Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Evet kuzum sorabilirsin genelde folik asidi düşük olan arkadaşlara vermiş doktor benim çevremde de

O kadar da gebelik planlıyorum diye doktora gidiyorum hiç folik asit değerime bakilmamis resmen ya bak sinirlendim şimdi folat falan göremedim e nabizimda

O kadar da gebelik planlıyorum diye doktora gidiyorum hiç folik asit değerime bakilmamis resmen ya bak sinirlendim şimdi folat falan göremedim e nabizimda
banada gebelik düşünüyorum diye aile hekimi vermişti folbiol tabi o zaman hiç bilgim yok sadece 1 hafta kullandım kadın doğuma gittim orda tüm degerlere baktırdım baya yüksek çıktı normal aralık 4-20 arası benimki 20büyüktür işareti vardı dr onu kullanma dedi normal düşük degerde alman lazım dedi o yüzden biliyorum tabi tamamen tahlillere bakılması lazım bunu kullananda var çünkü yüksek kullandıkları halde degerleri çok yükselmiyor herkesin vucut yapısı farklı sonucta ama genelde bütün doktorlar günlük 400 mcg kullanın diyor

Evet öyleymiş pazartesi tekrar baktircam inşallah bu sefer bakılır yani. Yüksek olunca belirtisi oluyo mu acaba nasil anlariz yüksek olduğunu

Kızlar bu ay soldan yumurtladım bugün yumurtlamanın 4.günü ve sol kasığımdan bacağıma doğru acayip ağrı var sol bacağımı kaldıramıyorum bile. Bıde bu ay doktor kontrolünde ilerledim ama yumurtlama akıntısı hiç görmedim normalde ben yumurtlamayı akıntıdan takip ederdim doktor kontrolunde olmasam yumurtlamadım diyicem demem o ki yumurtlama akıntısı olmadan da yumurtlama olabiliyormuş

Galiba bu ay da olmadı çünkü daha önceki gebeliklerimde hiç şaşmaz kimyasallarda dahi hep yumurtlamadan sonra göğüs ucu ağrısı olurdu sütyenin üstünden bile hissederdim o ağrıyı ama şimdi hiçbir ağrı his yok daha 4.gün umutsuzluğa kapılmakta istemiyorum ama olmuyor. Bu ayda olmazsa doktor için Türkiye ye İstanbul’a gelmeyi planlıyorum önerebileceğiniz doktor var mı

Son düzenleme:
Benim hiç yumurtlama akıntım olmaz mesela canım ama regl döngüm de çok düzenlidir. Bence o şart değil

Sorayim ya şimdi baktım da fazlası da zararli olabiliyormuş ben hiç icmeyim en iyisi tırstım .D
Bencede canım hiç kullanma ben vifolic aldım yine bildiğim yoldan gideyim dedim
vifolic e devam edeyim bende dedim kuzum içinde bir sürü vitamin var onunda
Tamam canım çok teşekkürler ay iyi ki sormuş başakkkuşum yoksa bi habersiz kalacudum Basakbasak1
yirimm seni iyi oldu bak

Adet 7 ve 8. Gün sizce farklılık var mı kullandığım telefon uygulamasına göre bugün yumurtlama günü ama testlerde öyle bir belirti yok hiç de anlamam ilk defa yapiyorum bu testleri marka miratech c bile silik hepten kafam karıştı

Eklentiler

• 17F19939-2423-42EB-9F93-4F16D29A16AB.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 41
  • 43440295-9333-4280-9B9A-17C3CB7CB807.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 39
Kizlar sanırım benim yumurta olgunlaşmadan çatladı ne dersiniz Anlayan birileri yazsın lütfen

Eklentiler

• 17083550911903427136045154179431.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 35
Merhaba kızlar bende ilk defa bu ay ovulasyon testi kullandım 24 Ocak son adet tarihim bir kaç gün sonra da ovulasyon testine başladım sonra dönem dönem kaçırdım unuttum yapmayı vs . Dün sabah uyandım kasıklarımda şiddetli ağrı bir anda aklıma geldi hemen yaptım uyanir uyanmaz iki çizgide kıpkırmızı neyse bu sabahta yaptım hafif siliklesmeye başladı tabiki günü değerlendirdik ama dört gün sonra adet günüm. Yaşayan varmı lütfen yardım

yirimm seni iyi oldu bak
Bu arada benim kuzenim ocean mommy kullanmış doktor önermiş onun içinde de bicok vitamin varmış o çok iyi diyordu memnunmuş baya hamilelikten sonra da kullansaydim keşke aklima gelmedi falan dedi hatta ama biraz pahalıymış heralde

yirimm seni iyi oldu bak
Benim kuzenim de ocean mommy kullanmış doktor önermiş baya memnunum diyordu hatta hamilelikten sonra da kullansaydim keşke falan dedi aklına gelmemiş içinde bicok vitamin varmış onun da ayrıca folik asit içmesine gerek kalmamış yani ama baya pahalıymış heralde

Merhaba kızlar bende ilk defa bu ay ovulasyon testi kullandım 24 Ocak son adet tarihim bir kaç gün sonra da ovulasyon testine başladım sonra dönem dönem kaçırdım unuttum yapmayı vs . Dün sabah uyandım kasıklarımda şiddetli ağrı bir anda aklıma geldi hemen yaptım uyanir uyanmaz iki çizgide kıpkırmızı neyse bu sabahta yaptım hafif siliklesmeye başladı tabiki günü değerlendirdik ama dört gün sonra adet günüm. Yaşayan varmı lütfen yardım

Bunu bende merak ettim bak adet gününe 4 gün kala yumurtlama olduysa ve değerlendirdiysen 4 gün içinde nasıl tutacak bu kadar kısa sürede tutabiliyo mu tutuyosa adetin gecikecek mi ya da hamile mi kalacaksin kafamda deli sorular

Geç yumurtlama olmuş canım yanı adet günün 4 gün sonra değilde. 14-16 gün sonra olacak. Tabi gelmez ve pozitifi görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…