Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

tamam canım şimdi oldu evet düşükmüş onun tedavisi var kuzum inşallah takvilerle falan düzeliyor ileri hız falan nasıl çıktı bizde de sorun var onun için soruyorum bizimde sayıda değil ama hızda sorun var biraz varikosel çıktı
ileri hız da düşük %17 canım takviyeye başlayacak evet perzih yapacak ne zamana kadar toparlar bilginiz var mı bu durumda olan var mı acaba

ileri hız da düşük %17 canım takviyeye başlayacak evet perzih yapacak ne zamana kadar toparlar bilginiz var mı bu durumda olan var mı acaba
canım biz eşimin testini ekim ayı başında vermiştik onunda sayıda sorun çıkmadı 39 milyon ama ileri hız 15 morfoloji 3 çktı sonra varikosel var dediler amaliyat dedi bi kaç doktor farklı iki doktora daha gittik onlar şuan acil değil deyip takviye verdiler 3 4 aydır kullanıyor tekrar gitmedik daha mart başında gideceğiz bu zamana kadar da gebelik olmadı yükseldimi değerler yükselmedimi bilmiyorum martta tekrar baktıracağız eğer duruma göre amaliyat olacak bende hsg çektireceğim.

Kizlarrr bakabilir misiniz?

12. Günüm dongum ortalama 30 gün sizce yumurtlama başlamış mi 🙈yoksa çok mu erken

Eklentiler

• 17078978775572526583470412306793.jpg
    17078978775572526583470412306793.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 19
canım senin yumurtlama 15. gün olabilir şuan erken senin için 30 günde bir oluyorsan ama devam et hergün yap bakalım bazen erkende olabilir gec te olabilir yumurtlama gecen ay 10 gün gecıktıgınde ovulasyon yapmışmıydın
Yok geçen ay yapmamıştım canım benim 🙈bu ay okuya okuya bakayım dedim bugün ilk gün🤗

Kizlar selam benim adetim düzensiz enson 5 de pazartesi doktora gittim gebelik yok dedi testte rahim kalinligimda 8 mm cikmisti doktor duphas.. yazdı içiyorum hem adet söktürücü ilac bitince 10 gun icinde regl olursun dedi hemde hamilelik olursa tutunmasi içinmiş. Bir gün önce ayin 4 esimle birlikte olduk bazı belirtiler var adet sancısı gibi hafif sanci özellikle gece terlemesi ayak altı yanması akintimda şeffaf bazende şu gibi göğüslerim agrimiyor ama dolgun mide bulantısı rahmimde böyle cimcikleme hissi falan test yapsam cikarmiki 11.gun ilişkinin önceki gebeligimdede daha öğrenmeden mide bulantısı başlamıştı

kaşıntı yanma yoksa gitmene gerek yok canım çok yıkama yapma iç çamaşırı degiştir sürekli bide yumurtlama dönemi akıntı cok olur bence normaldir
değiştiriyorum kuzum çamaşır sürekli daha yumurtlamam başlamadı kuruyum😂😂 sıradan bir akıntım oldu birde ilk yaptığım günün sonrasında sarımsı oldu. Senin nasıl başladımı yumurtlamann

değiştiriyorum kuzum çamaşır sürekli daha yumurtlamam başlamadı kuruyum😂😂 sıradan bir akıntım oldu birde ilk yaptığım günün sonrasında sarımsı oldu. Senin nasıl başladımı yumurtlamann
4 gündür yapıyorum ovulasyon testlerini ama koyuluk yok canım akıntım var benimde bazen şeffaf bazen sarımsı degişiyor normalde bu hafta yumurtlama olması lazım 12. gündeyim senin kacıncı günün

Kizlar selam benim adetim düzensiz enson 5 de pazartesi doktora gittim gebelik yok dedi testte rahim kalinligimda 8 mm cikmisti doktor duphas.. yazdı içiyorum hem adet söktürücü ilac bitince 10 gun icinde regl olursun dedi hemde hamilelik olursa tutunmasi içinmiş. Bir gün önce ayin 4 esimle birlikte olduk bazı belirtiler var adet sancısı gibi hafif sanci özellikle gece terlemesi ayak altı yanması akintimda şeffaf bazende şu gibi göğüslerim agrimiyor ama dolgun mide bulantısı rahmimde böyle cimcikleme hissi falan test yapsam cikarmiki 11.gun ilişkinin önceki gebeligimdede daha öğrenmeden mide bulantısı başlamıştı
baya gecmiş üzerinden canım evde testin varsa yapabilirsin varsa cıkar illaki🙏

X