A-90DE-4BC4-9B2D-C8219957BE21.jpeg
    83,6 KB · Görüntüleme: 36
  • CE85AABE-B5B4-42B2-925D-9F8B46EED84A.jpeg
    CE85AABE-B5B4-42B2-925D-9F8B46EED84A.jpeg
    97,9 KB · Görüntüleme: 29
  • 2038FB22-6935-443D-9D3B-42AE05E39C74.jpeg
    2038FB22-6935-443D-9D3B-42AE05E39C74.jpeg
    112,9 KB · Görüntüleme: 38
Hoşgeldin 😍 yaptığın şartlardan eminsen ( az sıvı alımı gibi) geçen ay belki yumurtlama olmamıştır ama bu ay olabilir akıntı başladıktan bir kaç gün içinde pik oluyor zaten çoğunlukla
hoşbuldukk 🥰 Yaa inşallah öyledir denemeye decam o zaman çok teşek ederim hepimiz iyi haberler alalım bu ay insallaah

Ya canım bir şey diyeceğim bende bu testlere çok güveniyordum ama geçen ay doktor dediki çok itimat etme o testlere döngünün 10. Gününden 20. Gününe kadar gün aşırı ilişkiye devam dedi. Sende pik görmüyorum diye bırakma bence hiç
Haklısınız galiba benim de motivasyonum düşüyor çok pik göremediğim icin 🥲 boşa gidiyormuş gibi geliyor yani ama dediğiniz gibi devam etmek lazım sanırım💓

X