Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Yaniii şok oldum beklemiyordum enteresan tabii bizde 10 aydır evliyiz aslında korunmuyoruz ama ben gebe kalamamistm bakalım nasipse bu ay ne olcak
Bunu bende merak ettim bak adet gününe 4 gün kala yumurtlama olduysa ve değerlendirdiysen 4 gün içinde nasıl tutacak bu kadar kısa sürede tutabiliyo mu tutuyosa adetin gecikecek mi ya da hamile mi kalacaksin kafamda deli sorular 😸
İnan zaten çok şaşırdığım için buraya geldim bende şaşkınım ☺️

Kızlar selammm bende katılmak istiyorum 🙏🙏 insallah hepimiz güzel haberler alırız🥰 benim yaklasık 1.5 yıldır korunmasız olmasına rağmen gebeliğim oluşmuyor eşimde bende bütün testlerimizi yaptık herşey temiz çıktı rahim filmi sperm testi vs hepsi temiz her ay hormon testi yani bütün tahliller yapıldı yumurta takibi yapıldı ovülasyon testini kendim yapıyorum ama malesef olmuyor ne yapmam lazım nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olurmusunuz ?
Ben de aynıyım canım bende 2 defa klomen 1 defa gonal f kullandım olmadı diğer ay aşılama yapılacak ama ondan da umudum yok açıkçası

Ben de aynıyım canım bende 2 defa klomen 1 defa gonal f kullandım olmadı diğer ay aşılama yapılacak ama ondan da umudum yok açıkçası
Karamsar olma lütfen Allah’ın izniyle güzel sonuçlar alacaz 🙏 bn ilk defa klomen kullanacam çatlatma iğnesi de aynı şekilde ne gibi faydası olacak inan bilmiyorum bu iğnenin içindeki gonalf mı oluyo

Bebıskolarııım napıyosunuuuz🥰ayy başakk sen bugunde degerlendırceksen kecıboynuzunu kaynat bir bardak içir eşine.bugunde pazartesi cok yorgunuz ama neyse planım 11 gıbı tufaya düşürmek hahahah😂biraz dınlensın bıraz dizisini fln izlesin😂sonra agıma düşüreceğim Basakbasak1 Basakbasak1

Gonal f
Karamsar olma lütfen Allah’ın izniyle güzel sonuçlar alacaz 🙏 bn ilk defa klomen kullanacam çatlatma iğnesi de aynı şekilde ne gibi faydası olacak inan bilmiyorum bu iğnenin içindeki gonalf m

Karamsar olma lütfen Allah’ın izniyle güzel sonuçlar alacaz 🙏 bn ilk defa klomen kullanacam çatlatma iğnesi de aynı şekilde ne gibi faydası olacak inan bilmiyorum bu iğnenin içindeki gonalf mı oluyo
Canım çatlatma iğnesi ile gonal f farklı iğneler.Gonal f yumurta büyütücü bir ilaç.insallah faydasını görürsün 🥰

Kızlarrr yumurtlama zamanı göğüslerde hassasiyet oluyormu oluyorsa yumurtlamadan öncemi yumurtlama bittikten sonrami oluyor 🤔🫠
Bebısm ilk önce yumurtlama yaklasınca oluyor ve yumurtlama zamanı(östrojen yükseldiği için) sonra biraz hafifliyor(östrojen azalıyor) ve tekrar başlıyor göğüs hassasıyetı yumurtamadan bir iki gün sonra(progestron yükseliyor bu kezde),adete kadar artıyor adet gelmeden bır ıkı gun once progestron düşüyor ve adet oluyosun gogus agrısı fln kalmıyor, detaylıca bilimsel acıklaması😂😂😂

Bebısm ilk önce yumurtlama yaklasınca oluyor ve yumurtlama zamanı(östrojen yükseldiği için) sonra biraz hafifliyor(östrojen azalıyor) ve tekrar başlıyor göğüs hassasıyetı yumurtamadan bir iki gün sonra(progestron yükseliyor bu kezde),adete kadar artıyor adet gelmeden bır ıkı gun once progestron düşüyor ve adet oluyosun gogus agrısı fln kalmıyor, detaylıca bilimsel acıklaması😂😂😂
Vallahi işte aradığım açıklama budur 😀 👏👏

