Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar ovülasyon testlerime bakar mısınız niye kimse bı yorumda bulunmuyor
IMG_20240220_145758.jpg

canım henüz yumurtlama görünmüyor tstleri yapmaya devam et bu şekilde çok silik olup birden pik görebilirsin
Kusura bakma seni rahatsız ediyorum ama ben ilk yaptığım testte önce silikti diğer gün baktım biraz koyulasma olmuş testim de diğerleri daha soluk sanki acaba diyorum yumurtlamayı kaçirdim mı?

Bende mart ayında adetim bitince rahim filmi çektiricem inşallah,daha önce rahim filmi çektirdim arkasından hamile kaldım dış gebelik oldu.sonra tüp bebek denedim kimyasal oldu.
bu adetimde tekrar rahim filmi çektirmek istiyorum ama korkuyorum ya,yaşım 36 1 kızım var 12 yaşında çok şükür

Bende mart ayında adetim bitince rahim filmi çektiricem inşallah,daha önce rahim filmi çektirdim arkasından hamile kaldım dış gebelik oldu.sonra tüp bebek denedim kimyasal oldu.
bu adetimde tekrar rahim filmi çektirmek istiyorum ama korkuyorum ya,yaşım 36 1 kızım var 12 yaşında çok şükür
Rahim filmi çok zor bı işlem mi yoksa daha az ağrılı mı bana da doktorum demişti ben korktuğum için yapmadım

Anestezi ile yapılsa ağrılı olmuyor mu bide siz ne zaman yapmiştiniz ve ne kadar a yaptiniz
ben 2022 yılında yaptırdım o zaman anestezili 2500 tlydi
şimdi anestesiziz 6000 tl dedi
anestizilide ağrı olmadı çünkü ayıldığımda bitmişti sadece kasık bölgem çok az ağrıdı ama rahatsız edicek gibi değildi

X