Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Eklentiler

• IMG_7377.jpeg
    54,1 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_7376.jpeg
    47,2 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_7375.jpeg
    49,2 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_7380.jpeg
    87,6 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_7378.jpeg
    82,6 KB · Görüntüleme: 82
Yaa kıyamam Allah ağlatacaksa mutluluktan ağlatsın hep inşallah Valla çok güzel çok net görünüyor canım. İnşallah yanıltıcı değildir ki sanmıyorum inşallah sağlıkla da devam eder . Bir an önce kan testiyle teyit etmen lazım

Kuzumm dış gebelik olduğundan benim öncesinde direkt yarın kana gidicem muhtemelen 2 gün arayla verip artışlara bakarım sonrada gitmem artı bir durum olmazsa adetime 5 gün görünüyor takvimde ama erken yumurtladım bence 2-3 gün tam net tarih bilmiyorum o yüzden çokk ama çokk mutluyum sağlıkla ilerlesin inşallah dua edermisin benim için
Yaaaaaaa maşallah hadi hayırla sağlıkla sıhhatle gelsin inşallaaaaah Allah kolaylıklar versin canım gözün aydın
Canımn çok teşekkür ederim yinede duaları eksik etmeyelim allahım isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat versin

Gözünüz aydin olsun sağlıkla devam etsin elinizde ovulasyon testi varmı bide onu yapsaniz acaba dedikleri gibi hamileyken de ovulasyon testi pik cikiyormu

Dualarimdasin canım, her şeyden önce sağlıklı bi gebelik olsun inşallah Bu ara ben de gerginim şekerim yuksek çıkıyor, kalp atışlarını da çok net duyamadik, ben de dua beklerim
Amiiin kuzum rabbim isteyen herkese nasip etsin sakin oll stres başlı düşmanımızz zaten biliyorsunn tabiki dua ederim kuzum rabbim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah peki neden kaynaklı yükseliyormuş şekerin ? Sende bi etkisi oldu mu anlayabileceğin kuzum birde oruç tutuyormusun şuan

Endokrine gittim canım dün, sonuçları yarın görüşeceğiz, mide bulantilarim başladı artık oruç tutamıyorum, hormonlar beni mahvetti, şeker de yükselince çok moralsiz hissediyorum, yarın kadın doğum doktoruma da gideceğim tekrar, inşallah hayırlısıyla kalp atışlarını duyarız, senin de güzel haberlerini bekliyoruz inşallah canım, dualarimdasin

Bende orucu bilemedim yarın niyet etmeden gidicem aile hekimliğine tutma derse tutmayacağım çok susuyordum son 3 gündür zaten inşallah duyabiliriz kuzum o kadar umutlu hissediyorum ki için rahat olsun seninde bende sana dua ediyorumm

Arkadaşlar merhaba reglime 4 gün kala beta değerim 34 çıkmıştı bugün 2 gün var kan vermedim ama demin pembe akinti geldi gerçekten çok üzüldüm. Bir önceki hamileligimde de 7 gün varken lekelenme olmuştu 14. Haftada kaybettim bebeğimi şu an çok panik oldum. Oy kullanmak için de Köye gelmiştim lütfen bana bi akıl verin yol gösterin.

Tekrar kan verme şansın yokmu canım

İyş akşamlar kızlar iki ay once kimyasal yaşadım adetime 3 gun var sol kasıkta batma ağrı bel ağrısı var test yaptım silik cıktı korkuyorum silik olduğu için çatlamadan sonra 12. Gundeyim

Eklentiler

• 17119033649548557995231063848293.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 57
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…