Bebıskolarııım napıyosunuuuz🥰ayy başakk sen bugunde degerlendırceksen kecıboynuzunu kaynat bir bardak içir eşine.bugunde pazartesi cok yorgunuz ama neyse planım 11 gıbı tufaya düşürmek hahahah😂biraz dınlensın bıraz dizisini fln izlesin😂sonra agıma düşüreceğim Basakbasak1 Basakbasak1
İyiyimm kuzum yemek sonrası mayışmaca😂😂😂 senden naber 😂 keçiboynuzu neye yarıyor ona hiç bitkisel şeyler içirmedim ben ya normal yiyor canı istediği zaman ama bitter çikolata hastası kendisi spermlere iyi geliyomuş o da öyle okumuştum😂 ben şimdi kalkıcam ağıma düşürmeye bir operasyon var bu gecee hatta birazdan ahhahahaha😂😂😂😂 (ptsi yorgunluğu bir miktar fazla bizde de ama kendi istedi bugün mesaj atmış bana kız ben nasıl değerlendirmiyimmm🫠🫠)

İyiyimm kuzum yemek sonrası mayışmaca😂😂😂 senden naber 😂 keçiboynuzu neye yarıyor ona hiç bitkisel şeyler içirmedim ben ya normal yiyor canı istediği zaman ama bitter çikolata hastası kendisi spermlere iyi geliyomuş o da öyle okumuştum😂 ben şimdi kalkıcam ağıma düşürmeye bir operasyon var bu gecee hatta birazdan ahhahahaha😂😂😂😂 (ptsi yorgunluğu bir miktar fazla bizde de ama kendi istedi bugün mesaj atmış bana kız ben nasıl değerlendirmiyimmm🫠🫠)
Ayyy ne yazmıs ne yazmıssss ? 😂😂
Bana bilimsel açıklamaların lazım tatlış imagination forever imagination forever ve saz arkadaşlarım beyons beyons sevayd sevayd Zumruduanka96 Zumruduanka96 O _okyanus sümüksü akıntım var uzayan noluyooor bana ayol yumurtladım mı 🫠😂
Evet bebısm tam bir yumurtlama belirtisi🥰kobra operasyonu tamammı😂😂😂

Ayyy ne yazmıs ne yazmıssss ? 😂😂

Evet bebısm tam bir yumurtlama belirtisi🥰kobra operasyonu tamammı😂😂😂
Ay benim de testime bakabilir misiniz acaba 🙈🙈sanirim benim yumurta olmadaj catladi 😪
17083550911903427136045154179431.jpg

Ay siz eşlerinize de mi biseyler yediriyorsunuz biz de kuruyemiş yiyoruz bolca fındık fıstık ceviz kaju ne ararsan 😸😸

Ay benim de testime bakabilir misiniz acaba 🙈🙈sanirim benim yumurta olmadaj catladi 😪Eki Görüntüle 3389855
Yaa canımm güldürdün beni.iki tane ihtimal olabilir ya hergün aynı saatte 2 saat hiç sıvı almadan yapmamış olabilirsin,yada testin koyuluk ayarı böyledir.Ben yumurtlama olmadııgnı sanmıyorum,eger bebıs tutmazsa ınovıta almanı tavsıye ederım bırdahakı aya.🥰

Ay siz eşlerinize de mi biseyler yediriyorsunuz biz de kuruyemiş yiyoruz bolca fındık fıstık ceviz kaju ne ararsan 😸😸
Bebısm sperme ıyı gelıyomus kecıboynuzu hareketlılıgını artıryormus.o yuzden degerlendırme yaptıgımız gunlerde ben verdım bu ay.onun dısında baska bısey vermıyorum fındık verdım sımdı😂çocuk yapalım derken kılo alacagız ıyıce😂

X