Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

İnşallah kuzum valla hiç takılmıyorum olur olmaz diye bu kez 😂 yalnız çok stresliyim şu sıralar olmazsa o yüzden olmaz🙈

yok canım ben dış gebelik geçirdim korunma sürem bitti şifa niyetine yaptım ben

Benimde iyi kuzum maydonoz süt buharı sonrası çarşamba birliktelik oldu bu akşamda olur inşallah😂 bi sol kasığımda ağrı hissettim beyons ile aynı gidiyoruz sanırım bizde bi hareketlenme var deneyelim bakalım anne olabilcez mi😂😂
anladım canım rabbim hayırlısı ile hayırlı evlat nasip etsin inşallah

Kızlaaar sprem testinden anlayan var mıı ??

Eklentiler

• IMG_0833.jpeg
    IMG_0833.jpeg
    119,9 KB · Görüntüleme: 37
canım çok iyi çıkmış ya benimki o kadar ilaç kullandım zar zor 17 olmuştu 😂😂 senin sürekli kullanmana gerek yok bence arada alırsan dengeli gider canım 🙏
Aynenn canm şükür iyi çıktı zaten devamlı kullanmadm ara ara kullanmistm gene öyle devam ederim 😊 işte bebiş olmayınca birseylere baktiriyoruz 🤭

Yumurtlama zamanı yaptığınızda da mi olmuyordu ya 😨
evet canım tabiki öyle sürekli yumurtayı kovalıyoruz olmuyor yani dr gidip hiç sebep yokken yumurta takibi yapınca bile tutmuyor bazen herşey bi yerde nasip yani daha cok şey öğreneceksin ama umarım bunları öğrenmene hiç gerek kalmazda hemen hamile kalırsın 🙏

Bakalım inşallah Martin sonuna doğru olursa olacakk olmaz olmaz deme hiç zaman neler gösterir belli olmaz sevgilim hfjfkffahdj
kız olmaz demiyorum sadece ben tecrübelerimi paylaştım ilk ayda cok heyecan yapıp sonrası negatif olursa daha cok üzülürsün her ihtimali göz önünde bulundur diye diyorum yoksa burda ilk aydan hamile kalanda çok canım hakkında hayırlısı olsun 🙏

Benim de bugün normalde regl günüm gelse de yarın dra gitsem diyorum ne gwlen var ne giden kasıklarima batmalar yaşiyorum kendimi dinlemiyim diyorum sora.. 4 gün evvel innovita test yapmiştim cikmamişti dha da elime test yok yapamicam :KK43: beklicem

evet canım tabiki öyle sürekli yumurtayı kovalıyoruz olmuyor yani dr gidip hiç sebep yokken yumurta takibi yapınca bile tutmuyor bazen herşey bi yerde nasip yani daha cok şey öğreneceksin ama umarım bunları öğrenmene hiç gerek kalmazda hemen hamile kalırsın 🙏
Çok ilginç ya nasip demek ki cidden benim arkadaşin ovu kullanmadan önce 6 ay olmadı ovu kullandığı ilk ay hamile kaldı denk geldi demek ki şans. İnşallah ilkte olur benim de bakalım isteyen herkesin olsun hemen🙏 Yaş da etki ediyordur biraz bence 35 ve üstü zaten sıkıntı oluyor o yaşlardan sonra ya da genetik oluyor bi sıkıntı yok sanariz ama belki vardır bilemeyiz.

X