Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Evet ben de yükledim bu uygulamayı, hadi tekrar dene bakalım silinmiş olacak mı 😊
Canım çatlamış artık. Dünkünü de atıyorum bak. Ben bugünü de değerlendireyim dimi ne olur olmaz. 2 gündür değerlendiriyoruz aslında ama

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 37
  • BB6182CC-A13D-4B91-ACAA-B5E65B7D5ABC.jpeg
    BB6182CC-A13D-4B91-ACAA-B5E65B7D5ABC.jpeg
    93,8 KB · Görüntüleme: 39
Teşekkür ederim ben bu ay 2 defa yumurtlamışım birde adet söktürücü kullanıyordum gebeliğe yardımcı olduğunu bilmiyordum nasılsa yumurtlama dönemim geçmiş diye rahat davrandım
Yaa 2 defa yumurtlamissin ha ne güzel, ovulasyon testi mi yapmistin nasıl anladın 2 defa yumurtladigini? İkiz olmasın ☺️

Kizlar biz korunmayi yeni biraktik dün bi degerlendirdik adetin 8. Günü yani...Bugün de 9. Gün ama beyaz o sümüksü dediğimiz sıvıdan geldi yumurtlama sıvısı olamaz heralde ilk defa sperm gördü ondan galiba bilemedim 😸😸 ovulasyon da yapmiyorum stres olurum diye bu ay deneyeceğiz öyle 😸😸

Son düzenleme:
Kizlar biz korunmayi yeni biraktik dün bi degerlendirdik adetin 8. Günü yani...Bugün de 9. Gün ama beyaz o sümüksü dediğimiz sıvıdan geldi yumurtlama sıvısı olamaz heralde ilk defa sperm gördü ondan galiba bilemedim 😸😸 ovulasyon da yapmiyorum stres olurum diye bu ay deneyeceğiz öyle 😸😸
ovulasyon yapmıcaksan iki günde bir yada üç günde bir ilişki yaparak ilerle canım

Bugun degerlendırmesem yarın degerlendırsem olurmu bebısler yada yetermı artk☺️ pazar pazartesi çarşamba degerlendırmıstım.(pik cumartesi pazardı,salı gunu tamamen silindi)Bugun dizim var hıc degrlendıresım yok😂 beyons beyons sevayd sevayd
Benim hiç değerlendirmemem peki😂😂😂

Bugun degerlendırmesem yarın degerlendırsem olurmu bebısler yada yetermı artk☺️ pazar pazartesi çarşamba degerlendırmıstım.(pik cumartesi pazardı,salı gunu tamamen silindi)Bugun dizim var hıc degrlendıresım yok😂 beyons beyons sevayd sevayd
bence coktan o yumurta yolunu bulmuştur kuşum sen kızılcık şerbonu izle gittikce heyecanlı oluyor dizi 😂🙏

X