Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar kaç yere yazdım buraya da yazayım erkek için hap formatında bildiğiniz bir takviye var mı , şase olmayan. Sperra var ama onun deperleri çok düşük .

Yani hiç adet olacakmış gibi hissetmiyorum baş dönmelerim arttı onu da kan değerlerine veriyorum hemen umutlanıp üzülmemek için 🥰🥹
Bence bir test yap kuzum 😍
en en sevdiğim şey zaten test yapmak süper heyecanlı tabi sonu hüsran olsa da bağımlıyız artık 😁🙏
Hepimiz mi aynıyızzz ben anlamadım 😂😂😂 imagination forever imagination forever
kızlar selamm 10 gündür adetim gecikti test yapıyorum hep negatif sizce neden böyle
Arkadaşımın 14 gün gecikmesi vardı testleri negatif çıktı kan ve idrarda çıktı canım hamileliği

Test yapmadan aldığım şey 😅 şimdi sipariş verdim
1000314724.jpg

canım bildiğim bi takviye yok o yüzden cvp vermedim ama sen istersen bi konu ac bilgisi olanlar sana mutlaka öneri sunacaklardır 🙏
Çok okudum canım daha önceden de , ama hep şaseler ya da çakşır keçibpynuzu tarzı şeyler var benim ki nazlı çok bir haltmış gibi naz yapıyor bide yiyip içerken 😡 sperrayı sevdi hap diye ama onun da deperleri çok düşük 2 tane içiyor günde 4 e mi çıkarsam acaba 😂😂
Bebısm opeqa10 dan ver onada.sonra bide d vitamini,arada birde b12 verırsın tamam oldu bu ıs🤭😄
Veriyom canım hap olanları alıyor diğerlerine karşı. Son testte yine 15 milyon çıktı doktor sperra yeter dedi ama bir baktım ki deperleri aşırı düşükmüş

Benim esim d vit ve b12 içiyor solgar
D vit ve E vit solgar ben de verdim ama etki etmedi gerçi düzenli de kullanmadık . Vitamin değerlerine baktırdığımızda bir sıkıntısı yoktu en son . Biz de sayı ve hız sıkıntısı var. Keçiboynuzu özü kabak çek bitter arada muz ve takviye hap kullanıyor ama işe yaramıyor . Bunları da zaten zar zor yedirip içiriyorum

X