Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kesinlikle ne olursa olsun de gidip danışmak lazım erkek de kadın da bendekihata şu soldu kendim için gittim değerlerimi düzelttim ama eşim gitmedi aylardır deniyoruz keşke o da gitseydi etken teşhiş koyardık en azından nerden baksak 7 8 aydır boş deniyoruz

Bende öyle canım 2 sene olacak nerdeyse

Bu ay da ovülasyon testi alacağım hangi markayı alsam bu defa . Laboquick almıştım son iki aydır onu yaptım bitti. Şimdi onu mu bir gebenin günlüğü mü ya da innovita mı alsam

Yaa sen neden oldun beni uyutmadılarda hayatımın travmasını yaşadım allah kimseye yaşatmasın
Amin.. Oo senin cok kotu olmus niye uyutmadilar ki Benim 9 haftalik bebegimin 7.hafta da gelisimi durmus kalp atisi da olmayinca kurtajla aldilar. Hic bir belirtim yoktu ilk doktor muaynemiz de ogrendik. Iki gun sonra kurtaj oldum cok uzucu bir durummus gercekten insan yasayinca anliyormus.Mayis annesi olmayi beklerken boyle bir aciyla imtihan olduk.Rabbim butun kayip yasayanlarin yardimcisi olsun tekrarini gostermesin. Tum isteyenlere de bizlere de saglikli sihhatli hayirli evlatlar nasip eylesin

Amiin aminnn amin. Devlette oldum ondan mı acaba bilmiyorum.. sizinkide çok üzücüymüş rabbim bir daha yaşatmasın hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin. Tekrar deniyormusunuz şuan

Amiin aminnn amin. Devlette oldum ondan mı acaba bilmiyorum.. sizinkide çok üzücüymüş rabbim bir daha yaşatmasın hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin. Tekrar deniyormusunuz şuan
Amin Allah razi olsun.. Kurtaj sonrasi adet duzensizligim olustu Ocak ayinda nerdeyse bir ay suren yogun kanamam oldu minik bir miyom olusmus kanamayi durdurmak icin doktor hormon ilaci verdi bir ay kullanmam gerekiyor o yuzden suan beklemedeyim. 12 Mart’ta kontrolum var her sey iyi giderse 12 Mart sonrasi calismalara baslicaz insaallah

İnşallah her şey yolundadır kuzumm allah gönlüne göre versin

Benimde 13. Gün bende 28-29 günde oluyorum normalde bu ay 34. Günde oldum anlamadım kürtaj dengemi bozmamıştı bu ay bozdu nedense daha yumurtlama göremedim bende ama değerlendirdim 14 şubatı
Ovü testlerine çok takılmayın kızlar yanıltıcı olabiliyor ben geçen ay 10 tane test yaptım hep silik çıkardı ovü bende çöpe attım bu ay yumurtlama olmadı diye ilişkilerde hep 3-4 günde bir oldu hamile olduğumu öğrendim sonra tabi geçen hafta kimyasal olduğunu öğrendim maalesef

Yaaa üzüldüm şuan allah hayırlısını versin çok geçmeden yenisi ve sağlıklısı gelsin ben test hiç almıyorum zaten kendi akıntıma göre devam birde adetten sonra yapıldığında ovü gelmeden tuttuğunu düşünüyorum

seni hatırlıyorum canım bende mayıs annesi olmak için cok umutluydum ama nasip degilmiş umarım bu ay hepimiz pozitif görüp kasım annesi oluruz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…