Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

erkekler öyle canım bizimki agrı kesici bile içmez seninki yine içiyormuş ben caktırmadan cayın yanına koyuyorm cekirdek bitter çikolata keçi boynuzu özüne sabah kahvaltıda işte zar zor bir kaşık içiriyorum bizimkinin degeri iyi ama morfolojı hiç yazmıyor spermıyogramında acaba bakılmadımı doktor gayet iyi demiş bide ceket atsan dogurur diyede espri yapmış bizimki ondan beride hiç doktora gitmedi

Bende katılmak istiyorum

Öyle dediyse iyidir canım o zaman . Benimki de öyle canım bırak ağrı kesiciyi hasta olsa bile ilaç içmiyor kendi kendine geçer benim genlerim sağlam diyor sperm sayısı çok düşük olduğu için bakma zar zor içiyor , su bile içmiyor adam ya ötesi yok yani düşün , netten buluyorum bak su da çok önemliymiş falan diye zor bela içiriyorum yani . Kahve ve sigara olsun ona yeter yemek yemeyi bile sevmiyor adam zayıf zaten şişmanlar hasta olur diyo bütün hastalıkların kaynağı şişkoluk diyo yemek yemeyi bu kadar sevmeyen ilaçlara bu kadar karşı tek tanıdığım insan

Hahahh aynen aynen ne sürpriz yapçam bence de haberin kendi sürpriz zaten hatta öğrendikten sonra onlar sürpriz yapsın de mi emeğin çoğunu biz harcamışken

ben ilk hamile oldugumu öğrendiğimde süpriz yapayım dedim normal bı ayakkabı kutusuna bi çift patık test sonucu bide baba oluyorsun diye yazı yazdım koydum bizimki eve geldi oturdu sonra getirdm sana bişey aldım aldı eline bu cok haif içinde ne var yok ben acmıyorum kesin içinden kötü bişey cıkacak ay beni çıldırttı zoraki acsana dedim actı öyle kaldı bir dk boyunca odun işte doğrumu bak benle dalga gecme ay inandıramıyorum şoka girdi adam sonradan dank etti sarıldı falan ay herşeyiyle cok güzeldi o an hala saklıyorum hatıra diye ama olumsuz oldu diye artık süprız degil direk söylerim diye düşünüyorum

ömrümüzü yediler valla ben diyorum 1.bucuk yılda 5 yıl yaşlandırdın beni ya evlenmeden önce doğru düzgün beyazım yoktu ay saclarım hep beyazladı bu yıl

İlk olacak inşallah olursa sürprizli olsun isterim de önce bi olsun

Ayy gercekten komık olmussarılmayı akıl edebılmıs ıyı barıben artık kabullendım odun oluşunu sadece kavgalıyken romantık benımkı normal zamanlarda tam bir odunbensizde meyveyı dograyamaz öylede yapışkan odun olmasının yanı sıraamaan işte öyle böyle yuvarlanıp gidiyoruzevlilik zor şey ama erkekler ülkemizde hiç olgun değiller çocuk gibiler anaları yüzünden hep,benım oglum olursa aslan gibi her işi öğretcem ben

Bende yaptım deli deli dans ediyorduk öpüyordu sarılıyordu arka cebimden çıkartıp testi göstermiştim tabi telde video çekiyo o sıra çok şaşırmıştı hadiii canım dedi sarıldık falan ama bende dış gebelik olunca testi attım videoyu sildim bu kez teste çıkar çıkmaz söylicem trendyoldan sipariş veremem ortak kullanıyoruz evde birşey hazırlarım belki allah inşallah tekrardan yaşatsın bu mutluluğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…